• Informacje na temat:

  alicja -bachleda - curuś

Artykuły na temat: alicja -bachleda - curuś
 • Alicja i Colin chcą mieć drugie dziecko

  Alicji Bachledzie-Curuś tak spodobało się macierzyństwo, że zaczęła namawiać swojego partnera, Colina Farrella , na powiększenie rodziny. Udało się - podobno para stara się o drugie dziecko.

 • Debiutancki album Alicji Bachledy-Curuś

  Po dwóch latach wytężonej pracy w studiu, 22 października ukaże się na rynku długo oczekiwana debiutancka płyta Alicji Bachledy-Curuś, zatytułowana "Klimat". Ci, którzy mieli już możliwość zapoznania się z materiałem muzycznym, zawartym na tym albumie, zgodnie stwierdzają, że warto było czekać.

 • Colin podarował Alicji dom

  Według najnowszych informacji, Colin Farrell podarował Alicji Bachledzie-Curuś dom w Beverly Hills.

 • Nie będzie spotkania z Alicją Bachledą

  W związku z żałobą narodową Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Off Puls Camera 2010 w Krakowie został opóźniony o trzy dni, a jego inaugurację przeniesiono na poniedziałek, 19 kwietnia. Odwołano m.in. spotkanie z Colinem Farrellem i Alicją Bachledą-Curuś.

 • Syn Alicji i Colina w reklamie

  ...2-letni Henry Tadeusz twarzą firmy produkującej odżywki dla dzieci? Taką propozycję złożyli Alicji Bachledzie-Curuś szefowie jednej z warszawskich agencji reklamowych.

 • Krawczyk komentuje doniesienia brukowców

  Tylko u nas Krzysztof Krawczyk bierze rewanż na prasie brukowej i komentuje sensacyjne artykuły.

 • Colin nie kupił Alicji domu!

  Okazuje się, że doniesienia o tym, jakoby Colin Farrell zostawił Alicji Bachledzie-Curuś na pożegnanie 700-metrowy dom w Los Angeles, to bzdury wyssane z palca.

 • Farrell: Zakochałem się w prymusce

  W Hollywood jednym tchem wymieniano tytuły filmów, w których zagrał i nazwy hoteli, które zdemolował. Ale teraz jest inaczej. Miłość całkowicie go zmieniła!

 • Niedawno pojawiły się plotki, jakoby Colin Farrell (40 l.) zabraniał Alicji Bachledzie-Curuś (33 l.) i małemu Heniowi (6 l.) tego, by zamieszkali w Polsce. Podobno była ukochana godzi się na jego warunki w obawie, że w przeciwnym razie straci wysokie alimenty. Tym doniesieniom stanowczo zaprzeczyła mama aktorki. "Colin wcale nie stawia Alicji takich warunków. Córka chce mieszkać w Los Angeles...

 • Maria Niklińska: Kariera w Hollywood?

  Maria Niklińska, czyli Agata Wilczyńska z "Klanu", ma wszystko to, czym szczycą się jej rówieśnice robiące karierę w Hollywood - talent, urodę, ciekawą osobowość. W dodatku świetnie mówi po angielsku i gdyby tylko chciała, mogłaby wyruszyć na podbój Ameryki...

Zdjęcia na temat: alicja -bachleda - curuś
Wideo na temat: alicja -bachleda - curuś
 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Galerianki

  Galerie handlowe - współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna - Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać....

 • Wielkie oczy

  "Wielkie oczy" to film oparty na prawdziwej historii malarki Margaret Keane w reżyserii jednego z największych wizjonerów współczesnego kina – Tima Burtona ("Alicja w krainie czarów", "Mroczne cienie"). W rolach głównych występują nominowana do Oscara Amy Adams ("American Hustle") oraz zdobywca Oscara Christoph Waltz ("Django"). "Wielkie oczy" to jeden z najpoważniejszych kandydatów do Nagród Akademii w 2015 r. W latach sześćdziesiątych XX wieku świat zachwyca się intrygującymi portretami...

Dyskusje na temat: alicja -bachleda - curuś