• Informacje na temat:

  alicja resich modlińska jej dom

Artykuły na temat: alicja resich modlińska jej dom
 • Dorota Kamińska: Samotność mnie wzmocniła

  Dwa małżeństwa i nieudane romanse nie zniechęciły jej do poszukiwania miłości. Choć nieraz cierpiała przez ukochanych, teraz wreszcie dobrze ulokowała uczucia.

 • Lech Wałęsa współpracownikiem SB? Gwiazdy stają w jego obronie: To niszczenie człowieka!

  ...zobowiązanie podjęcia współpracy oraz pokwitowania odbioru pieniędzy zostały spisane przez byłego prezydenta. Alicja Resich-Modlińska działania IPN określa jako niszczenie legendy jaką przez lata był Lech(...) jest Mariola Bojarska-Ferenc. Prezenterka twierdzi, że w jej sercu Lech Wałęsa na zawsze pozostanie człowiekiem, dzięki któremu dziś Polacy mogą się cieszyć wolnością. Jak mówi, przywódca Solidarności...

 • Co dalej z Majewskim?

  ..." komentował na żywo, co się dzieje w bieżącym odcinku "Dynastii". Właśnie tę audycję Szymona usłyszała Alicja Resich-Modlińska. "Zadzwoniła i niebo się rozstąpiło", opowiada Szymon w książce "SHOWman(...) jesienną ramówką trwają, o jej kształcie poinformujemy w sierpniu", słyszymy od Joanny Górskiej, szefowej PR tej stacji. Wiadomo jednak, że "Szymon na żywo" oglądało niespełna 2 miliony widzów...

 • Tak się bawią dziennikarze!

  Monika Olejnik, Kinga Rusin, Tomasz Kammel i Hubert Urbański byli wśród gości XI Charytatywnego Balu Dziennikarzy, który odbył się w sobotę, 21 lutego, w Auli Politechniki Warszawskiej.

 • Wojciech Mann kończy 65 lat

  W każdy piątek "Zaprasza do Trójki", z którą związany jest ponad 45 lat. Jeden z najbardziej znanych polskich dziennikarzy muzycznych, Wojciech Mann, obchodzi 65. urodziny.