• Informacje na temat:

  alicja walewska

Artykuły na temat: alicja walewska
 • Małgorzata Walewska opłakuje swojego zmarłego partnera!

  ...pierwszego wejrzenia. Ja miałam 17, on 16 lat" - mówiła Małgorzata Walewska w jednym z wywiadów. Ale ich związek nie przetrwał. Przesądziła o tym ciężka choroba artystki. Walewska kilka miesięcy...

 • Co ze zdrowiem Walewskiej?

  Najgorsze już za nią. Małgorzata Walewska (46 l.) w końcu wróciła do pełni sił, zniknęło też drżenie głosu, które utrudniało jej pracę.

 • Piotr Rubik

  (ur. 3 września 1968 w Warszawie) – polski wiolonczelista, kompozytor muzyki pop, filmowej i teatralnej, producent muzyczny

 • .... "Moja siostra bardzo się przyjaźni z moją córką. I mam wrażenie, że one są w jednym wieku. Czasami się zastanawiam, która jest starsza" - dodaje Walewska. Młodsza siostra Kasi Zielińskiej...

 • Serialowy przewodnik

  Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!

 • "Bitwa pod Wiedniem": Zobacz zapowiedź!

  Pojawiła się teaserowa zapowiedź filmu "Bitwa pod Wiedniem" Renzo Martinellego. W obsadzie międzynarodowej superprodukcji znaleźli się m.in. Alicja Bachleda-Curuś, Piotr Adamczyk, Jerzy Skolimowski i Borys Szyc.

 • Koniec zdjeć do "Bitwy pod Wiedniem"

  Właśnie zakończyły się zdjęcia do filmu "Bitwa pod Wiedniem" Renzo Martinellego. W obsadzie międzynarodowej superprodukcji znaleźli się m.in. Alicja Bachleda-Curuś, Piotr Adamczyk, Jerzy Skolimowski i Borys Szyc.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Zachwycająca Skrzynecka, fatalny Totoszko

  W drugim odcinku programu "Twoja twarz brzmi znajomo" zdecydowanie najlepsza okazała się Katarzyna Skrzynecka, która wcieliła się w Louisa Armstronga.

Wideo na temat: alicja walewska
 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.

 • Bitwa pod Wiedniem

  Międzynarodowa superprodukcja z plejadą polskich gwiazd. Polskie zwycięstwo, które zmieniło losy świata. Przyjaźń poddana próbie podczas wielkiej bitwy. Miłość, która daje siłę do walki aż po ostatnią kroplę krwi. Wiara tak silna, że nie zachwieje nią nawet wszechpotężny wróg. Latem 1683 roku trzysta tysięcy wojowników Imperium Osmańskiego pod wodzą Wielkiego Wezyra Kary Mustafy rozpoczyna oblężenie Wiednia. Po ucieczce Cesarza Leopolda los miasta staje się coraz bardziej niepewny. Jeśli...

Dyskusje na temat: alicja walewska
 • Re: W szpitalu jak w operze!

  Takich div jak Alicja Wegorzewska to w naszym kole gospodyn pełno. Pieja kury pieją tak spiewa Alicja. Pani Walewska tj jest diva. Pani Grazyna Brodzinska również. Te divy nie błaznia sie takimi programami jak Wegorzewska.