• Informacje na temat:

  alicja fijał

Artykuły na temat: alicja fijał
 • Ada Fijał świętuje 36. urodziny

  Ada Fijał, czyli Karolina Czerwiecka z "Klanu", skończy w sobotę - 20 października - 36 lat. Przy okazji urodzin świętować będzie także 10. rocznicę ukończenia krakowskiej szkoły teatralnej.

 • Ada Fijał świętuje 36. urodziny!

  Ada Fijał, która pojawiła się w takich serialach, jak "Hotel 52", "Klan", "Barwy szczęścia" czy "Wiadomości z drugiej ręki", skończy w sobotę, 20 października, 36 lat. Przy okazji urodzin świętować będzie także 10. rocznicę ukończenia krakowskiej szkoły teatralnej.

 • Pierwszy raz na wesoło

  W nowym serialu TVP 2 gra przebojową charakteryzatorkę, która chcąc usidlić ukochanego, nie zawaha się podbić konkurentce oka. Prywatnie Ada Fijał jest bardzo romantyczna. Właśnie wydała płytę z piosenkami retro.

 • Jest serialowym amantem

  Bartłomiej Świderski znany jest widzom z takich seriali , jak: "Samo życie", "Magda M." i "Tylko miłość". Obecnie możemy go oglądać także w "Apetycie na życie", gdzie wciela się w Davida, który może sporo namieszać w życiu pozostałych bohaterów.

 • Apetyt na życie

  Mateusz pragnie mieć kolejne dziecko z Alicją. Jest przekonany, że to najlepszy sposób na naprawienie ich związku. Nie dostrzega, że Alicja nie okazuje...

 • Nowy serialowy hit Dwójki

  Wielkie uczucia, wspólne wspomnienia, problemy, a przede wszystkim pasja. Grupę przebojowych trzydziestolatków łączy także wspólne prowadzenie księgarnio-kawiarni. To ich bezpieczna przystań. Już od 1 marca nowy serial w TVP2 "Apetyt na życie" .

 • Romans z Australijczykiem

  Choć Ada Fijał już od kilku lat pojawia się na srebrnym ekranie, dopiero teraz ma szansę naprawdę zaistnieć w mediach. 1 marca pojawi się w TVP 2 w jednej z głównych ról w serialu "Apetyt na życie". Aktorce będzie partnerował Krystian Wieczorek.

 • "Barwy szczęścia" na planie świątecznej "Familiady"

  W drużynie z ośmioletnim stażem telewizyjnym pojawili się: Izabela Zwierzyńska, Marieta Żukowska, Ada Fijał, Maria Dejmek oraz Sebastian Perdek. Bohaterowie i zarazem rywale, choć dopiero od roku zapraszają widzów do swojego świata już zdążyli skraść ich serca, a wśród nich: Maja Kwaśny, Oliwka Dąbrowska, Alicja Stasiewicz, Agnieszka Sztuk i Angelika Kurowska. Nie będziemy zdradzać...

 • Apetyt na życie

  Reżyseria: Michał Rogalski Aktorzy: Daria Widawska, Maja Hirsch, Karolina Piechota, Krystian Wieczorek, Leszek Lichota, Krzysztof Stelmaszyk, Joanna Kupińska, Bartosz Porczyk, Ada Fijał, Modest...

 • Apetyt na życie

  ..., Leszek Lichota, Krzysztof Stelmaszyk, Joanna Kupińska, Bartosz Porczyk, Ada Fijał, Modest Ruciński...

Zdjęcia na temat: alicja fijał
Wideo na temat: alicja fijał
 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.

 • Bitwa pod Wiedniem

  Międzynarodowa superprodukcja z plejadą polskich gwiazd. Polskie zwycięstwo, które zmieniło losy świata. Przyjaźń poddana próbie podczas wielkiej bitwy. Miłość, która daje siłę do walki aż po ostatnią kroplę krwi. Wiara tak silna, że nie zachwieje nią nawet wszechpotężny wróg. Latem 1683 roku trzysta tysięcy wojowników Imperium Osmańskiego pod wodzą Wielkiego Wezyra Kary Mustafy rozpoczyna oblężenie Wiednia. Po ucieczce Cesarza Leopolda los miasta staje się coraz bardziej niepewny. Jeśli...

Dyskusje na temat: alicja fijał