• Informacje na temat:

  alicja 22 l.

Artykuły na temat: alicja 22 l.
 • Alicja Majewska złożyła hołd Zbigniewowi Wodeckiemu. Niezwykle spotkanie na cmentarzu

  Alicja Majewska (70 l.) potrzebowała czasu, by zaśpiewać utwór zadedykowany Zbigniewowi Wodeckiemu. Jak sama podkreśla, to symboliczna świeczka, którą mu zapaliła…

 • Alicja Bachleda-Curuś jako Kopciuszek

  Pochodząca z Krakowa Alicja Bachleda-Curuś wcieliła się w rolę Kopciuszka w spocie, który promować będzie stolicę Małopolski w Polsce i za granicą. Jego premiera miała miejsce 22 grudnia. Błękitną suknię, w której gwiazda wystąpiła na planie tej produkcji, będzie można wylicytować podczas tegorocznego finału WOŚP.

 • Alicja Bachleda-Curuś nigdy nie zapomni tej znajomości! Nie mogła uwierzyć w jego odejście!

  Alicja Bachleda-Curuś (35 l.) ma wśród swoich znajomych wielu artystów, ale mało kto wie, że szczególne miejsce w jej sercu zajmował Zbigniew Wodecki (†67 l.). Historia ich znajomości jest naprawdę niezwykła.

 • "Must Be The Music": Martyna Pławecka we łzach

  Zmiana decyzji przez Piotra Roguckiego doprowadziła do łez Martynę Pławecką. "Spełniamy marzenia" - z uśmiechem podsumował Adam Sztaba.

 • Jarosław Zieliński: Wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione

  Wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński potwierdził na Twitterze, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione. Zwłoki około godz. 5 rano znaleźli członkowie Grupy Specjalnej Płetwonurków RP. Producenta na Instagramie żegnają celebryci i współpracownicy, m.in. Maria Sadowska i Alicja Bachleda-Curuś.

 • 55. Krakowski Festiwal Filmowy: Laureaci

  Poznaliśmy wszystkich laureatów 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. W sobotę, 6 czerwca, wieczorem w kinie Kijów.Centrum odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. Bohaterkami tegorocznego festiwalu okazały się polskie dokumentalistki, które zgarnęły trzy główne nagrody w Międzynarodowym Konkursie Dokumentalnym, w którym rywalizowało ze sobą 20 dokumentów z różnych stron świata.

 • "Barwy szczęścia": Sadowski i Umińska zostaną... przyjaciółmi?

  Łukasz (Michał Rolnicki) - zaraz po tym, jak dowie się, że Alicja (Monika Dryl) spiskuje przeciwko niemu z Paszkowską (Olga Bończyk) - postanowi spotkać się z Umińską, by zapytać ją, dlaczego chce zniszczyć mu życie. - Za co ty się tak mścisz? - wykrzyczy jej prosto w twarz.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • "Komisarz Alex": Alex zacznie bardzo... zawadzać ukochanej Orlicza!

  Alicja Siedlecka (Natalia Klimas), z którą Orlicza (Antoni Pawlicki) połączył pełen namiętności romans, z coraz większą niechęcią przyglądać się będzie relacjom ukochanego z... Aleksem! - Mam nadzieję, że nie będziesz musiał między nami wybierać - powie pewnego dnia Michałowi.

 • Alicja Janosz: Nikłe nadzieje?

  Alicja "Alex" Janosz, reprezentująca Polskę podczas "Światowego Idola", w poniedziałek, 29 grudnia, ponownie poleciała do Londynu, gdzie przygotowuje się do finałowego koncertu, podczas którego zostaną ogłoszone wyniki głosowania telewidzów. Wokalistka przyznaje, że nie robi sobie wielkich nadziei na zwycięstwo w konkursie. O tym, kto został "Światowym Idolem", przekonamy się już w czwartek

Wideo na temat: alicja 22 l.
 • 22 Jump Street

  Oficerowie Schmidt (Jonah Hill) i Jenko (Channing Tatum) przebrnęli już przez szkołę średnią (dwukrotnie) i czekają ich duże zmiany. Tym razem będą działać pod przykrywką w szkole wyższej. Kiedy jednak Jenko spotyka w szkolnej drużynie sportowej bratnią duszę, a Schmidt przenika do środowiska artystycznej bohemy, ich przyjaźń staje pod znakiem zapytania. Teraz nie chodzi już tylko o to, aby prowadzić śledztwo. Partnerzy muszą zdecydować, czy są w stanie wytrwać w dojrzałej relacji. Jeśli ci...

 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.

Dyskusje na temat: alicja 22 l.
 • Re: "Pod powierzchnią": Alicja Bachleda-Curuś znika z serialu! Wiemy, kto ją zastąpi

  Jakiś temu postanowiłem pojeździć moim pierwszej klasy BMW za 900 tysięcy. Postanowiłem się zatrzymać na chwilę. Coś mnie podkusiło żeby wejść do pobliskiego sklepu, niby nic nadzwyczajnego - zwykły spożywczak. Czułem się tam trochę nieswojo bo wszyscy się na mnie gapili (byłem tam w szykownym garniturze za 22 tysiące). Po chwili chciałem wyjść z tego sklepu, ale po drugiej stronie sklepu

 • Re: "Komisarz Alex": Nowa królowa seriali!

  Konstantego) 2009: 22 w OJCIEC MATEUSZ (Monika) 2009-2010: TANCERZE (Alicja Pawłowicz, wykładowczyni tańca klasycznego) 2008: JAK ŻYĆ? (instruktorka w szkole rodzenia) 2008: 98 w KRYMINALNI (Ewelina Tulewicz)