• Informacje na temat:

  alicja bachleda wraca do stanów

Artykuły na temat: alicja bachleda wraca do stanów
 • Alicja Bachleda-Curuś wraca do Polski

  Alicja Bachleda-Curuś (30 l.) wraca na święta wielkanocne do Polski. Czy dla Sebastiana Karpiela-Bułecki (37 l.) zdecyduje się na stałe porzucić Amerykę?

 • Alicja Bachleda-Curuś i jej syn Henio nie lubią Polski za pogodę!

  Alicja Bachleda-Curuś (32 l.) przyznaje, że do rodzinnego Krakowa przyjeżdża rzadko z jednego powodu: nie znosi szarugi, która panuje tu niemal przez cały rok!

 • Bułecka wyjedzie z Alicją do Stanów?

  Miłość aktorki i muzyka stała się faktem! Tylko jak Colin Farrell zareaguje na jej związek? Alicja się tym nie przejmuje. Ma w Sebastianie wielkie wsparcie, a mały Henio go uwielbia...

 • Brat Bachledy chce, żeby wróciła do Polski!

  Tadeusz Bachleda-Curuś uważa, że siostra powinna wrócić do Polski i ostatecznie porzucić niespełnione marzenia o światowej karierze w Hollywood...

 • Alicja Bachleda-Curuś: Jestem ambitna

  Polska aktorka Alicja Bachleda-Curuś robi karierę za oceanem. Jak przyznaje, początki nie były łatwe. Poprzeczkę postawiła sobie jednak bardzo wysoko...

 • Alicja wraca do Polski

  Polski towar eksportowy, Alicja Bachleda-Curuś (27 l.), wiosną przyleci do ojczyzny. Aktorka weźmie udział w dwóch polskich produkcjach. Towarzyszyć jej będzie syn Henry Tadeusz.

 • Bachleda-Curuś wraca do Polski!

  Alicja Bachleda-Curuś zaczęła godzić się z faktem, że nigdy nie zrobi kariery w Hollywood. Aktorka podobno zamierza szukać pracy w ojczyźnie.

 • Bachleda-Curuś nie wróci do Polski

  Wbrew wielu plotkom o tym, jakoby Alicja Bachleda-Curuś miała wrócić do ojczyzny na stałe, aktorka na dobre związała się już z Hollywood i nie zamierza wyjeżdżać z USA.

 • Miko pracowała na ulicy

  Nasza "hollywoodzka gwiazda" Iza Miko (27 l.) kolejny raz opowiada w prasie brukowej o swoich traumatycznych przejściach po przyjeździe do Stanów i ciernistej drodze, którą musiała podążać, by dojść... hm, dokąd?

Wideo na temat: alicja bachleda wraca do stanów
 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Wyszłam za mąż, zaraz wracam

  Isabelle pragnie za wszelką cenę złamać klątwę, która ciąży na jej rodzinie. Od pokoleń wszystkie pierwsze małżeństwa kończyły się fiaskiem. Postanawia więc poślubić mężczyznę, którego kocha, według ściśle przemyślanej strategii: znajdzie faceta, uwiedzie go, poślubi, po czym natychmiast się z nim rozwiedzie. Można powiedzieć, plan doskonały, gdyby nie postać Jean-Yves'a Berthier. Isabelle będzie musiała przemierzyć świat od Kilimandżaro po Moskwę. Czeka ją niezwykła podróż poślubna: na...

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.