• Informacje na temat:

  alicja borkowska wiktor kubiak

Artykuły na temat: alicja borkowska wiktor kubiak
 • Alicja Borkowska wraca do formy po udarze!

  Alicja Borkowska (45 l.), gwiazda kultowego musicalu "Metro", po groźnym udarze powoli wraca do formy.

 • Przyjaciele dla Alicji Borkowskiej (teledysk "Magia Świąt")

  Pod szyldem reALICJA zebrała się grupa artystów, znajomych i przyjaciół Alicji Borkowskiej, aktorki i wokalistki z musicalu "Metro", która na początku listopada przeszła udar i potrzebuje rehabilitacji oraz wsparcia finansowego dla siebie i dla swojej 10-letniej córki Vesny.

 • Alicja Borkowska: Jej dramat trwa!

  Alicja Borkowska (44 l.) dzięki wsparciu przyjaciół ma szansę wrócić do dawnej sprawności.

 • Edyta Górniak: Odsłoniłam twarz człowieka

  Edyta Górniak znana jest ze swoich bardzo emocjonalnych wystąpień i wypowiedzi. Gdy pod koniec października zmarł jej pierwszy menedżer Wiktor Kubiak, wokalistka wrzuciła do sieci film, w którym roztrzęsiona i zapłakana wspominała bliskiego przyjaciela sprzed lat.

 • Alicja Borkowska

  Znana przede wszystkim z występów z musicalu "Metro" i serialu "Barwy szczęścia". Była żona Wiktora Kubiaka i Roberta Leszczyńskiego.

 • Górniak sama informowała media?

  Edyta Górniak sama przekazywała mediom informacje ze swego życia prywatnego, co miało zwiększać jej popularność - zeznała znajoma piosenkarki na procesie, jaki Górniak wytoczyła Piotrowi Krysiakowi za książkę o sobie.

 • Dramat Alicji Borkowskiej!

  Gwiazda słynnego musicalu "Metro", Alicja Borkowska doznała wylewu i jest w śpiączce!

 • Pogrzeb Roberta Leszczyńskiego. Alicja Borkowska nie radzi sobie z jego śmiercią!

  Śledczy nadal badają przyczyny nagłej śmierci Roberta Leszczyńskiego (†48). Jak czuje się jego była partnerka Alicja Borkowska (46 l.)?

 • Prawda o Górniak wychodzi na jaw

  ..."Ona dążyła do tego, by o niej ciągle pisano" - powiedziała Alicja Borkowska, przyjaciółka piosenkarki podczas procesu, jaki Górniak wytoczyła Piotrowi Krysiakowi za książkę o sobie.

 • Robert Leszczyński: Córka cały czas nie pogodziła się z jego śmiercią

  ...dziennikarza i krytyka muzycznego oraz Alicji Borkowskiej, aktorki filmowej i musicalowej, byłej żony menadżera gwiazd polskiej sceny muzycznej Wiktora Kubiaka. Uczucie, które zrodziło się między Alicją(...) Alicja wróciła do zdrowia. Niespełna dwa lata później jego córka musiała się zmierzyć z kolejnym dramatem. Robert zmarł niespodziewanie na niewydolność wielonarządową spowodowaną niezdiagnozowaną...

Wideo na temat: alicja borkowska wiktor kubiak
 • Edyta Górniak: Odsłoniłam twarz człowieka

  Miesiąc temu Edyta Górniak opłakiwała śmierć dawnego przyjaciela i managera Wiktora Kubiaka. Wkrótce okazało się, że przyjaciółka Alicja Borkowska doznała wylewu i jest w śpiączce. Dodatkowym ciosem dla piosenkarki była tragiczna śmierć jednego z jej ulubionych hollywoodzkich aktorów - Paula Walkera. "To był wstrząs ogromny dla mnie, jeden z największych, jaki przeżyłam w ostatnich latach, więc

 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.