• Informacje na temat:

  alicja o romansie

Artykuły na temat: alicja o romansie
 • Alicja Bachleda-Curuś przerwała milczenie! Wygląda na szczęśliwą?

  Alicja Bachleda-Curuś (35 l.) niedawno rozstała się z Marcinem Gortatem (34 l.). Para nigdy nie komentowała ani swojego związku, ani tym bardziej rozstania. Widać jednak, że aktorka bardzo to wszystko przeżyła.

 • Franciszek Brodniewicz - amant polskiego kina

  Wielkoformatowe fotosy i archiwalne plakaty filmowe poświęcone przedwojennemu aktorowi Franciszkowi Brodniewiczowi można oglądać od 20 stycznia na wystawie "Amanci polskiego kina", którą przygotowało Muzeum Kinematografii w Łodzi.

 • ..., a fotomodelka Paula Tumala (28 l.) to tylko koleżanka. Z kolei Alicja do dziś leczy rany po płomiennym romansie z Colinem Farrellem (40 l.), ojcem jej syna. Ostatni poważny związek, z Sebastianem Karpielem(...)Polska Noc w Waszyngtonie, którą od kilku już lat organizuje koszykarz Marcin Gortat, przyciągnęła wiele znanych twarzy. Była wśród nich Alicja Bachleda-Curuś. Jej synek Henry Tadeusz (8 l.) jest...

 • Kariera poprzez romans z gwiazdą?

  Piękne Polski coraz częściej dostrzegane są w Hollywood. Jak potoczą się ich losy?

 • Szok! Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell znowu razem?! Co na to Gortat?

  Alicja Bachleda-Curuś i ojciec jej dziecka jednak są sobie pisani?

 • Czym uwodzi mężczyzn?

  Gdzie tylko Alicja Bachleda-Curuś się pojawi, tam męskie serca od razu mocniej biją. Ale sprawia to nie tylko jej uroda.

 • Alicja Bachleda-Curuś (30 l.) odniosła się do plotek na temat jej związku z liderem "Zakopower"...

 • "Lekarze": Będzie romans?

  W przedostatnim odcinku drugiej serii "Lekarzy" pojawia się Aleksandra Hamkało. Młoda aktorka wcieli się w postać Basi Torzewskiej, studentki medycyny, która dozna fascynacji dużo starszym profesorem granym przez Jacka Komana.

 • Mrozu i Alicja Bachleda-Curuś jednak nie mają romansu!

  Alicja Bachleda-Curuś (32 l.), zwykle tajemnicza, pokazała niedawno w sieci prywatne zdjęcie. Spędza miło czas na jachcie u wybrzeży Kaliforni, a tuż obok niej... Mrozu, czyli piosenkarz, Łukasz Mróz(...) stała za tym Alicja Bachleda-Curuś?! - To było przypadkowe spotkanie. Mrozu pojechał do Los Angeles na nagrania - rozwiewa domysły menadżer piosenkarza, Łukasz Bartoszak. - Spotkał parę osób...

 • Farrell zmieni się dla Bachledy?

  Colin Farrell zrywa z dawnym życiem. Chce, by Alicja Bachleda-Curuś i ich syn, Henry Tadeusz, byli szczęśliwi.

Zdjęcia na temat: alicja o romansie
Wideo na temat: alicja o romansie
 • Gdzie Alicja Bachleda-Curuś spędzi sylwestra?

  Alicja Bachleda-Curuś przyjechała do Polski na święta i zamierza tutaj zostać ponad miesiąc. Jej nazwisko znów jest niezwykle gorące, a to za sprawą kolejnego niezwykłego romansu z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Ala nie potwierdziła oficjalnie, że się spotykają, ale tak długi przyjazd do Polski na pewno ma z tym jakiś związek. Aktorka wyznała, że sylwestra spędzi w górach. Czy Sebastian będzie

 • "Barwy szczęścia": Stracone zaufanie

  Scena z 1679. odcinka. Jak dalej potoczą się losy bohaterów "Barw szczęścia"? Alicja mści się na Łukaszu i opowiada o ich rzekomym romansie w mediach. A Sadowski musi się w końcu wytłumaczyć przed Kasią!

 • "Barwy szczęścia": Zwiastun odc. 1679.

  ultimatum: jeśli wyjedzie, to będzie koniec ich małżeństwa. Alicja nadal mści się na Łukaszu. Tym razem w brukowcu ukazuje się artykuł "Zwolniona za miłość", w którym Umińska opowiada o swoim rzekomym romansie z Sadowskim. Łukasz zostaje zawieszony w pracy, a co gorsza musi wytłumaczyć się przed Kasią, z którą nie był do tej pory szczery. Tymczasem ona dowiedziała się o wszystkim z gazety.

Dyskusje na temat: alicja o romansie
 • Re: "M jak miłość": Rozłam w rodzinie

  o romansie męża. Z tego powodu postanawia dosypać mu do obiadu trutki na szczury, a sama mówi mu, że idzie popływać w Wiśle. Nigdy już jednak stamtąd nie wraca. Piotr dowiaduje się, że Paweł nie jest jego(...) z Magdą. Zazdrosna Alicja postanawia podłożyć bombę w restauracji, w której przebywają. Dochodzi do eksplozji. Marta kolejny raz ma depresję. Tym razem z powodu 5-minutowego spóźnienia Andrzeja na kolację