• Informacje na temat:

  alicja janosz i bartek

Artykuły na temat: alicja janosz i bartek
 • Alicja Janosz ma powody do radości! Świętuje razem z mężem!

  Alicja Janosz (34 l.) zdobyła popularność w 2002 roku, kiedy to wygrała muzyczne show "Idol". Choć teraz jest jej znacznie mniej w show-biznesie, to wygląda na to, że jest bardzo szczęśliwa i ostatnio nie brakowało jej powodów do świętowania!

 • Alicja Janosz: Jest jak jest

  "Jest jak jest" to tytuł nowego singla Alicji Janosz, zapowiadającego oczekiwaną płytę laureatki pierwszego "Idola". Piosenki już możecie posłuchać na naszych stronach.

 • Alicja Janosz kończy pracę nad płytą

  Po prawie 9 latach przerwy od wydania debiutanckiego albumu Alicja Janosz kończy pracę nad kolejną, tym razem dojrzałą i autorską płytą. Premiera planowana jest na jesień, ale pierwszy singel ukaże się jeszcze przed wakacjami.

 • Alicja Janosz: Teksty równie ważne jak muzyka

  Pod koniec września ukaże się album "Vintage", pierwszy "dorosły" materiał laureatki "Idola" Alicji Janosz. U nas możecie zobaczyć teledysk do singla "Jest jak jest".

 • Alicja, jakiej nikt jeszcze nie widział

  Alicja Janosz swój pierwszy "dorosły" album postanowiła zatytułować "Vintage". Końcem września powróci z nim na polską scenę muzyczną, a już w sierpniu poznamy utwór "I Woke Up So Happy" - drugą piosenkę zapowiadająca album.

 • "Byłam produktem komercyjnym"

  - Nie sądzę, żebym kiedykolwiek mogła wymazać "Idola" ze swojej biografii. Z samym programem wiążą się tylko dobre wspomnienia. Trudności zaczęły się dla mnie dopiero później, gdy zostałam produktem komercyjnym, a później otrzymywałam krytykę za to, na co sama nie miałam wielkiego wpływu - mówi Alicja Janosz w rozmowie z INTERIA.PL.

 • Czy "Idol" wyhodował idoli?

  Sukces w telewizyjnym konkursie talentów zazwyczaj jest początkiem wielkich kłopotów . Zdarzają się jednak wyjątki - wokaliści, którzy faktycznie zostają gwiazdami.

 • Kto zaśpiewa w konkursie "Eurowizji"?

  W środę, 5 listopada, komisja konkursowa TVP, ogłosiła listę wykonawców dopuszczonych do Krajowego Finału 49. Konkursu Piosenki Eurowizji. Wystąpi w nim 15 zespołów i solistów, zarówno tych popularnych od lat, jak i tych mniej znanych. Wśród nich znaleźli się m.in. Blue Cafe, Małgorzata Ostrowska, Marcin Rozynek, Alicja Janosz i Sistars.

Wideo na temat: alicja janosz i bartek
 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.

 • Podejrzani zakochani

  Nieśmiały Albert (Bartek Kasprzykowski) szuka miłości w internecie. Surfując w sieci, natrafia na równie spragnioną bliskości Barbarę (Sonia Bohosiewicz). Oboje przyjmują podobną strategię - ona podaje się za tajemniczą Simonę, on za przystojnego francuskiego amanta. Gdy wreszcie umawiają się na spotkanie w realu, kontynuują maskaradę, wysyłając na randkę atrakcyjnych zastępców (Weronika Książkiewicz, Rafał Królikowski). W efekcie wszyscy trafiają do hotelu, gdzie grasuje groteskowa szajka...