• Informacje na temat:

  alicja bachleda na zakupach

Artykuły na temat: alicja bachleda na zakupach
 • Alicja Bachleda-Curuś da mu drugą szansę?! Zaskakujące doniesienia tygodnika!

  Przed laty rodzące się młodzieńcze uczucie Alicja Bachleda-Curuś (35 l.) zamieniła w przyjaźń. Czy teraz da mężczyźnie drugą szansę?

 • Alicja Bachleda-Curuś ma romans z przystojnym Irańczykiem?!

  Na planie najnowszego filmu Alicja Bachleda-Curuś (31 l.) poznała przystojnego Irańczyka. W ojczyźnie nazywany jest Bradem Pittem i ma opinię Casanovy.

 • Alicja Bachleda-Curuś spotyka się z sobowtórem Farrella!?

  Od jakiegoś czasu Alicja Bachleda-Curuś (31 l.) w Stanach widywana jest z pewnym tajemniczym przystojniakiem. Mężczyzna jest łudząco przystojny do sławnego ojca jej synka...

 • Alicja Bachleda-Curuś: Wiemy kim jest jej nowy przyjaciel

  Alicja Bachleda-Curuś (31 l.) przyłapana została ostatnio z tajemniczym mężczyzną na zakupach w Los Angeles. Dotąd nikt nie wiedział, kim jest towarzysz aktorki. Tygodnikowi "Na Żywo" udało się to ustalić.

 • Marcin Gortat otwiera sieć szkół. Alicja Bachleda-Curuś zachwycona

  O tym, że Marcin Gortat (33 l.) to człowiek, który potrafi pomagać innym, Alicja Bachleda-Curuś (34 l.) przekonała się nie raz. Teraz przed sportowcem kolejne wyzwanie.

 • Alicja Bachleda-Curuś zachwycona bocianami. Czyżby były zwiastunami dobrej nowiny?

  Nie od teraz wiadomo, że bociany są symbolem powiększającej się rodziny. Jak czytamy w „Rewii”, ostatnio ich widokiem zachwyciła się Alicja Bachleda-Curuś (35 l.). Czyżby miały one zwiastować wielkie zmiany? Być może. W końcu aktorka nie spieszy się z powrotem do USA, a na profilu jej ukochanego pojawiło się zdjęcie z... wieczoru kawalerskiego.

 • Bachleda-Curuś w ciąży z Farrellem?

  Polska aktorka Alicja Bachleda-Curuś (26 l.) wzbudziła prawdziwą sensację, kiedy na lotnisku w Los Angeles pojawiła się w luźnej sukience opiętej na brzuchu. Gwiazdce towarzyszył znany z miłosnych podbojów hollywoodzki gwiazdor irlandzkiego pochodzenia, Colin Farrell (33 l.).

 • Marcin Gortat wygadał się. Najważniejsze jest teraz dziecko!

  Nie w Los Angeles i nie w Waszyngtonie, ale w Polsce Alicja Bachleda-Curuś (34 l.) i Marcin Gortat (33 l.) zamieszkali razem. Aktorka zaproponowała koszykarzowi, by wprowadził się do jej apartamentu w starej krakowskiej kamienicy. Sportowiec nie ukrywa, że najważniejsze obecnie jest dla niego... dziecko.

 • Farrell przeprowadzi się do Krakowa?

  W czerwcu donosiliśmy, że 33-letni Farrell i 26-letnia Alicja nie są już razem - aktor nie zaprosił ukochanej na swoje urodziny w Londynie. Mało tego, pojawił się na nich z inną kobietą. Najwyraźniej jednak było to tylko chwilowy kryzys. Według informacji "Faktu", związek aktorskiej pary jest w tak dobrej kondycji, że Colin zamierza kupić apartament w Krakowie, rodzinnym mieście Alicji...

 • Nigdy się nie rozstaną?

  To była wielka miłość. Teraz z ojcem jej małego synka łączy ją przyjaźń. Czy tylko ona pozostała?

Wideo na temat: alicja bachleda na zakupach
 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.

 • Bitwa pod Wiedniem

  Międzynarodowa superprodukcja z plejadą polskich gwiazd. Polskie zwycięstwo, które zmieniło losy świata. Przyjaźń poddana próbie podczas wielkiej bitwy. Miłość, która daje siłę do walki aż po ostatnią kroplę krwi. Wiara tak silna, że nie zachwieje nią nawet wszechpotężny wróg. Latem 1683 roku trzysta tysięcy wojowników Imperium Osmańskiego pod wodzą Wielkiego Wezyra Kary Mustafy rozpoczyna oblężenie Wiednia. Po ucieczce Cesarza Leopolda los miasta staje się coraz bardziej niepewny. Jeśli...