• Informacje na temat:

  alicja węgorzewska nogi

Artykuły na temat: alicja węgorzewska nogi
 • Jaką jurorką będzie Kasia Zielińska?

  Alicja Węgorzewska, która skupia się przede wszystkim na aspekcie muzycznym. U zawodników interesuje mnie połączenie kilku cech: po pierwsze liczy się pomysł na siebie i umiejętność pracy w grupie. Muzyk(...), złapali pana Boga za nogi... Tak naprawdę dopiero teraz zaczyna się ich praca nad sobą i walka o to, by zostać zauważonym. Człowiek musi się całe życie kształcić, pracować, uczyć. Nigdy nie ma 'stop...

 • Jaką będzie jurorką?

  Alicja Węgorzewska, która skupia się przede wszystkim na aspekcie muzycznym. - U zawodników interesuje mnie połączenie kilku cech: po pierwsze liczy się pomysł na siebie i umiejętność pracy w grupie(...), złapali pana Boga za nogi... Tak naprawdę dopiero teraz zaczyna się ich praca nad sobą i walka o to, by zostać zauważonym. Człowiek musi się całe życie kształcić, pracować, uczyć. Nigdy nie ma 'stop...

 • "Taniec z Gwiazdami": Miłosne hity

  W dzisiejszym odcinku "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" uczestnicy zatańczą do najpiękniejszych piosenek o miłości. Jako gość specjalny wystąpi Alicja Węgorzewska!

 • "Bitwa na głosy": Pamiętacie Monikę Urlik?

  Pierwszym zespołem, który pożegnał się z programem "Bitwa na głosy", została drużyna Roberta Gawlińskiego. A telewidzom przypomniała się znana z "The Voice Of Poland" Monika Urlik, która była jedną z gwiazd drużyna Nergala.

 • Katarzyna Zielińska: Jaką będzie jurorką?

  Do jurorskiego składu "Bitwy na głosy" dołączyła Katarzyna Zielińska. Gwiazda opowiada o tym, w jaki sposób będzie oceniać uczestników programu i na czym polega jej przepis na sukces.

 • "Bitwa na głosy" już bez Edyty Górniak!

  Tym razem z "Bitwą na głosy" pożegnał się zespół Edyty Górniak. Natomiast bezkonkurencyjna jest drużyna Ryszarda Rynkowskiego, która po raz kolejny zdobyła największą ilość głosów.

Wideo na temat: alicja węgorzewska nogi
 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.

 • Bitwa pod Wiedniem

  Międzynarodowa superprodukcja z plejadą polskich gwiazd. Polskie zwycięstwo, które zmieniło losy świata. Przyjaźń poddana próbie podczas wielkiej bitwy. Miłość, która daje siłę do walki aż po ostatnią kroplę krwi. Wiara tak silna, że nie zachwieje nią nawet wszechpotężny wróg. Latem 1683 roku trzysta tysięcy wojowników Imperium Osmańskiego pod wodzą Wielkiego Wezyra Kary Mustafy rozpoczyna oblężenie Wiednia. Po ucieczce Cesarza Leopolda los miasta staje się coraz bardziej niepewny. Jeśli...