• Informacje na temat:

  alicja zbieć

Artykuły na temat: alicja zbieć
 • Alicja Bachleda-Curuś szykuje się do ślubu?! Wszystko na to wskazuje!

  Alicja Bachleda-Curuś (35 l.) i Marcin Gortat (34 l.) spotykają się już od dłuższego czasu i ich znajomość właśnie wchodzi na nowy etap. Choć oboje bardzo starają się chronić swoją prywatność, to tygodnik „Rewia” dotarł do ciekawych informacji, na temat ich planów na przyszłość.

 • "Mali Giganci": Wkrótce bitwa drużyn!

  Piękny śpiew, świetny taniec i niesamowicie rozgadane buzie. Uczestników niezwykłego talent-show "Mali Giganci" czeka prawdziwy pojedynek. Ich trenerzy zdradzili, jak motywują i wspierają swoich podopiecznych.

 • "Na dobre i na złe": Edyta Jungowska zatęskniła za aktorstwem! Przyjęła rolę w popularnym serialu...

  Pamiętacie przesympatyczną siostrę Bożenkę Zbieć z „Na dobre i na złe”? Edytę Jungowską, która wcielała się w nią przez prawie dwanaście lat, od pewnego czasu oglądać możemy na małym ekranie jedynie w... powtórkach. Wkrótce to się jednak zmieni, bo aktorka przyjęła rolę w jednym z najpopularniejszych polskich seriali!

 • "Avatar" w kwietniu na DVD

  22 kwietnia "Avatar" Jamesa Camerona trafi na płyty DVD i Blu-ray. Sklepowa premiera filmu zbiegnie się z 40. rocznicą obchodów Dnia Ziemi.

 • Coś się kończy

  W Krakowie odbywa się pogrzeb Nathana. Moryc nie może się pogodzić z jego śmiercią, wie, że zabił go Avi, bo ten zobaczył u niego Graczy. Alicja i Szatner...

 • "Titanic" wraca do kin. W 3D!

  "Titanic" ponownie trafi na ekrany kin. Tym razem w wersji 3D - poinformował reżyser James Cameron.

 • Wojenne dziewczyny

  ...gestapo, Schulze. On również prowadzi śledztwo w sprawie Dietricha, a także zaginionego Kleima. Proponuje Margaret współpracę. Według niego kluczem do zagadki jest Alicja Janiak. Ewa chce kolejny raz...

 • Wybieramy najlepszą polską aktorkę

  Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska i Magdalena Stużyńska to aktorki nominowane do Telekamer "Tele Tygodnia" 2013. Która z nich tym razem okaże się najlepsza?

 • Wojenne dzieczyny

  ...gestapo, Schulze. On również prowadzi śledztwo w sprawie Dietricha, a także zaginionego Kleima. Proponuje Margaret współpracę. Według niego kluczem do zagadki jest Alicja Janiak. Ewa chce kolejny raz...

 • Worthington: Będzie sequel "Avatara"

  Sam Worthington, odtwórca głównej roli w hicie kinowym "Avatar", potwierdził doniesienia o planach reżysera Jamesa Camerona na temat stworzenia drugiej części tej produkcji.

Wideo na temat: alicja zbieć
 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.

 • Bitwa pod Wiedniem

  Międzynarodowa superprodukcja z plejadą polskich gwiazd. Polskie zwycięstwo, które zmieniło losy świata. Przyjaźń poddana próbie podczas wielkiej bitwy. Miłość, która daje siłę do walki aż po ostatnią kroplę krwi. Wiara tak silna, że nie zachwieje nią nawet wszechpotężny wróg. Latem 1683 roku trzysta tysięcy wojowników Imperium Osmańskiego pod wodzą Wielkiego Wezyra Kary Mustafy rozpoczyna oblężenie Wiednia. Po ucieczce Cesarza Leopolda los miasta staje się coraz bardziej niepewny. Jeśli...