• Informacje na temat:

  alicja bachleda curuś zdjęcia w ciąży

Artykuły na temat: alicja bachleda curuś zdjęcia w ciąży
 • Alicja Bachleda-Curuś ma romans z przystojnym Irańczykiem?!

  Na planie najnowszego filmu Alicja Bachleda-Curuś (31 l.) poznała przystojnego Irańczyka. W ojczyźnie nazywany jest Bradem Pittem i ma opinię Casanovy.

 • Bachleda-Curuś: Milion dolarów za rolę

  Alicja Bachleda-Curuś ma udany związek, dziecko i dobrze rozwijającą się karierę. Wszystko wskazuje na to, że wreszcie doczekaliśmy się Polki, która odniosła sukces w USA.

 • Bachleda-Curuś i Gortat, Rutkowski i Wodzianka, Korzeniowski i inni - romanse 2018 roku

  Krótko trwał romans Alicji Bachledy-Curuś (35 l.) z Marcinem Gortatem (34 l.). Choć para była w trakcie przygotowań do ślubu, pod koniec sierpnia podjęła decyzję o rozstaniu. Koszykarz myślał ponoć o założeniu rodziny, co niekoniecznie było również marzeniem Bachledy-Curuś. "Faktycznie, między Alicją i Marcinem wystąpiły bardzo duże rozbieżności co do dalszych planów na życie" - mówił...

 • Farrell zdradza Bachledę-Curuś?

  - Jest naprawdę cudowna i piękna. Niesamowicie inteligentna, bystra, utalentowana, kreatywna, hojna... - mówi 34-letni Colin Farrell. Kim tak zachwyca się irlandzki przystojniak? Niestety, nie Alicją Bachledą-Curuś, matką jego rocznego synka, Henry'ego Tadeusza.

 • Kryzys w związku Farrella i Curuś?

  Wygląda na to, że Colin Farrell wrócił do swoich kawalerskich nawyków i coraz mnie czasu poświęca partnerce i małemu synkowi Henry'emu. Ostatnio aktor baluje w nocnych klubach, a Bachleda-Curuś spędza czas w towarzystwie znanego podrywacza.

 • Ten rok nie należał do Dody

  Gwiazdą, która wzbudzała w Was największe emocje w 2009 roku nie była - jak przez ostatnie kilka lat - Doda , a Alicja Bachleda-Curuś ! Romans polskiej aktorki z hollywoodzkim gwiazdorem był hitem tegorocznych rubryk plotkarskich.

 • Chciała popełnić samobójstwo!

  Emma Forrest, była partnerka Colina Farrella, po tym, jak aktor porzucił ją dla Alicji Bachledy-Curuś, chciała targnąć się na własne życie.

 • Colin Farrell w Krakowie

  Aktor i były partner Alicji Bachledy-Curuś został zaproszony na uroczystą premierę filmu "Niepokonani", która odbędzie się 8 kwietnia w Krakowie.

 • Colin Farrell ma romans!?

  Wiele wskazuje na to, że hollywoodzki gwiazdor Colin Farrell rozstał się z polską aktorką Alicją Bachledą-Curuś (27 l.). Powodem może być nowy romans...

 • Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka nie od razu się pokochali! Mało kto o tym wiedział!

  ..., przedstawicieli "góralskiej arystokracji" - ich stryj, Adam Bachleda-Curuś, jest jednym z najzamożniejszych ludzi na Podhalu. "Chciałabym już mieć dziecko. Tadeusz mówi, że jestem psychicznie chora, jeśli(...). W tym czasie blisko z Alicją Bachledą-Curuś był Sebastian Karpiel-Bułecka. Ona miała dziecko z hollywoodzkim aktorem Colinem Farrellem, w przeszłości była w związku z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. To...

Wideo na temat: alicja bachleda curuś zdjęcia w ciąży
 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.

 • Bitwa pod Wiedniem

  Międzynarodowa superprodukcja z plejadą polskich gwiazd. Polskie zwycięstwo, które zmieniło losy świata. Przyjaźń poddana próbie podczas wielkiej bitwy. Miłość, która daje siłę do walki aż po ostatnią kroplę krwi. Wiara tak silna, że nie zachwieje nią nawet wszechpotężny wróg. Latem 1683 roku trzysta tysięcy wojowników Imperium Osmańskiego pod wodzą Wielkiego Wezyra Kary Mustafy rozpoczyna oblężenie Wiednia. Po ucieczce Cesarza Leopolda los miasta staje się coraz bardziej niepewny. Jeśli...