• Informacje na temat:

  alicja keys

Artykuły na temat: alicja keys
 • Alicja Keys wyszła za mąż

  W sobotę, 31 lipca, gwiazda muzyki soul, Alicia Keys , poślubiła rapera Swizza Beatza .

 • Alicja Keys: Druga odsłona

  Alicja Keys udanie zadebiutowała dwa lata temu doskonałym albumem "Songs In A Minor", który stał się światową sensacją i znalazł 10 milionów nabywców! Niecierpliwie oczekiwano więc na drugą odsłonę. Płyta "The Diary Of Alicia Keys" ukazała się ostatecznie w poniedziałek, 1 grudnia, również w Polsce.

 • Alicja w krainie czarów

  "Alicja w krainie czarów", tytuł baśniowej opowieści Lewisa Carrolla, najlepiej oddaje chyba to, co działo się wczorajszego (15 października) wieczora na warszawskim Torwarze. Bo jakby na to nie spojrzeć, pierwszy w Polsce koncert Alicii Keys zawierał w sobie coś magicznego.

 • Alicja Janosz: polski "Idol"

  W niedzielę, 30 czerwca, swój wielki finał miała polska edycja programu "Idol", którą emitowała telewizja Polsat. Zwyciężczynią konkursu została ostatecznie 17-letnia Alicja Janosz. Głosowało na nią w sumie 40 procent telewidzów. W finale młoda wokalistka zaśpiewała przebój Anastacii "One Day In Your Life".

 • "Bitwa na głosy": Kamil Bednarek w finale!

  Znamy pierwszego finalistę drugiej edycji programu "Bitwa na głosy". Został nim zespół Kamila Bednarka. W przyszłą sobotę o awans powalczą natomiast drużyny Ryszarda Rynkowskiego i Meza. W trakcie programu przypomniała się "zła policjantka" Alicja Węgorzewska, która skrytykowała siostrę Kamila Bednarka, Kornelię. "Śpiewasz nieczysto" - oceniła uczestniczkę.

 • Koncerty 2008: Było grubo!

  W tym roku światowe gwiazdy w swoich rozpiskach koncertowych bardzo często uwzględniały Polskę. Byliśmy więc świadkami występów m.in. Metalliki, The Police, Timbalanda, Nelly Furtado, Iron Maiden, Erica Claptona, Snoop Dogga czy Alicii Keys.

 • "Bitwa na głosy" bez Beaty Kozidrak!

  Najlepsze opinie od jurorów zebrała ekipa Tomsona i Barona z grupy Afromental, jednak najwięcej głosów od telewidzów otrzymała drużyna Piotra Rubika. Z programem pożegnała się grupa Beaty Kozidrak.

 • "Must Be The Music": Udane powroty

  W piątym odcinku castingowym mieliśmy dwa udane powroty zdolnych dziewczyn: Nikoli Pustały (półfinał drugiej edycji) i Alicji Wasity (z konkurencyjnego "The Voice of Poland").

 • Jessie J: Nikt nie jest doskonały

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć inspirowany "Alicją w krainie czarów" teledysk brytyjskiej wokalistki Jessie J - "Nobody's Perfect" .

 • Mikołajowy poradnik dla spóźnialskich

  Nie masz jeszcze prezentu? Co gorsze, nie masz pomysłu, co kupić? Spokojnie, przygotowaliśmy poradnik dla spóźnialskich. Oto nasze filmowe propozycje dla dzieci i dla dorosłych!

Zdjęcia na temat: alicja keys