• Informacje na temat:

  alicja bachleda curuś włosy

Artykuły na temat: alicja bachleda curuś włosy
 • Alicja Bachleda-Curuś: Wiemy kim jest jej nowy przyjaciel

  Alicja Bachleda-Curuś (31 l.) przyłapana została ostatnio z tajemniczym mężczyzną na zakupach w Los Angeles. Dotąd nikt nie wiedział, kim jest towarzysz aktorki. Tygodnikowi "Na Żywo" udało się to ustalić.

 • Tatiana Okupnik odda włosy chorym! Wspaniały gest!

  .... Towarzyszył jej mąż oraz przyjaciel Marcin Gortat z Alicją Bachledą-Curuś. Wokalistka zaskoczyła odmienionym wizerunkiem. Uwagę zwracały jej długie włosy, które zapuszczała przez całą ciążę. Okazuje się, że zdecydowała się nie tylko dla wygody, ale także, by pomóc chorym na raka!  "Tatiana zamierza ściąć włosy i oddać je fundacji Rak'n'Roll na perukę dla kobiety po chemioterapii" - dowiedział się "Super...

 • Alicja wśród najseksowniejszych

  Magazyn dla mężczyzn "Esquire" opublikował Atlas Najseksowniejszych Kobiet 195 krajów świata. Polską reprezentantką jest Alicja Bachleda-Curuś .

 • Alicja i Colin sami rozsiewają plotki?

  Aktorska para - Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell - nalegali podobno, by ich agenci wypuścili w świat informację o zaręczynach. Dlaczego?

 • Zaskakująca metamorfoza Colina

  Posiwiałe skronie, gładko zaczesane włosy, elegancki garnitur – tak szykownego Colina Farrella (35) jeszcze nie mieliśmy okazji oglądać.

 • Internauci szydzą z romansu Agnieszki Szulim i milionera! "Używają tego samego szamponu?"

  ...-Curuś na czele. Kilka dni temu furorę robiły zdjęcia z warszawskiego lotniska, na których Agnieszka czule żegna się z ukochanym. Piotr został w Polsce, a Szulim bawi się aktualnie w Tokio, choć nawet(...) zamieścili na nim zdjęcie Agnieszki i Piotra z zapytaniem, czy para używa tej samej odżywki, bo od tyłu ich włosy rzeczywiście wyglądają niemal identycznie. Pod zdjęciem rozgorzała dyskusja! "Całkiem...

 • ...tanecznie, wokalnie, aktorsko, po prostu on jest 'only one'" - śmieje się tancerz. Tadeusz Bachleda-Curuś, brat Alicji i pilot linii lotniczych, choć stroni od show-biznesu, nie kryje zauroczenia(...) Piotra Barona, jednego z najlepszych saksofonistów w Polsce.  Łukasz Mazolewski, brat Wojtka, jest z kolei stylistą fryzur i troszczy się o włosy swojej przyszłej bratowej. Sablewska pochwaliła się...

 • Złote Globy: Tylko Bachleda-Curuś

  Jedynym sukcesem Polaków podczas tegorocznej, 67. gali rozdania Złotych Globów, był... olśniewający wygląd naszej rodaczki - Alicji Bachledy-Curuś, która na prestiżową uroczystość przybyła w towarzystwie swojego partnera, Colina Farrella.

 • Bachleda najseksowniejszą Polką!

  Magazyn dla mężczyzn "Esquire" opublikował Atlas Najseksowniejszych Kobiet 195 krajów świata. Polską reprezentantką w tym wyjątkowym zbiorze jest aktorka Alicja Bachleda-Curuś.

 • "X Factor": Kuba z najmocniejszymi

  "Jedno z was wygra ten program, ja to widzę" - powiedział Kuba Wojewódzki do swoich podopiecznych w programie "X Factor".

Wideo na temat: alicja bachleda curuś włosy
 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.

 • Bitwa pod Wiedniem

  Międzynarodowa superprodukcja z plejadą polskich gwiazd. Polskie zwycięstwo, które zmieniło losy świata. Przyjaźń poddana próbie podczas wielkiej bitwy. Miłość, która daje siłę do walki aż po ostatnią kroplę krwi. Wiara tak silna, że nie zachwieje nią nawet wszechpotężny wróg. Latem 1683 roku trzysta tysięcy wojowników Imperium Osmańskiego pod wodzą Wielkiego Wezyra Kary Mustafy rozpoczyna oblężenie Wiednia. Po ucieczce Cesarza Leopolda los miasta staje się coraz bardziej niepewny. Jeśli...