• Informacje na temat:

  alicja węgorzewska śpiewaczka

Artykuły na temat: alicja węgorzewska śpiewaczka
 • Alicja Węgorzewska wściekła: Nie jestem oskarżona

  Alicja Węgorzewska (47 l.) dementuje doniesienia, jakoby została oskarżona przez byłą pracownicę o mobbing. Przyznaje jednak, że przeciwko niej toczy się sprawa w sądzie.

 • Alicja Węgorzewska dręczyła pracownicę?

  Śpiewaczka i jurorka telewizyjnego konkursu talentów wokalnych "Bitwa na głosy" stanęła przed sądem.

 • Alicja Węgorzewska

  Urodzona 28 lutego 1969 r. - śpiewaczka operowa (mezzosopran), jurorka.

 • Alicja Węgorzewska ostro: Mamy głuche społeczeństwo

  Jurorka "Bitwy na głosy" nie zostawiła suchej nitki na uczestnikach i trenerach trzeciej edycji programu, a także na głosujących telewidzach.

 • Oskarżona Węgorzewska odpiera zarzuty

  Alicja Węgorzewska (46 l.) przez swoją byłą pracownicę oskarżona została o mobbing. Czy uda jej się obronić dobre imię?

 • "Jestem jedynym zawodowcem"

  Alicja Węgorzewska jest uznaną śpiewaczką operową. Jej mezzosopranem zachwycają się wielbiciele opery na świecie. Ona sama doskonale czuje się nie tylko śpiewając arie, ale i oceniając wokalny talent innych.

 • Węgorzewska nie może schudnąć

  Alicja Węgorzewska (43 l.), jurorka "Bitwy na głosy", próbuje zrzucić zbędne kilogramy. Na próżno...

 • Znamy prowadzącego i jury "Bitwy na głosy"!

  Hubert Urbański poprowadzi "Bitwę na głosy", nowy muzyczny show TVP 2. W roli jurorów - telewizja nazywa ich "komentatorami" - wystąpią: aktorka Grażyna Szapołowska, dziennikarz i prezenter Wojciech Jagielski oraz Alicja Węgorzewska - śpiewaczka operowa.

 • Kolejne osoby oskarżają Węgorzewską: Jest bezwzględna

  Śpiewaczka jeszcze w tym tygodniu spotka się w Sądzie Pracy w Warszawie z byłymi pracownicami, które oskarżyły ją o mobbing. ZOBACZ Z tygodnikiem "Twojego Imperium" skontaktowały się również inne(...) najtrudniejszy okres naszej współpracy, bowiem z działalnością operową nie miał nic wspólnego. Utwierdziłam się wówczas w przekonaniu, że Alicja to czołg a nie człowiek, skoncentrowana wyłącznie na sobie, że jest...

 • Bacik nie był potrzebny

  Alicja Węgorzewska, jurorka "Bitwy na głosy", drżała o zespół Piotra Kupichy i płakała ze śmiechu podczas występu ekipy Nataszy Urbańskiej.

Zdjęcia na temat: alicja węgorzewska śpiewaczka
Wideo na temat: alicja węgorzewska śpiewaczka
 • "Barwy szczęścia": Nowa bohaterka i kryzys w związku (1764-1768.)

  W serialu pojawi się nowa bohaterka: Hanna Waniewska, która będzie uczyć śpiewu Kamilę. Do obsady dołączy prawdziwa gwiazda: Alicja Węgorzewska, śpiewaczka operowa o międzynarodowej sławie i jurorka telewizyjnego show Bitwa na głosy. Waniewska zaprosi Kamilę (Marianna Kowalewska) i Huberta (Marek Molak) – jako jej menadżera - na herbatę… I oznajmi obojgu, że dziewczyna musi zrezygnować z kariery

 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.