• Informacje na temat:

  alicja agata

Artykuły na temat: alicja agata
 • Agata Młynarska o "córce" z domu dziecka: Synowie jej nie akceptowali

  Choć w dawnych wywiadach Agata Młynarska mówiła o ciepłym przyjęciu, jakie zgotowali Sylwii jej synowie, rzeczywistość daleka była od ideału.

 • Wojewódzki, Drzyzga i Młynarska, czyli talk-show po polsku

  To, jak dziś wyglądają programy typu talk-show, a także publicystyczne, jest zasługą jednego człowieka. Odchodzący właśnie na emeryturę Amerykanin David Letterman stworzył genialny wzorzec. Czerpią z niego między innymi Kuba Wojewódzki, Agata Młynarska czy Ewa Drzyzga.

 • Agata Młynarska cała w nerwach. O tym ślubie będzie głośno

  Agata Młynarska (52 l.) jest podekscytowana wydarzeniem, które odbędzie się już za kilka dni. Na ślubnym kobiercu stanie bowiem jej adoptowana córka Sylwia Mor.

 • Marian Dziędziel zaprasza na kozetkę

  "W końcu ktoś musiał wyciągnąć z rąk Mariana Dziędziela siekierę i butelkę wódki! Mi się udało, choć w zamian obdarowałem go... snajperką i filiżanką z miśnieńskiej porcelany" - żartuje Marcin Krzyształowicz.

 • Agata i Andrzej Dudowie starają się odbudować swoją relację

  Ostatnie miesiące nie były dla nich łatwe. Prasa rozpisuje się, że Agata (44 l.) i Andrzej (43 l.) Dudowie oddalili się od siebie. Mimo nieporozumień i gorszego okresu oboje nadal się kochają. W odbudowaniu idealnych relacji małżeńskich pomagają im wspólne wyjazdy, wiara i modlitwa.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Agata Młynarska: Tato, bądź z nami jeszcze długo!

  ...narzekać, ale oczywiście wolałby być w domu. W dniu swoich urodzin (23 marca) Agata Młynarska (51 l.) była w pracy, potem krótko świętowała z mężem oraz synami. Na wielką fetę nie było czasu, bo(...) fakcie Agata z radością podzieliła się z fanami talentu swojego ojca. "Tata ma się odrobinę lepiej. Dzielnie walczy z przeciwnościami losu, nie narzekając i nie protestując" - wyznała dziennikarka. Przy...

 • Agata pożegnała "Fabrykę"

  Po piątkowej gali "Fabryki gwiazd" show opuściła Agata Malcherek, przegrywając rywalizację z Czechem Romanem Lasotą. Program uświetniła swoją obecnością Maryla Rodowicz.

 • Agata Duda szczęśliwa. Jej tata czuje się już lepiej!

  Niestety, od 2008 roku stan zdrowia taty uniemożliwia mu w zasadzie działalność zawodową - zwierzyła się z zatroskaniem Agata Duda jeszcze kilka miesięcy temu.  Poeta, Julian Kornhauser, przebył(...) i wymaga stałej opieki.  Na co dzień otacza go nią oddana i kochająca żona, Alicja Wojna-Kornhauser.  Mamę wspiera prezydentowa, która stara się jak najczęściej odwiedzać rodziców w Krakowie. Czytaj...

 • Debiut Agaty Dziarmagowskiej. Jajecznicy nigdy dość

  W ciągu 12 lat, które upłynęły od debiutu płytowego Alicji Janosz, nikt się niczego nie nauczył. Najnowsze single bohaterów telewizyjnych konkursów są przerażająco słabe, a w najlepszym wypadku nijakie.

Zdjęcia na temat: alicja agata
Wideo na temat: alicja agata
 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.

 • Bitwa pod Wiedniem

  Międzynarodowa superprodukcja z plejadą polskich gwiazd. Polskie zwycięstwo, które zmieniło losy świata. Przyjaźń poddana próbie podczas wielkiej bitwy. Miłość, która daje siłę do walki aż po ostatnią kroplę krwi. Wiara tak silna, że nie zachwieje nią nawet wszechpotężny wróg. Latem 1683 roku trzysta tysięcy wojowników Imperium Osmańskiego pod wodzą Wielkiego Wezyra Kary Mustafy rozpoczyna oblężenie Wiednia. Po ucieczce Cesarza Leopolda los miasta staje się coraz bardziej niepewny. Jeśli...

Dyskusje na temat: alicja agata
 • Re: Co w czwartej serii "Prawa Agaty"?

  Ja, jak zdam matórę, to bęndę aktorką. I piosękarką, bo mam piękny głos, prawie jak Alicja Węgorzewska. W filmach i w serialach to bęndę występować tylko z Wielkimi Aktorami, jak np: Marek Dębski, Agata Przybysz, Dżejms Bąt, i inni. A piosęki to bęndę śpiewać w Metropolitan Opeże, w Laskali, w Filcharmoni i na festiwalach.Jurz niedługo usłyszycie o mnie!

 • Re: Agata wyląduje w szpitalu!

  Ja też czekam z niecierpliwością .......

 • Re: Szkolny wybryk

  Agata i Piotr do siebie bardzo pasują mają wiele spólnego ze sobą np. charakter on uparty ona też.

 • Re: Olga Frycz będzie… agresywna?

  Ktora to juz Ala w tym serialu? Byla Ala grana przez Pietruche, Ala-siostra Janka (Bartłomiej Świderski) i Alicja Schmidt (Agnieszka Warchulska). Nie ma innych imion? Mogla byc np.Adela, Agata, Adrianna, Klara, Odeta, Olimpia, Ofelia, Karina, Kalina... A tam ciagle te Ewy, Ole, Ele i Ale...

 • Re: Gorące finały seriali 2014!

  Finał Prawa Agaty zapowiada się ciekawie. Dorota będzie reprezentowała w sądzie żonę swojego kochanka, Agata przyzna się do błędu. I oby tylko Marek tak od razu do niej nie wrócił. Ciekawiej będzie(...) dzieckiem... Mam nadzieję, że Alicja wygra i pokaże dziadowi, że z nią się nie zadziera.