• Informacje na temat:

  alicja bachleda chrzest

Artykuły na temat: alicja bachleda chrzest
 • Colin Farrell spotkał się z rodzicami Alicji

  ...poświęcać chłopcu wystarczająco dużo czasu" - mówi rozmówca tygodnika. Dodaje jednak, że ostatnio to się zmieniło. Szczególnie gdy Alicja wiosną i latem zeszłego roku skupiała się na chorym na białaczkę(...), podkreślając, iż zamierza teraz kochać czynami, nie słowami. Alicja zawsze enigmatycznie wypowiadała się na temat swojego związku z hollywoodzkim aktorem. Od ich rozstania wręcz milczy, a przed każdym...

 • Brat Bachledy-Curuś: Alicja jest w ciąży

  Tadeusz Bachleda-Curuś (32 l.) udzielił wywiadu, w którym zdradził kilka szczegółów dotyczących błogosławionego stanu jego sławnej siostry. Mężczyzna potwierdził, że Ala spodziewa się dziecka, nie chciał jednak zdradzić, czy będzie to chłopiec czy dziewczynka: "Bardzo się cieszę, że Alicja jest w ciąży" - powiedział w rozmowie z "Super Expressem", i dodał, że poznał już Colina Farrela. Aktor...

 • Krewny Bachledy-Curuś: Żal mi jej

  ...kłótni między Bachledami i Farrellem, w wyniku której aktor wcześniej niż było w planach opuścił Polskę. Magazyn "Rewia" dotarł do krewnego Alicji, który zgodził się wypowiedzieć na temat jej partnera(...) , mogłoby ją zranić" - mówi. Informator pisma ubolewa, że z powodu postawy Farrella Alicja nie będzie miała hucznego, góralskiego wesela. Chrzciny małego Tadeusza także urągały tradycji: "Tradycja...

 • Alicja i Colin ochrzcili syna w Krakowie

  We wtorek, 29 grudnia, kościół pw. Najświętszej Maryi Panny na godzinę zamienił się w twierdzę. W otoczeniu tłumu ochroniarzy wkroczyli do niego Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell, by ochrzcić swojego synka Henry'ego Tadeusza .

 • Colin Farrell chce kupić ziemię w Zakopanem

  Irlandzki aktor i partner Alicji Bachledy-Curuś, Colin Farrell , jest zauroczony polskimi górami. Podczas swojej ostatniej wizyty z Polsce podjął decyzję o kupnie ziemi w stolicy Tatr.

 • Farrell i Bachleda-Curuś: Co dalej?

  A jednak hollywoodzki gwiazdor ma poważne zamiary wobec pięknej Polki. Colin Farrell zabrał Alicję Bachledę-Curuś na ceremonię wręczenia Złotych Globów, a ta pokazała, że nie jest szarą myszką!

 • Gdynia dla debiutantów?

  24 maja, w nowym terminie, rozpocznie się Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Głos będzie należał do młodych filmowców - ocenili dyrektorzy festiwalu, zapowiadając bardzo ciekawe filmowe debiuty i "fantastyczną falę kobiet-reżyserek".

 • 21 filmów w konkursie w Gdyni

  21 tytułów - w tym nowe filmy Doroty Kędzierzawskiej, Janusza Majewskiego i Jana Jakuba Kolskiego - będzie walczyć w Konkursie Głównym tegorocznego 35. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, który potrwa od 24 do 29 maja.

 • Pierwsza taka Gdynia

  "Po raz pierwszy..." to zwrot, który zdominował tegoroczny, jubileuszowy Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Począwszy od terminu, przez związane z imprezą projekcje i wydarzenia, po organizowaną na plaży galę zamknięcia, wszystko tym razem będzie nowe.

 • To była bardzo słaba Gdynia

  Werdykt jury w Gdyni "idealnie odpowiada miernej temperaturze tegorocznego festiwalu" - uważa Łukasz Maciejewski, współpracujący z magazynem "Film". Krytyk powiedział, że gdyby to on miał decydować, nagrodziłby całkiem inne filmy.

Wideo na temat: alicja bachleda chrzest
 • Chrzest

  Michał ma to, o czym marzył: piękną żonę Magdę, nowonarodzonego synka, niezłą pracę. Sprowadza Janka - przyjaciela z dawnych lat, aby został ojcem chrzestnym dziecka. To tylko początek planu Michała, który prosi przyjaciela, by zainteresował się jego żoną... Początkowo plan spełnia się, ale Michałowi coraz trudniej się z nim pogodzić. Michał wie, że jego głęboko skrywana przeszłość nieuchronnie upomni się niego, a Janek będzie musiał podjąć decyzję, której skutków nigdy nie zapomni.

 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.