• Informacje na temat:

  alicja w krainie czarów tim burton

Artykuły na temat: alicja w krainie czarów tim burton
 • Aktorka polskiego pochodzenia zastąpi córkę Cobaina

  Frances Bean Cobain , nastoletnia córka Kurta Cobaina i Courtney Love, odrzuciła podobno ofertę roli w filmowej adaptacji "Alicji w Krainie Czarów" w reżyserii słynnego Tima Burtona. Zastąpi ją Mia Wasikowska , Australijka polskiego pochodzenia.

 • Tim Burton i jego bajkowy świat

  Tim Burton ("Alicja w Krainie Czarów", "Wielkie oczy", "Ed Wood") wyreżyseruje nową wersję słynnego animowanego przeboju studia Disneya z 1941 roku "Dumbo". Tym razem ma to być film z udziałem aktorów.

 • Marta Wierzbicka chce do filmu. Może "erotyk"?

  ...25-latka nie jest zawodową aktorką, studiowała bowiem sztukę nowych mediów na Akademii Sztuk Pięknych. Znana jest głównie z serialu "Na Wspólnej", gdzie od trzynastu lat wciela się w postać Oli Zimińskiej. W 2010 roku udzieliła swojego głosu tytułowej bohaterce polskiej wersji filmu "Alicja w Krainie Czarów" Tima Burtona, a pięć lat później wzięła udział w dubbingu jednej z gier wideo...

 • Stephen Fry: Fortuna na kokainę

  Brytyjski aktor Stephen Fry przyznał w wydanej właśnie autobiografii, że w trakcie swojego życia wydał fortunę na kokainę.

 • "Na Wspólnej": Marta Wierzbicka dla roli zgoliłaby głowę na łyso!

  Teatrze Capitol występuje w sztuce "Kiedy kota nie ma...". Udzieliła swojego głosu głównej postaci w polskim dubbingu filmu "Alicja w Krainie Czarów" Tima Burtona. Rozmawiała: Paulina Persa (PAP Life)

 • Crispin Glover składa świąteczne życzenia po polsku

  Hollywoodzki aktor - Crispin Glover - znany z filmów "Powrót do przeszłości" czy "Dzikość serca" - składa wszystkim Polakom najserdeczniejsze życzenia. Glover przyjechał do Polski na zaproszenie Łukasza Barczyka, reżysera filmowej megaprodukcji pt. "Hiszpanka".

 • Depp nie może patrzeć na siebie

  ...o reżyserze, z którym pracował na planie takich filmów jak "Charlie i fabryka czekolady" oraz "Alicja w Krainie Czarów". Zapytany, czego trzeba, by zgodził się obejrzeć swoje filmy, gwiazdor filmów(...)47-letni gwiazdor nie czuje się swobodnie oglądając własne produkcje. Jak przyznał, podoba się to reżyserowi Timowi Burtonowi, z którym często współpracuje. "Zawsze robię, co mogę, aby uniknąć...

 • Crispin Glover o "Hiszpance"

  Widzów czeka świetna zabawa, ale najlepiej, jeśli nie będą wcześniej wiedzieli, o czym jest ten film - tak "Hiszpankę", nową produkcję Łukasza Barczyka, promuje odtwórca jednej z głównych ról, popularny amerykański aktor Crispin Glover.

 • Johnny Depp zarobił 50 milionów dolarów

  Aktor dostał wysokie honorarium za filmy "Alicja w Krainie Czarów" Tima Burtona oraz najnowszy obraz Floriana Hencel von Donnersmarcka "Turysta", gdzie partneruje Angelinie Jolie. Drugie miejsce na liście zajmuje Ben Stiller. Jego majątek w ostatnim roku powiększył się o 38 milionów dolarów. Stało się tak głównie dzięki kontynuacjom hitów "Noc w Muzeum" oraz "Poznaj moich rodziców". Podium zamyka...

 • Christopher Lee nie żyje

  Brytyjski aktor Christopher Lee, legendarny filmowy hrabia Drakula oraz Saruman z "Władcy pierścieni" zmarł w niedzielę, 7 czerwca, wieku 93 lat.