• Informacje na temat:

  alicja bachleda-curuś ciąża

Artykuły na temat: alicja bachleda-curuś ciąża
 • Ciąża Bachledy-Curuś była wpadką?

  Hollywoodzcy filmowcy zdecydowali się poczekać, aż Alicja Bachleda-Curuś (26 l.) urodzi swoje pierwsze dziecko, by rozpocząć pracę na filmem, w którym aktorka wcieli się w postać uzależnionej od opium artystki.

 • Farrell zdradza Bachledę-Curuś?

  - Jest naprawdę cudowna i piękna. Niesamowicie inteligentna, bystra, utalentowana, kreatywna, hojna... - mówi 34-letni Colin Farrell. Kim tak zachwyca się irlandzki przystojniak? Niestety, nie Alicją Bachledą-Curuś, matką jego rocznego synka, Henry'ego Tadeusza.

 • Chcą ośmieszyć Alicję!

  Ekspartnerka Colina Farrella napisała już książkę o swoim związku z gwiazdorem, w której oberwało się Alicji Bachledzie-Curuś. Teraz powstanie film!

 • Farrell potwierdził ciążę Alicji!

  W sierpniu Alicja Bachleda-Curuś i jej partner, hollywoodzki gwiazdor Colin Farrell, zostali przyłapani przez paparazzich na lotnisku w Los Angeles. Na zdjęciach widać było mocno zaokrąglony brzuch Alicji Bachledy-Curuś. Kilka dni temu Colin przyznał wreszcie, że niebawem zostanie ojcem.

 • Colin nie chce matki Alicji w swoim domu?!

  Hollywoodzki gwiazdor Colin Farrell nie zgadza się na przyjazd matki ciężarnej Alicji Bachledy-Curuś do Stanów Zjednoczonych.

 • Bachleda-Curuś: Milion dolarów za rolę

  Alicja Bachleda-Curuś ma udany związek, dziecko i dobrze rozwijającą się karierę. Wszystko wskazuje na to, że wreszcie doczekaliśmy się Polki, która odniosła sukces w USA.

 • "Romans Colina i Alicji ma się ku końcowi"

  ...planie którego w sierpniu ubiegłego roku poznali się Alicja i Colin. Co ciekawe, Bachledy-Curuś nie ma na liście zaproszonych - twierdzi magazyn "Życie na gorąco". "Podobno aktorowi nie zależało na jej(...)" - pisze tygodnik. Zobacz również: Mroczna przeszłość Colina Farrella Ciąża Bachledy-Curuś była wpadką?

 • Czy oni się rozstaną?

  Ratujmy zakochane pary! Jeśli wierzyć najnowszym pogłoskom, tej wiosny dojdzie do prawdziwej epidemii rozstań wśród gwiazd. Tylko... czy to na pewno prawda?

 • "Fajne" sms-y od Colina

  Mimo że się rozstali, Alicja Bachleda-Curuś nadal utrzymuje ciepłą relację z ojcem swojego dziecka, Colinem Farrellem . Co więcej, uwielbia sms-y od niego...

 • Mroczna przeszłość Farrella

  Decyzja o związaniu się z Colinem Farrellem z pewnością nie należała do najłatwiejszych w życiu Alicji Bachledy-Curuś . Historiami z jego życia prywatnego można by obdarować kilka osób.

Wideo na temat: alicja bachleda-curuś ciąża
 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.

 • Bitwa pod Wiedniem

  Międzynarodowa superprodukcja z plejadą polskich gwiazd. Polskie zwycięstwo, które zmieniło losy świata. Przyjaźń poddana próbie podczas wielkiej bitwy. Miłość, która daje siłę do walki aż po ostatnią kroplę krwi. Wiara tak silna, że nie zachwieje nią nawet wszechpotężny wróg. Latem 1683 roku trzysta tysięcy wojowników Imperium Osmańskiego pod wodzą Wielkiego Wezyra Kary Mustafy rozpoczyna oblężenie Wiednia. Po ucieczce Cesarza Leopolda los miasta staje się coraz bardziej niepewny. Jeśli...