• Informacje na temat:

  alicja walczak playboy

Artykuły na temat: alicja walczak playboy
 • "Na sygnale": Powrót zza grobu

  ...- Wydział Kryminalny Na Adama Stasiaka (Dariusz Karpiński) spadnie cała seria niepowodzeń. Emocji nie zabraknie też w życiu playboya Kuby Walczaka (Michał Mrozek). Z dużymi problemami będzie się(...) Wrocławia wróci sierżant Alicja Morawska (Magdalena Wróbel). Na miejscu będą na nią czekać same dobre rzeczy - niespodziewana przyjaźń, a może również nowa miłość? Policyjny ślub Krzysiek Zapała (Wojciech...

Wideo na temat: alicja walczak playboy
 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Poskromić playboya

  "Poskromić Playboya" opowiada historię Vince'a (Geoff Stults), najbardziej skutecznego adwokata zajmującego się rozwodami w całej Nowej Anglii. Dla Vince’a, życie to jeden wielki konkurs, a przegrana jest nie do przyjęcia. Dotyczy to także zdobywania pięknych kobiet. Kiedy Vince spotyka Jane (Mena Suvari), jego codzienność przewraca się do góry nogami. Szybko zda sobie sprawę, że właśnie trafił na miłość swojego życia.

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.