• Informacje na temat:

  alicia witt

Artykuły na temat: alicia witt
 • Kristianna Loken heroiną fantasy

  Kristanna Loken ( "Terminator 3: Bunt maszyn" ), Benno Fürmann ( "Zjadacz grzechów" ) i Alicia Witt ( "Dwa tygodnie na miłość" ) zagrają w kostiumowym widowisku "The Ring". Inspiracją dla tego projektu był przede wszystkim cykl oper "Pierścień Nibelungów" Ryszarda Wagnera, lecz także słynna powieść "Wladca Pierścieni" J.R.R. Tolkiena.

 • Baseballista Kevin Costner

  Rachel Wood ( "Mały sekret" ), Erika Christensen ( "Traffic" ) oraz Alicia Witt ( "Dwa tygodnie na miłość" ).

 • Leelee Sobieski: 88 minut z Alem Pacino

  Leelee Sobieski ( "Dom Glassów" , "Prześladowca" ) dołączyła do obsady dramatu "88 Minutes", którego reżyserii podjął się Jon Avnet ( "Wojna" , "Smażone zielone pomidory" ). Główną rolę w filmie zagra Al Pacino ( "Bezsenność" , "Anioły w Ameryce" ). Zdjęcia realizowane będą w Vancouver, w Kanadzie.

 • Nowy western Kevina Costnera

  Kevin Costner, twórca obsypanego Oscarami "Tańczącego z wilkami" i ciepło przyjętego przez krytykę i publiczność "Open Range" , zamierza wyreżyserować swój trzeci western. Tym razem twórca, który obejmie również główną rolę, nakręci opowieść zatytułowaną "Horizon". Nie wiadomo jednak, czy projekt będzie następnym filmem gwiazdora, czy też zostanie zrealizowany dopiero za jakiś czas.

 • Malkovich w "Spider-Manie"

  Niedawno firma wydawnicza Marvel Comics sprzedała wytwórni Columbia Pictures prawa do sfilmowania "Spider-Mana". Wiadomo już, iż w tytułowej roli wystąpi Tobey Maguire ("Wbrew regułom"), natomiast John Malkovich zgodził się objąć rolę Goblina, adwersarza człowieka-pająka. Filmową wersję jednego z najsłynniejszych komiksów wyreżyseruje Sam Raimi.

Zdjęcia na temat: alicia witt
Wideo na temat: alicia witt
 • Sztuka dorastania

  Bystremu, młodemu samotnikowi George'owi udało się dotrwać do klasy maturalnej, choć ani razu nie odrobił zadania domowego. Sally jest szkolną pięknością, ukrywającą smutek pod maską popularności. Pomiędzy bratnimi duszami, mającymi trudne relacje z rodzicami rozkwita przedziwny związek. Wkrótce przekonują się, że życie i miłość potrafią zniweczyć marzenia, a sterty zadań domowych mogą wykończyć w przeddzień ukończenia szkoły. Przenikliwy dramat, który przy pomocy utalentowanej obsady, tchnął...

 • Ex Machina

  Programista jednej z największych firm internetowych wygrywa konkurs, którego nagrodą jest tygodniowy pobyt w górskiej posiadłości swojego szefa. Przybywając na miejsce, Caleb odkrywa, że jest częścią przełomowego eksperymentu.

 • Son of a Gun

  Młody JR (Brenton Thwaites) zostaje aresztowany za niewielkie przestępstwo. W twardych warunkach więzienia szybko zdaje sobie sprawę, że bez silnej opieki nie ma szans na przetrwanie za kratami. Młodemu przestępcy udaje się zawrzeć znajomość z groźnym kryminalistą uchodzącym za wroga publicznego numer jeden - Brendanem Lynchem (Ewan McGregor). JR staje się podopiecznym gangstera. Wszystko ma jednak swoją cenę. Młody chłopak musi pomóc Brendanowi i jego ekipie w ucieczce z więzienia. W nagrodę...