• Informacje na temat:

  alicja janosz teraz

Artykuły na temat: alicja janosz teraz
 • Ala Janosz (30 l.) niemal rok temu została mamą. Teraz pokazuje wyjątkowo wychudzone ciało!

 • Alicja Janosz: Mam nadzieję, że nie urodzę na koncercie

  Poród laureatki pierwszej edycji "Idola" coraz bliżej! Zobacz, jak Alicja Janosz spędza czas w "stanie błogosławionym".

 • Alicja Janosz pokazała, jak karmić piersią!

  Ala Janosz (29 l.) też chce zostać "sexy mamą"?

 • Alicja Janosz: Jest jak jest

  "Jest jak jest" to tytuł nowego singla Alicji Janosz, zapowiadającego oczekiwaną płytę laureatki pierwszego "Idola". Piosenki już możecie posłuchać na naszych stronach.

 • ...szczęście obyło się bez paparazzich na oddziale! Synek pary otrzymał imię Ksawery. Natalia Lesz (33 l.) także po raz pierwszy została mamą! Na początku listopada przyszła na świat jej córeczka Alicja. Ojcem dziecka jest partner aktorki, ceniony chirirg Adam Maciejewski. Do grona świeżo upieczonych mam dołączyła także Alicja Janosz (29 l.). Zwyciężczyni pierwszej edycji "Idola" przez całą ciążę...

 • Alicja Janosz zmienia się

  "Mój drugi album będzie kompletnie inny!" - zapewnia Alicja Janosz. Triumfatorka pierwszej edycji "Idola" kończy już pracę nad drugą płytą, której premiera przewidziana jest na marzec 2004 roku. Album podpisany będzie prawdopodobnie pseudonimem Alex - tak bowiem nazywają wokalistkę znajomi ze szkoły.

 • Alicja Janosz: polski "Idol"

  W niedzielę, 30 czerwca, swój wielki finał miała polska edycja programu "Idol", którą emitowała telewizja Polsat. Zwyciężczynią konkursu została ostatecznie 17-letnia Alicja Janosz. Głosowało na nią w sumie 40 procent telewidzów. W finale młoda wokalistka zaśpiewała przebój Anastacii "One Day In Your Life".

 • Alicja Janosz: Mam sporo obaw

  Alicja Janosz, 17-latka z Pszczyny, została zwyciężczynią programu "Idol". Już niedługo wejdzie do studia, aby nagrać swoją pierwszą płytę i rozpocząć przygodę z naszym rodzimym show-biznesem. Pomimo tego, że jest zawsze uśmiechnięta i ma w sobie sporo energii, to ma wiele obaw co do tego, jak teraz będzie wyglądać jej życie.

 • Alicja Janosz: "Robię to, co kocham"

  Już w piatek, 8 listopada, do sklepów trafi debiutancki album Alicji Janosz, zwyciężczyni polskiej edycji programu "Idol". Na płycie znajdzie się w sumie 12 utworów, a do połowy z nich teksty napisała sama 17-letnia piosenkarka.

 • Alicja Janosz: "Tych kilka minut"

  Większość fanów kojarzy Alicję Janosz jako zwyciężczynię pierwszej polskiej edycji "Idola". Mało kto jednak wie, że sympatyczna 17-latka z Pszczyny muzyką zajmuje się już od dłuższego czasu, a "Idol" nie jest pierwszym wygranym przez nią konkursem. I chociaż, jak mówi sama Alicja w wywiadzie dla INTERIA.PL, nie zawsze było przyjemnie, to muzyka wynagradza jej wszystkie niepowodzenia.