• Informacje na temat:

  alicia keys poznań

Artykuły na temat: alicia keys poznań
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Odważne wyznanie Grzegorza Wilka!

  Czwarty odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Grzegorz Wilk, który rewelacyjnie wcielił się w Bono z zespołu U2. Największym zaskoczeniem wieczoru stało się jego odważne i wzruszające wyznanie.

 • Festiwal Muzyki Filmowej: Znamy program koncertu 007!

  Przez całe lato fani filmów o Bondzie wybierali swoje ulubione utwory. Te piosenki i tematy znajdą się w programie koncertu "007. The Best of James Bond" na 7. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Przedstawiamy wybraną przez słuchaczy RMF Classic playlistę, która w piątek, 26 września, zabrzmi na bondowskim koncercie w Kraków Arenie.

 • "Must Be The Music": Kto wygra ósmą edycję muzycznego show?

  Tradycyjnie przed niedzielnym (23 listopada) finałem bawimy się w typowanie laureata "Must Be The Music".

 • Alicia Keys w Polsce!

  30 czerwca na Stadionie Miejskim w Poznaniu zaśpiewa Alicia Keys.

 • Alicia Keys w Poznaniu: Powstaje scena

  Od poniedziałku (24 czerwca) na Stadionie Miejskim w Poznaniu zacznie powstawać scena, na której w niedzielę (30 czerwca) wystąpi Alicia Keys.

 • Kto zagra przed Alicią Keys w Poznaniu?

  Amerykańska wokalistka Alicia Keys wybrała dwa zespoły, które 30 czerwca poprzedzą jej występ na Stadionie Miejskim w Poznaniu.

 • Alicia Keys - szczegóły płyty!

  Poznaliśmy już okładkę i listę utworów z nowej płyty nowojorskiej wokalistki soul - Alicii Keys.

 • Angelique Kidjo w Poznaniu

  Angelique Kidjo, jedna z najważniejszych wokalistek na scenie world music, wystąpi w Poznaniu w Auli UAM 24 stycznia 2010 roku w ramach festiwalu Poznań Jazz Fair.

 • "Cieszyć się życiem"

  W niedzielę (30 czerwca) na Stadionie Miejskim w Poznaniu wystąpi amerykańska wokalistka Alicia Keys. Gwiazda promuje swój piąty album "Girl On Fire".

 • Nagrody MTV: Poznaj nominacje

  Na liście nominowanych do tegorocznych europejskich nagród MTV aż trzykrotnie pojawia się walijska wokalistka Duffy oraz grupa Coldplay. Poza tym szanse na wygraną mają także m.in. Britney Spears, Alicia Keys, Linkin Park i Metallica.

Wideo na temat: alicia keys poznań
 • Poznaj naszą rodzinkę

  Kontynuacja przeboju "Poznaj moich rodziców". Po 10 latach, kiedy to Greg jest już ojcem dwóch małych Fockersow, coraz lepiej mu się wiedzie - "ukochany teść" (Robert de Niro) ciągle jest podejrzliwy w stosunku do swojego "ulubionego zięcia". Kiedy cała rodzina jest w komplecie i pojawia się ex narzeczony Pam, Greg musi udowodnić, że jest prawdziwą głową rodziny ...

 • Poznasz przystojnego bruneta

  Najnowsza komedia Woody'ego Allena to miłosny trójkąt gwiazd kina i historia serii przypadkowych romansów, które prowadzą do zabawnych komplikacji. Po zmysłowej wycieczce do Hiszpanii ("Vicky Cristina Barcelona") i bawiącym do łez powrocie do Nowego Jorku ("Co nas kręci, co nas podnieca"), mistrz komedii rozpala namiętnościami rozważny i romantyczny Londyn! Pożądanie, wielkie ambicje i zaskakujące obsesje wywrócą do góry nogami świat pozornie chłodnych londyńczyków. Sally (Naomi Watts,...

 • Kochanie, poznaj moich kumpli

  Najnowsza komedia twórcy "Zgonu na pogrzebie" sprawi, że tym razem zejdziesz... ze śmiechu. Zapowiada się niewinnie, bo zaproszeniem na ślub i wesele, a kończy totalną katastrofą, z owcą w sypialni i przyszłą teściową na haju. Faceci leczący kaca w Vegas to nic przy tym, co zgotują kumplowi jego dwaj najlepsi przyjaciele w roli drużbów. Powiedzenie, że przed ślubem trzeba się wyszumieć po tym filmie, nabierze kompletnie nowego, hardcore'owego znaczenia.