• Informacje na temat:

  alicja szulim

Artykuły na temat: alicja szulim
 • Agnieszka Szulim jest zazdrosna o Alicję Bachledę-Curuś!?

  Agnieszka Szulim (36 l.) kazała ukochanemu zerwać kontakty z piękną góralką?

 • Piotr Woźniak-Starak: Bardzo ambitny producent

  Nie ma co ukrywać. W filmowym świecie to precedens! Piotr Woźniak-Starak postanowił oddać Polskiemu Instytutowi Sztuk Filmowych dotację, którą dostał na nakręcenie filmu "Bogowie".

 • Alicja Bachleda-Curuś była wielką miłością Piotra Woźniaka-Staraka. Dlaczego zerwali?

  Zanim Piotr Woźniak-Starak (39 l.) poznał i ożenił się z Agnieszką Szulim, układał sobie życie m.in. z Alicją Bachledą-Curuś.

 • Tak łączy się show i biznes

  Gdy telewizyjna gwiazda trzyma za rękę syna miliardera, tabloidy nie moga przejść koło nich obojętnie. I nie przechodzą.

 • .... W sumie na uroczystość zaproszono blisko 300 osób! Wśród gości są oczywiście najbogatsi Polacy, ale i gwiazdy telewizji i sportu! Tabloid dowiedział się, że w tej ważnej dla Szulim chwili towarzyszyć jej będą m.in. Lewandowscy, Edward Miszczak, Alicja Resich-Modlińska, Nergal, ksiądz Kazimierz Sowa, Piotrek Kędzierski, Mateusz Banasiuk. "Świadkową została Monika Zagajska, znana bizneswoman z branży...

 • Szulim: Ludzie lubią wpadki

  - Czy Agnieszka Szulim straci pracę? - pytała ostatnio cała Polska. Dziś już wiemy - nie straci, ale musi wyciągnąć naukę z ostatnich wydarzeń.

 • Ostatnie tygodnie w Polsce były bardzo intensywne. Alicja Bachleda-Curuś (34) i Marcin Gortat (33) spędzili tu wiele romantycznych wspólnych chwil. Jednak nie mogli pobytu w kraju poświęcić tylko(...), której części, a wiemy, że w ostatniej „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” występuje… Alicja. Czy to właśnie praca nad filmem ich do siebie zbliżyła? Połączy ich nie tylko miłość, ale i praca...

 • Telekamery 2013: Kto zdobędzie statuetkę?

  Tegoroczna gala Telekamer "Tele Tygodnia" zbliża się wielkimi krokami. 11 marca gwiazdy otrzymają statuetki po raz szesnasty. Wśród nominowanych znaleźli się m.in. Anna Dereszowska, Jarosław Kret i Alicja Węgorzewska.

 • Alicja Bachleda-Curuś chce wyjść za mąż!

  Alicja Bachleda-Curuś (32 l.) kiedyś nie marzyła o białej sukni. Dziś nie miałaby nic przeciwko ślubowi…

 • Gdynia: Szulim z czerwonego dywanu

  W sobotę, 29 maja, odbędzie uroczysta gala 35. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, podczas której poznamy zwycięzców tegorocznej edycji imprezy. Relację z czerwonego dywanu poprowadzi dla telewizyjnej Dwójki Agnieszka Szulim.

Wideo na temat: alicja szulim
 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.

 • Bitwa pod Wiedniem

  Międzynarodowa superprodukcja z plejadą polskich gwiazd. Polskie zwycięstwo, które zmieniło losy świata. Przyjaźń poddana próbie podczas wielkiej bitwy. Miłość, która daje siłę do walki aż po ostatnią kroplę krwi. Wiara tak silna, że nie zachwieje nią nawet wszechpotężny wróg. Latem 1683 roku trzysta tysięcy wojowników Imperium Osmańskiego pod wodzą Wielkiego Wezyra Kary Mustafy rozpoczyna oblężenie Wiednia. Po ucieczce Cesarza Leopolda los miasta staje się coraz bardziej niepewny. Jeśli...