• Informacje na temat:

  alicia silverstone

Artykuły na temat: alicia silverstone
 • Alicia Silverstone rozwodzi się z mężem!

  Małżeństwo Alicii Silverstone (41 l.) przejdzie niebawem do historii!

 • Alicia Silverstone została mamą

  Amerykańska aktorka Alicia Silverstone urodziła swoje pierwsze dziecko. 34-letnia gwiazda i jej mąż, muzyk Christopher Jarecki, ponoć nie posiadają się ze szczęścia.

 • Alicia Silverstone w słabszej formie po rozstaniu z mężem?

  Paparazzi przyłapali ostatnio Alicię Silverstone (41 l.) w dość nietypowej sytuacji…

 • Seksowni wegetarianie

  Andre 3000 z hiphopowego duetu OutKast oraz aktorka Alicia Silverstone otrzymali zaszczytne miano "najseksowniejszych wegetarian świata". Zdecydowali tak uczestnicy tegorocznej edycji ankiety organizacji "Ludzie na rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt" (PETA).

 • Alicia Silverstone została mamą

  Amerykańska aktorka Alicia Silverstone (34 l.) i jej mąż, muzyk Christopher Jarecki (40 l.), po raz pierwszy zostali rodzicami.

 • Gwiazdy w salonie piękności

  Djimon Hounsou ( "Nasza Ameryka" ) oraz Alicia Silverstone ( "Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie" ) wystąpią u boku Queen Latifah ( "Chicago" ) w filmie "Beauty Shop". Obraz opowie przygody fryzjerki Giny, drugoplanowej bohaterki komedii "Barbershop 2: Back in Business", będącej kontynuacją znanego z polskich ekranów filmu "Barbershop" .

 • Silverstone: "Żywiłam się stekami i pączkami"

  Alicia Silverstone od niedawna przeszła na zdrowy tryb życia - jest wegetarianką, uprawia sporty. Przyznaje, że kiedyś było zupełnie inaczej. "Mam totalnego fioła na punkcie zdrowia" - mówi 30-letnia aktorka. "Nie choruję często, a jeśli już się zdarzy, to krótko".

 • Powstanie sequel "Clueless"

  Amy Heckerling ( "Frajer" ), której film "Clueless" święcił triumfy na ekranach kin w 1995 roku, zamierza zrealizować kontynuację opowieści. Na podstawie "Clueless" zrealizowano przebojowy serial, a bohaterki filmu stały się idolkami nastolatek.

 • Gwiazdy gotują i... dbają o linię!

  Jak zachować wieczną młodość? To pytanie nurtuje nie tylko nas. Aktorzy też intensywnie o tym myślą. Bo kto woli zmianę diety i trybu życia od wizyty u chirurga? Wiem, co jem Naszą faworytką jest 37-letnia Alicia Silverstone. Aktorka, którą pamiętamy z ról buntowniczek, przyznaje, że jej życie odmieniła dieta. Niemal 16 lat temu przeszła na weganizm. Kupiła dom z dużym ogrodem i uprawia...

 • Danny DeVito reżyseruje

  Danny DeVito ( "Be Cool" , "Duża ryba" ) postanowił wyreżyserować pilotażowy odcinek serial u komediowego "Queen B". Bohaterkę filmu produkowanego przez stację telewizyjną Fox zagra Alicia Silverstone ( "Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie" , "Clueless" ).

Zdjęcia na temat: alicia silverstone
Wideo na temat: alicia silverstone
 • Sztuka dorastania

  Bystremu, młodemu samotnikowi George'owi udało się dotrwać do klasy maturalnej, choć ani razu nie odrobił zadania domowego. Sally jest szkolną pięknością, ukrywającą smutek pod maską popularności. Pomiędzy bratnimi duszami, mającymi trudne relacje z rodzicami rozkwita przedziwny związek. Wkrótce przekonują się, że życie i miłość potrafią zniweczyć marzenia, a sterty zadań domowych mogą wykończyć w przeddzień ukończenia szkoły. Przenikliwy dramat, który przy pomocy utalentowanej obsady, tchnął...

 • Ex Machina

  Programista jednej z największych firm internetowych wygrywa konkurs, którego nagrodą jest tygodniowy pobyt w górskiej posiadłości swojego szefa. Przybywając na miejsce, Caleb odkrywa, że jest częścią przełomowego eksperymentu.

 • Son of a Gun

  Młody JR (Brenton Thwaites) zostaje aresztowany za niewielkie przestępstwo. W twardych warunkach więzienia szybko zdaje sobie sprawę, że bez silnej opieki nie ma szans na przetrwanie za kratami. Młodemu przestępcy udaje się zawrzeć znajomość z groźnym kryminalistą uchodzącym za wroga publicznego numer jeden - Brendanem Lynchem (Ewan McGregor). JR staje się podopiecznym gangstera. Wszystko ma jednak swoją cenę. Młody chłopak musi pomóc Brendanowi i jego ekipie w ucieczce z więzienia. W nagrodę...

Dyskusje na temat: alicia silverstone