• Informacje na temat:

  alicja bachleda curus ciaza

Artykuły na temat: alicja bachleda curus ciaza
 • Alicja Bachleda-Curuś przygotowuje się do obrony!

  Alicja Bachleda-Curuś (35 l.) niebawem będzie mogła pochwalić się dyplomem!

 • Farrell zdradza Bachledę-Curuś?

  - Jest naprawdę cudowna i piękna. Niesamowicie inteligentna, bystra, utalentowana, kreatywna, hojna... - mówi 34-letni Colin Farrell. Kim tak zachwyca się irlandzki przystojniak? Niestety, nie Alicją Bachledą-Curuś, matką jego rocznego synka, Henry'ego Tadeusza.

 • Ciąża Bachledy-Curuś była wpadką?

  Hollywoodzcy filmowcy zdecydowali się poczekać, aż Alicja Bachleda-Curuś (26 l.) urodzi swoje pierwsze dziecko, by rozpocząć pracę na filmem, w którym aktorka wcieli się w postać uzależnionej od opium artystki.

 • Farrell potwierdził ciążę Alicji!

  W sierpniu Alicja Bachleda-Curuś i jej partner, hollywoodzki gwiazdor Colin Farrell, zostali przyłapani przez paparazzich na lotnisku w Los Angeles. Na zdjęciach widać było mocno zaokrąglony brzuch Alicji Bachledy-Curuś. Kilka dni temu Colin przyznał wreszcie, że niebawem zostanie ojcem.

 • Chcą ośmieszyć Alicję!

  ...pada ani razu nazwisko Farrella czy Bachledy-Curuś, zainteresowani nie mają wątpliwości, o kogo chodzi. Film ma być nie mniej kontrowersyjny. "Alicja jest tym zdruzgotana. Dobrze wie, co była Colina(...) nie ukrywa, że ciąża Polki była dla niej tak wielkim ciosem, że rozważała nawet samobójstwo. Alicja może być pewna, że produkcja spotka się z dużym zainteresowaniem - reżyserować będzie twórca kilku...

 • Bachleda-Curuś: Milion dolarów za rolę

  Alicja Bachleda-Curuś ma udany związek, dziecko i dobrze rozwijającą się karierę. Wszystko wskazuje na to, że wreszcie doczekaliśmy się Polki, która odniosła sukces w USA.

 • Alicja będzie samotną matką? Ciąża Bachledy-Curuś była wpadką?

 • Czy oni się rozstaną?

  Ratujmy zakochane pary! Jeśli wierzyć najnowszym pogłoskom, tej wiosny dojdzie do prawdziwej epidemii rozstań wśród gwiazd. Tylko... czy to na pewno prawda?

 • "Romans Colina i Alicji ma się ku końcowi"

  ...planie którego w sierpniu ubiegłego roku poznali się Alicja i Colin. Co ciekawe, Bachledy-Curuś nie ma na liście zaproszonych - twierdzi magazyn "Życie na gorąco". "Podobno aktorowi nie zależało na jej obecności w Kanadzie" - czytamy. To dziwne, zważywszy na to, że Alicja gra tam główną rolę żeńską... Przypomnijmy, że Farrell z żadną ze swoich dotychczasowych partnerek nie wytrzymał dłużej niż kilka...

 • "Fajne" sms-y od Colina

  Mimo że się rozstali, Alicja Bachleda-Curuś nadal utrzymuje ciepłą relację z ojcem swojego dziecka, Colinem Farrellem . Co więcej, uwielbia sms-y od niego...

Wideo na temat: alicja bachleda curus ciaza
 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.

 • Bitwa pod Wiedniem

  Międzynarodowa superprodukcja z plejadą polskich gwiazd. Polskie zwycięstwo, które zmieniło losy świata. Przyjaźń poddana próbie podczas wielkiej bitwy. Miłość, która daje siłę do walki aż po ostatnią kroplę krwi. Wiara tak silna, że nie zachwieje nią nawet wszechpotężny wróg. Latem 1683 roku trzysta tysięcy wojowników Imperium Osmańskiego pod wodzą Wielkiego Wezyra Kary Mustafy rozpoczyna oblężenie Wiednia. Po ucieczce Cesarza Leopolda los miasta staje się coraz bardziej niepewny. Jeśli...