• Informacje na temat:

  alicja resich modlińska pytanie na śniadanie

Artykuły na temat: alicja resich modlińska pytanie na śniadanie
 • Resich-Modlińska straciła pracę!

  Alicja Resich-Modlińska (59 l.) nie jest już szefową redakcji "Pytania na śniadanie".

 • Alicja Resich-Modlińska: Prowadziła pierwszy polski talk-show

  Dziennikarka niedługo kończy 60 lat. A wciąż imponuje energią i młodzieńczym wdziękiem.

 • Richardson zostanie szefową "Pytania na śniadanie"?

  Trzeba przyznać, że od pewnego czasu sporo się dzieje w "Pytaniu na śniadanie" i to nie koniecznie na wizji, a raczej poza nią. Zamęt rozpoczął się od momentu, gdy do studia wkroczyła Monika(...) Matuszewska, która od roku pełniła tę funkcję. Wcześniej przez ponad 5 lat posada ta należała do Alicji Resich-Modlińskiej. Podobno tym razem wybór padł na Richardson. Co prawda w samym programie jest...

 • Maria Czubaszek: Lubię być zaskakiwana!

  Cięty dowcip oraz poczucie humoru to jej znak firmowy. Maria Czubaszek zdradza, dlaczego woli polityków od plotek z życia gwiazd. Pisarka i satyryczka wyjawia także, jakie sprawy traktuje bardzo serio i czym zaimponowała jej Ania Przybylska.

 • Jagielski wraca do TVP?!

  Krążą plotki , że Wojciech Jagielski dołączy do ekipy programu "Pytanie na śniadanie" w Telewizji Polskiej. - Uważam, że jest świetnym prezenterem - mówi Alicja Resich-Modlińska , wydawca.

 • Alicja Resich-Modlińska wspomina gwiazdy

  "Alicja po drugiej stronie lustra. Opowieści radiowe i telewizyjne" - tak zatytułowana jest książka wieloletniej prezenterki mediów elektronicznych Alicji Resich-Modlińskiej. Pełne gwiazd wspomnienia znanej dziennikarki ukażą się 30 kwietnia.

 • Katarzyna Obara ujawnia szokujące kulisy pracy w śniadaniówce TVP!

  Katarzyna Obara (38 l.) przed laty była gwiazdą "Pytania na śniadanie". Z pracy odchodziła jednak w nie najprzyjemniejszych okolicznościach...

 • Nowe "Pytanie na śniadanie"

  Już 19 grudnia poranny program telewizyjnej Dwójki - "Pytanie na śniadanie" - otworzy dzień w nowej odsłonie. Zobaczymy nowe wnętrza i nowych prowadzących...

 • Nie chce Richardson w TVP 2?

  Według doniesień jednego z brukowców, Alicja Resich-Modlińska blokuje zatrudnienie Moniki Richardson w śniadaniowym programie telewizyjnej Dwójki. O co poszło?

 • Urbański w "Pytaniu na śniadanie"

  Hubert Urbański współprowadzić będzie sobotnie wydania magazynu "Pytanie na śniadanie", które wejdą na antenę Dwójki w marcu - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Wideo na temat: alicja resich modlińska pytanie na śniadanie
 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.