• Informacje na temat:

  alicja z barw szczęścia

Artykuły na temat: alicja z barw szczęścia
 • "Barwy szczęścia": Alicja zastawi sidła na Sadowskiego!

  Gdy tylko Alicja (Monika Dryl) dowie się, że Kaśka (Katarzyna Glinka) wyjechała na szkolenie, postanowi skorzystać z nieobecności rywalki i odwiedzi Łukasza (Michał Rolnicki), by go uwieść!

 • Alicja Borkowska nigdy nie wróci na scenę

  Kiedy niedawno aktorka Alicja Borkowska, czyli Adela z "Barw szczęścia", doznała udaru i zapadła w śpiączkę, lekarze orzekli, że jej leczenie będzie długotrwałe i bardzo kosztowne. Kilkadziesiąt gwiazd skrzyknęło się właśnie, by wspólnie pomóc chorej koleżance, która pozostała bez środków do życia...

 • "Barwy szczęścia": Łukasz i Alicja na tropie mafii...

  Prowadząc dziennikarskie śledztwo w sprawie młodziutkiej modelki, która zmarła w Algierii w niewyjaśnionych okolicznościach, Łukasz (Michał Rolnicki) i Alicja (Monika Dryl) wpadną na trop handlarzy żywym towarem. - Weszliśmy w oko cyklonu - stwierdzi Sadowski.

 • Katarzyna Zielińska w adwokackiej todze

  W nowym serialu TVP2 "O mnie się nie martw" obok grającej główną rolę Joanny Kulig zobaczymy m.in. Katarzynę Zielińską. Tym razem gwiazda "Barw szczęścia" wcieli się w czarny charakter, prawniczkę Laurę Curyło.

 • Rozstanie, małżeńska udręka i zamiana partnerów w „Barwach szczęścia”

  ...).  Nieoczekiwanie okaże się, że film - zamiast pogrążyć Sadowskiego - potwierdza jego niewinność i dowodzi, że to Alicja go molestowała! Łukasz będzie chciał wrócić do Kaśki, ale ona - wyczerpana ciągłymi aferami z udziałem ukochanego - zdecyduje się w 1703. odcinku "Barw szczęścia" pokazać mu drzwi. - Jeśli tego nie utnę raz na zawsze, oszaleję! Uspokoję się, jak Łukasz zniknie z mojego życia...

 • Katarzyna Zielińska ("Barwy szczęścia") i Piotr Adamczyk ("Czas honoru") zdobyli statuetki Telekamer "Tele Tygodnia" 2011 dla najlepszych aktorów. W kategoriach serialowych triumfowały: "Barwy szczęścia" (serial codzienny) i "Ojciec Mateusz" (serial cotygodniowy).

 • "Barwy szczęścia": Łukasz zrobi skok w bok z Alicją?

  .... Ich ciała zetkną się... Alicja odstawi kieliszek i położy głowę na ramieniu Sadowskiego, a on nie zaprotestuje. - Wpadłam dzisiaj w panikę, a jak na mnie nakrzyczałeś, poczułam się zupełnie bezbronna i bardzo, bardzo samotna - powie cicho. Czy odważy się posunąć o krok dalej i pocałuje swego podwładnego w 1640. odcinku "Barw szczęścia" (emisja 12 kwietnia w TVP2)? ***Zobacz materiały...

 • Katarzyna Zielińska w serialu "Przyjaciółki"

  Lada moment ruszą zdjęcia do 4. serii "Przyjaciółek". Na planie - obok Małgorzaty Sochy (Inga Gruszewska), Joanny Liszowskiej (Patrycja Kochan), Anity Sokołowskiej (Zuza Markiewicz) i Magdaleny Stużyńskiej (Anka Strzelecka) - pojawi się w specjalnie dla niej napisanej roli Katarzyna Zielińska.

 • "Barwy szczęścia": Pechowe nagranie

  Zapraszamy na 1896. odcinek „Barw szczęścia”, w którym Łukasz znów wpadnie w kłopoty…

 • Gwiazdy jadą do Międzyzdrojów

  Już w środę, 3 lipca, rozpocznie się 18. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. W tym roku na słynnym deptaku i na plaży spotkać będzie można wyjątkowo dużo znanych z seriali aktorek i aktorów. Sprawdźcie, kto wybiera się do Międzyzdrojów.

Zdjęcia na temat: alicja z barw szczęścia
Wideo na temat: alicja z barw szczęścia
 • "Barwy szczęścia": Stracone zaufanie

  Scena z 1679. odcinka. Jak dalej potoczą się losy bohaterów "Barw szczęścia"? Alicja mści się na Łukaszu i opowiada o ich rzekomym romansie w mediach. A Sadowski musi się w końcu wytłumaczyć przed Kasią!

 • "Barwy szczęścia": Zwiastun 1885. odcinka

  Pierwszy po wakacyjnej przerwie odcinek "Barw szczęścia" już 27 sierpnia. Władek i Darek odpoczywają po warszawskim weselu Julity i Józka. Świeżo upieczeni małżonkowie wpadają pokazać im zdjęcia ze ślubu. Radosny nastrój zakłóca telefon od ojca Jacusia, ciężko chorego noworodka, którego operację sfinansowali. Do Łukasza przychodzi Alicja, która właśnie wyszła ze szpitala. Dziennikarka boi się, że

Dyskusje na temat: alicja z barw szczęścia