• Informacje na temat:

  alicja znowu sie

Artykuły na temat: alicja znowu sie
Zdjęcia na temat: alicja znowu sie
Wideo na temat: alicja znowu sie
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1875.

  Ewa boi się, że przebywający na wolności Krzepiński znowu ją porwie i zabije, jak jej mamę. Piotr robi wszystko, żeby zapewnić córce bezpieczeństwo. Z odsieczą i pomocą w opiece nad dziećmi przychodzi Walawskiemu Zosia. Sadowski informuje Artura, że nie pomoże mu w śledztwie, by nie pogrążać Alicji.

 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • "Na Wspólnej": Odcinek 2781.

  Roman wraca nocą na Wspólną pijany jak bela! Zasypia w salonie… Rano udaje mu się oszukać Honoratę, później Antoniego i Alicję. Ale przez cały dzień męczy go kac i myśli tylko o tym, żeby znowu się napić! Czy Hoffer - po latach abstynencji - znowu "popłynie"? Po nocy spędzonej z Markiem, Danka czuje się bardzo nieswojo. Ucieka z mieszkania męża. Czekającemu na nią w domu Januszowi tłumaczy, że

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

Dyskusje na temat: alicja znowu sie
 • Re: James vs. Piotr

  Niech już ta Hana wyjedzie, bo jej gra jest irytująca. Niech popracuje nad wymową, bo strasznie sepleni, a tego nie da się słuchać. Niestety zgadzam sie z Toba w 100%. Mam nadzieje, ze postac Hany wyjedzie daleko i nie wroci a do glosu wroca znowu w wiekszym wymiarze postaci Agaty i Wiki. Rozmemlana Hana, rozmlemlany Przemo, to juz papka nie do zjedzenia.

 • Re: Serialowe finały: Czym zaskoczą widzów?

  nieee no nie dawajcie juz zadnych watkow z maxem ze znowu niby chory.,..... dajcie cpunke na tapete bo dobrze knuje i niech wygryzie rojko juz do konca razem z alicja niech sie zakumpluja a max to beznadziejny przypadek i jak sie okaze ze alicja przygarnie sierote w spadku po rojko to nie bede juz tego ogladac dajcie nowego faceta dla alicji