• Informacje na temat:

  alicja resich modlińska program

Artykuły na temat: alicja resich modlińska program
 • Resich-Modlińska straciła pracę!

  Alicja Resich-Modlińska (59 l.) nie jest już szefową redakcji "Pytania na śniadanie".

 • Alicja Resich-Modlińska: Prowadziła pierwszy polski talk-show

  Dziennikarka niedługo kończy 60 lat. A wciąż imponuje energią i młodzieńczym wdziękiem.

 • Nie chce Richardson w TVP 2?

  Według doniesień jednego z brukowców, Alicja Resich-Modlińska blokuje zatrudnienie Moniki Richardson w śniadaniowym programie telewizyjnej Dwójki. O co poszło?

 • Wojewódzki, Drzyzga i Młynarska, czyli talk-show po polsku

  To, jak dziś wyglądają programy typu talk-show, a także publicystyczne, jest zasługą jednego człowieka. Odchodzący właśnie na emeryturę Amerykanin David Letterman stworzył genialny wzorzec. Czerpią z niego między innymi Kuba Wojewódzki, Agata Młynarska czy Ewa Drzyzga.

 • Jagielski wraca do TVP?!

  Krążą plotki , że Wojciech Jagielski dołączy do ekipy programu "Pytanie na śniadanie" w Telewizji Polskiej. - Uważam, że jest świetnym prezenterem - mówi Alicja Resich-Modlińska , wydawca.

 • Maria Czubaszek: Lubię być zaskakiwana!

  Cięty dowcip oraz poczucie humoru to jej znak firmowy. Maria Czubaszek zdradza, dlaczego woli polityków od plotek z życia gwiazd. Pisarka i satyryczka wyjawia także, jakie sprawy traktuje bardzo serio i czym zaimponowała jej Ania Przybylska.

 • Jagielski wraca do TVP

  Wojciech Jagielski , dotąd prowadzący "Dzień dobry TVN", wraca do Telewizji Polskiej, gdzie od września poprowadzi poranny program "Pytanie na śniadanie".

 • Maciej Orłoś: Tu jest konkret

  W "Teleexpressie" jest właściwie od zawsze - to znaczy od 24 lat. I chyba dlatego tak trudno wyobrazić sobie ten magazyn bez charakterystycznego głosu, okularów i poczucia humoru Macieja Orłosia. Czy jednak jako dziecko marzył o zawodzie dziennikarza? Skończył przecież studia aktorskie i do dzisiaj grywa w filmach.

 • Majewski: Miszczak może mi złożyć hołd!

  .... Teraz wystarczy kiedy ogląda mnie 10 tys." - zapewnia w wywiadzie dla tygodnika "Wprost". Komika odkryła Alicja Resich-Modlińska, która zaangażowała go do swojego programu "Wieczór z Alicją". Jednak(...)Po odejściu z telewizji showman zaczął próbować swoich sił w Internecie, z dość marnym skutkiem. Jego program satyryczny ogląda bardzo mała grupa osób, z kolei media branżowe nie zostawiły na nim...

 • Alicja Resich-Modlińska o Szymonie Majewskim

  Alicja Resich-Modlińska, która w latach 90. w pierwszym polskim talk-show "Wieczór z Alicją" współpracowała z Szymonem Majewskim, wysoko go ceni i wierzy w jego talent. Dziennikarka uważa, że showman wkrótce wróci do telewizji z jakimś nowym pomysłem

Wideo na temat: alicja resich modlińska program
 • Alicja Resich-Modlińska o internautach: "bezlitośni", "bardzo niechętni", "wypływa z nich żółć"

  Alicja Resich-Modlińska (62 l.) rzadko bywa na oficjalnych imprezach i nieczęsto udziela wywiadów, ale teraz zrobiła wyjątek. Wypowiedziała się na temat programu „Wieczór z Alicją”, który niegdyś(...)” – mówiła Alicja Resich-Modlińska i dodała, że komentarze o jej koleżankach są „okropne”. Jej zdaniem największą przykrość sprawiają komentarze internautów, którzy są „bezlitośni”, „bardzo niechętni

 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.