• Informacje na temat:

  alicja agata

Artykuły na temat: alicja agata
 • Agata Młynarska o "córce" z domu dziecka: Synowie jej nie akceptowali

  Choć w dawnych wywiadach Agata Młynarska mówiła o ciepłym przyjęciu, jakie zgotowali Sylwii jej synowie, rzeczywistość daleka była od ideału.

 • Wojewódzki, Drzyzga i Młynarska, czyli talk-show po polsku

  To, jak dziś wyglądają programy typu talk-show, a także publicystyczne, jest zasługą jednego człowieka. Odchodzący właśnie na emeryturę Amerykanin David Letterman stworzył genialny wzorzec. Czerpią z niego między innymi Kuba Wojewódzki, Agata Młynarska czy Ewa Drzyzga.

 • Agata Młynarska cała w nerwach. O tym ślubie będzie głośno

  Agata Młynarska (52 l.) jest podekscytowana wydarzeniem, które odbędzie się już za kilka dni. Na ślubnym kobiercu stanie bowiem jej adoptowana córka Sylwia Mor.

 • Marian Dziędziel zaprasza na kozetkę

  "W końcu ktoś musiał wyciągnąć z rąk Mariana Dziędziela siekierę i butelkę wódki! Mi się udało, choć w zamian obdarowałem go... snajperką i filiżanką z miśnieńskiej porcelany" - żartuje Marcin Krzyształowicz.

 • Agata i Andrzej Dudowie starają się odbudować swoją relację

  Ostatnie miesiące nie były dla nich łatwe. Prasa rozpisuje się, że Agata (44 l.) i Andrzej (43 l.) Dudowie oddalili się od siebie. Mimo nieporozumień i gorszego okresu oboje nadal się kochają. W odbudowaniu idealnych relacji małżeńskich pomagają im wspólne wyjazdy, wiara i modlitwa.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Agata Młynarska: Tato, bądź z nami jeszcze długo!

  ...narzekać, ale oczywiście wolałby być w domu. W dniu swoich urodzin (23 marca) Agata Młynarska (51 l.) była w pracy, potem krótko świętowała z mężem oraz synami. Na wielką fetę nie było czasu, bo(...) fakcie Agata z radością podzieliła się z fanami talentu swojego ojca. "Tata ma się odrobinę lepiej. Dzielnie walczy z przeciwnościami losu, nie narzekając i nie protestując" - wyznała dziennikarka. Przy...

 • Agata pożegnała "Fabrykę"

  Po piątkowej gali "Fabryki gwiazd" show opuściła Agata Malcherek, przegrywając rywalizację z Czechem Romanem Lasotą. Program uświetniła swoją obecnością Maryla Rodowicz.

 • Agata Duda szczęśliwa. Jej tata czuje się już lepiej!

  Niestety, od 2008 roku stan zdrowia taty uniemożliwia mu w zasadzie działalność zawodową - zwierzyła się z zatroskaniem Agata Duda jeszcze kilka miesięcy temu.  Poeta, Julian Kornhauser, przebył(...) i wymaga stałej opieki.  Na co dzień otacza go nią oddana i kochająca żona, Alicja Wojna-Kornhauser.  Mamę wspiera prezydentowa, która stara się jak najczęściej odwiedzać rodziców w Krakowie. Czytaj...

 • Debiut Agaty Dziarmagowskiej. Jajecznicy nigdy dość

  W ciągu 12 lat, które upłynęły od debiutu płytowego Alicji Janosz, nikt się niczego nie nauczył. Najnowsze single bohaterów telewizyjnych konkursów są przerażająco słabe, a w najlepszym wypadku nijakie.

Zdjęcia na temat: alicja agata
Wideo na temat: alicja agata
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1814.

  Zuzia opowiada Alicji i Łukaszowi, co działo się w Algierii. Dziennikarze biorą na siebie złożenie zawiadomienia na policji i w prokuraturze. Paweł spędza z Marzeną mnóstwo czasu na zdjęciach próbnych i jest nią coraz bardziej zafascynowany. Agata to dostrzega i robi się zazdrosna. Tymczasem rozpoczęcie zdjęć do filmu o Marcie Walawskiej blokuje Piotr. Sławek sprowadza sobie do domu Górków

 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.

Dyskusje na temat: alicja agata
 • Re: Gorące finały seriali 2014!

  Finał Prawa Agaty zapowiada się ciekawie. Dorota będzie reprezentowała w sądzie żonę swojego kochanka, Agata przyzna się do błędu. I oby tylko Marek tak od razu do niej nie wrócił. Ciekawiej będzie(...) dzieckiem... Mam nadzieję, że Alicja wygra i pokaże dziadowi, że z nią się nie zadziera.

 • Re: Co w czwartej serii "Prawa Agaty"?

  Ja, jak zdam matórę, to bęndę aktorką. I piosękarką, bo mam piękny głos, prawie jak Alicja Węgorzewska. W filmach i w serialach to bęndę występować tylko z Wielkimi Aktorami, jak np: Marek Dębski, Agata Przybysz, Dżejms Bąt, i inni. A piosęki to bęndę śpiewać w Metropolitan Opeże, w Laskali, w Filcharmoni i na festiwalach.Jurz niedługo usłyszycie o mnie!

 • Re: Agata wyląduje w szpitalu!

  Ja też czekam z niecierpliwością .......

 • Re: Szkolny wybryk

  Agata i Piotr do siebie bardzo pasują mają wiele spólnego ze sobą np. charakter on uparty ona też.

 • Re: Olga Frycz będzie… agresywna?

  Ktora to juz Ala w tym serialu? Byla Ala grana przez Pietruche, Ala-siostra Janka (Bartłomiej Świderski) i Alicja Schmidt (Agnieszka Warchulska). Nie ma innych imion? Mogla byc np.Adela, Agata, Adrianna, Klara, Odeta, Olimpia, Ofelia, Karina, Kalina... A tam ciagle te Ewy, Ole, Ele i Ale...