• Informacje na temat:

  alicja bachleda curuś liceum

Artykuły na temat: alicja bachleda curuś liceum
 • Alicja Bachleda-Curuś i zaskakujące kulisy rozstania. Co miała z tym wspólnego Okupnik?

  Ich uczucie zaskoczyło naprawdę wiele osób, ale jeszcze większym zaskoczeniem dla fanów było to, że się rozstali. Czy między Alicją Bachledą-Curuś (35 l.) a Marcinem Gortatem (34 l.) to naprawdę koniec?

 • "M jak miłość": Alicja Bachleda-Curuś wzięła ślub z... Mikołajem Roznerskim! Mamy zdjęcia!

  Alicja Bachleda-Curuś, czyli niezapomniana Ania Bochenek z „Na dobre i na złe”, po raz pierwszy od 15 lat gra w polskim filmie! Już w styczniu zobaczymy ją jako Basię w komedii „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” u boku Mikołaja Roznerskiego, czyli Marcina Chodakowskiego z „M jak miłość”.

 • Alicja Bachleda-Curuś wraca do Polski

  Alicja Bachleda-Curuś (30 l.) wraca na święta wielkanocne do Polski. Czy dla Sebastiana Karpiela-Bułecki (37 l.) zdecyduje się na stałe porzucić Amerykę?

 • Romans pogrążył karierę Bachledy-Curuś?

  Okazuje się, że doniesienia polskiej prasy o oszałamiającym tempie rozwoju kariery aktorskiej Alicji Bachledy-Curuś były mocno przesadzone.

 • Olga Bołądź znajdzie miłość?

  ...niezależna i kiedy trzeba - twarda.  Chodziła do liceum w rodzinnym Toruniu i już wtedy nauczyciele mieli spory kłopot z buntowniczką. Nie inaczej jest w dorosłym życiu.  - Mieszkanie, które jakiś czas temu(...)-Curuś (32 l.).  Olga Bołądź, zapytana kiedyś, czy wyobraża sobie życie bez mężczyzny, odpowiedziała, że poradziłaby sobie, choć wolałaby tego nie sprawdzać.  Jednak zapewne nie będzie długo rozpaczać...

 • Najbardziej filmowe miasto Polski

  Garlicki, Bartek Kasprzykowski, Gustaw Lutkiewicz, Franciszek Pieczka, Alicja Bachleda- Curuś, Zofia Kucówna, Krzysztof Wakuliński, Jerzy Binczycki. Film pełnometrażowy pięciokrotnie nominowany do statuetki(...) tytułem, w reżyserii Andrzeja Wajdy. Przed kamera wystąpiła cała plejada polskich gwiazd, główne role zagrali m.in. Michał Żebrowski, Alicja Bachleda- Curuś, Grażyna Szapołowska, Bogusław Linda, Andrzej...

 • Bachleda-Curuś: 30. urodziny w Los Angeles

  Rodzina zawsze była dla niej najważniejsza. Dlatego urodziny będzie świętować ze swoimi bliskimi.

 • To kobiety ich życia

  Są sławni, zamożni i atrakcyjni. Jedni jeszcze bardzo młodzi, inni już poznali różne smaki życia, ale prawie wszyscy wielkim sentymentem darzą swoje mamy.

Wideo na temat: alicja bachleda curuś liceum
 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.

 • Bitwa pod Wiedniem

  Międzynarodowa superprodukcja z plejadą polskich gwiazd. Polskie zwycięstwo, które zmieniło losy świata. Przyjaźń poddana próbie podczas wielkiej bitwy. Miłość, która daje siłę do walki aż po ostatnią kroplę krwi. Wiara tak silna, że nie zachwieje nią nawet wszechpotężny wróg. Latem 1683 roku trzysta tysięcy wojowników Imperium Osmańskiego pod wodzą Wielkiego Wezyra Kary Mustafy rozpoczyna oblężenie Wiednia. Po ucieczce Cesarza Leopolda los miasta staje się coraz bardziej niepewny. Jeśli...

Dyskusje na temat: alicja bachleda curuś liceum
 • Re: "Pod powierzchnią": Alicja Bachleda-Curuś znika z serialu! Wiemy, kto ją zastąpi

  A ja ostatnio byłem na zjeździe klasowo-szkolnym. Mieliśmy tam imprezę na sali. Na początku dla niepoznaki ubrałem się w byle jaki dres i zwykłą bluzkę. Nie powiem trochę się podśmiewali ze mnie przypominając mi, że nie zdałem 2 razy w drugiej klasie liceum. Mówili, że biedak i gupek ze mnie. Po trzech godzinach przyjechał mój szofer (tak jak się umówiliśmy) pierwszej klasy porsche za 1500