• Informacje na temat:

  alicja wille

Artykuły na temat: alicja wille
 • Pożary w Kalifornii. Alicja Bachleda-Curuś nie zamierza uciekać

  W Kalifornii od kilku tygodni szaleje ogień. Żywioł zabił blisko pięćdziesiąt osób, zniszczył okoliczne domy i piękne rezydencje gwiazd. Alicja Bachleda-Curuś (35 l.) bała się o swoją posiadłość i bezpieczeństwo ukochanego syna, 9-letniego Henry’ego Tadeusza. Gwiazda była przerażona, widząc zgliszcza domów znajomych. Dzięki nakazanej wcześniejszej ewakuacji ocalili życie, ale ich wille...

 • "Tajemnice lasu": Baśniowy musical

  Kopciuszek, Wilk, Roszpunka, Czerwony Kapturek i Czarownica to bohaterowie "Tajemnic lasu" Roba Marshalla - ekranizacji broadwayowskiego przedstawienia autorstwa Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, którzy inspirowali się baśniami braci Grimm.

 • Marcin Gortat i Alicja Bachleda-Curuś rzeczywiście są razem? To zdjęcie daje do myślenia

  Alicja Bachleda-Curuś (33 l.) i Marcin Gortat (33 l.) podobno bardzo zbliżyli się do siebie. Przed nimi ważne decyzje. Jak czytamy w jednym z tygodników, już myślą o przeprowadzce...

 • Alicja Janosz: Przed "Światowym Idolem"

  Alicja "Alex" Janosz, przygotowująca się do występu w światowym finale "Idola", spotkała się kilka dni temu ze swym rywalem z Niemiec, Alexandrem Klawsem. Tymczasem internetowy portal bukmacherski Intertops nie daje większych szans reprezentantce Polski. Pełni optymizmu przed występem Ali są natomiast rodzimi internauci.

 • Alicja Bachleda-Curuś da mu drugą szansę?! Zaskakujące doniesienia tygodnika!

  Przed laty rodzące się młodzieńcze uczucie Alicja Bachleda-Curuś (35 l.) zamieniła w przyjaźń. Czy teraz da mężczyźnie drugą szansę?

 • Kto zostanie "Światowym Idolem"?

  W czwartek, 1 stycznia 2004 roku, po godzinie 21.00, dowiemy się, kogo telewidzowie z 11 państw uznali za "Światowego Idola". Nieco dłużej na wyniki głosowania będą musieli czekać Amerykanie, Australijczycy, Nowozelandczycy i Kanadyjczycy. Bukmacherzy największe szanse na zwycięstwo dają Kelly Clarkson (USA) i Willowi Youngowi (Wielka Brytania). Gościem specjalnym programu będzie Elton John.

 • To dlatego Alicja Bachleda-Curuś rozstała się z Marcinem Gortatem?! Nowe fakty!

  Alicja Bachleda-Curuś (35 l.) i Marcin Gortat (34 l.) są jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu, ale niestety w mediach pojawiły się właśnie plotki na temat ich rozstania. Od tego momentu pojawiają się nowe doniesienia o powodach ich decyzji.

 • Weekend w kinie: Thrillery i komedie

  W tym tygodniu na polskie ekrany wchodzą filmy, na których widzowie będą się albo przeraźliwie bać, albo będą umierać na nich... ze śmiechu!

 • Ile Colin płaci Alicji?

  Ile pieniędzy Alicja Bachleda-Curuś może dostać od Colina Farrella , który zostawił ją samą z dzieckiem?

 • "Super Express": Colin Farrell zostawił Bachledę z milionem dolarów długu!

  Szokujące doniesienia tabloidu! Okazuje się, że Alicja Bachleda-Curuś (32 l.) w Hollywood wcale nie żyje jak w bajce!

Wideo na temat: alicja wille
 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Vincent chce nad morze

  Po śmierci matki Vincent (Florian David Fitz) zostaje oddany przez swojego ojca do specjalistycznego ośrodka. Zajęty swoją karierą rodzic nie ma czasu i ochoty zajmować się synem z zespołem Tourette'a. Choroba ta uniemożliwia chłopakowi normalne życie, a dla ojca jest źródłem kłopotów, których chce się pozbyć zostawiając syna w klinice. Tam Vincent zaprzyjaźnia się z cierpiącą na anoreksję Marie (Karoline Herfurth) oraz Alexa (Johannes Allmayer), który choruje na nerwicę natręctw. Pozornie...

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.