• Informacje na temat:

  alimenty kiedy nie płacić

Artykuły na temat: alimenty kiedy nie płacić
 • Rekordowe alimenty gwiazd. Ile Tomasz Karolak będzie płacił na dzieci?

  Violetta Kołakowska (40 l.) i Tomasz Karolak (46 l.) rozstali się w przyjacielskich stosunkach. Niebawem sąd ma ustalić wysokość alimentów, jakie aktor będzie płacił na dwójkę swoich dzieci.

 • Krzysztof Krawczyk: Syn nie płaci alimentów

  Aleksandra Krawczyk, synowa Krzysztofa Krawczyka, zapowiada, że spotka się z nim w sądzie. Chodzi o alimenty, których nie płaci syn piosenkarza. Wokalista nie chciał komentować sprawy.

 • Jacek Borkowski pogodzi się z byłą żoną? Liczy, że odpuści mu alimenty!

  Niedawno został wdowcem i sam wychowuje dwoje dzieci. Ale sen z powiek spędza mu też konflikt z byłą partnerką, który ciągnie się już od czternastu lat.

 • Bobby Brown: Wyrok w zawieszeniu

  Bobby Brown został skazany na trzy miesiące więzienia w zawieszeniu. Krewki mąż Whitney Houston "zapominał" płacić alimenty swej byłej partnerce, Kim Ward, z którą ma dwoje dzieci.

 • Artur Boruc walczy z byłą żona o alimenty! Ma już dość!

  Ostatnio znów zrobiło się głośno o byłej żonie Artura Boruca (39 l.), z którą ma syna Aleksandra (11 l.). Nie jest tajemnicą, że piłkarz nie ma kontaktu ze swoim pierworodnym, a z jego matką nie potrafi się dogadać. Okazuje się, że postanowił walczyć o swoje prawa i założył sprawę w sądzie.

 • Krzysztof Krawczyk "bombardowany oszczerstwami"

  Krzysztof Krawczyk zdecydował się wypowiedzieć na temat swojej domniemanej niechęci do wnuka. Jak się okazuje, muzyk to dobroć wcielona, na wnuka chętnie będzie płacić, o ile zajdzie taka potrzeba.

 • Jacek Borkowski: Była żona mu nie odpuszcza

  Chociaż od rozwodu minęło 15 lat, nadal nie zakończył spraw sądowych z byłą żoną Katarzyną. Rodzina zmarłej Magdy też nie ustaje z nim w walce.

 • W zgodzie z samym sobą

  Właśnie zaczął pracę jako juror w "Bitwie na głosy". To nietypowa dla niego rola, ale typowych nie ma...

 • Norbi namawia żonę na przeprowadzkę do Warszawy. Marzena nie jest entuzjastycznie nastawiona

  Norbiemu (47 l.) układa się i na płaszczyźnie zawodowej i w sferze prywatnej. Jednak ostatnio między nim a żoną pojawiły się zgrzyty. I poszło niejako o pracę. Okazuje się, że prezenter namawia ukochaną na przeprowadzkę do Warszawy i obiecuje, że wszystkim się zajmie. A jak będzie naprawdę? Jego żona nie ma wątpliwości, że - niestety - inaczej...

 • Ranking upadłych gwiazd

  Kiedy hollywoodzkie gwiazdy spadają z firmamentu, robią to z hukiem. Kogo w tym roku najbardziej zabolał upadek z wysoka? Komu tylko podwinęła się noga, przewrócił na chwilę, otrzepał z plotek i powstał silniejszy? Kto zaś sukcesywnie stacza się po równi pochyłej? Sprawdźcie, znaleźliśmy wszystkich.

Wideo na temat: alimenty kiedy nie płacić
 • Szczęściarz

  "Szczęściarz" to adaptacja powieści Nicholasa Sparksa, jednego z najpoczytniejszych i najchętniej ekranizowanych współczesnych pisarzy amerykańskich. Na podstawie jego książek powstały już tak głośne filmy jak "Pamiętnik", "Noce w Rodanthe" czy "Szkoła uczuć". "Szczęściarz" to ciepła opowieść o tym, że prawdziwą miłość można znaleźć nawet w najbardziej niecodziennych okolicznościach. Sierżant Logan Thibault (Zac Efron) jest urodzonym szczęściarzem. Trzy razy odbył służbę w Iraku i choć...

 • Listonosz Pat i wielki świat

  Film inspirowany jest popularnym serialem dla najmłodszych. Sympatyczny listonosz Pat będzie miał ręce pełne roboty i to wcale nie z powodu przesyłek, które musi dostarczyć. W miasteczku pojawi się zmechanizowana wersja jego samego. Niestety Pat-robot nie jest tak przyjaźnie nastawiony do świata jak Pat-człowiek. A kiedy robotów pojawi się więcej, harmonia zostanie zachwiana.

 • Masz talent!

  "Masz talent!" w komediowym tonie pokazuje, że czasem spełnić się mogą nawet najbardziej nierealne marzenia. Oto niezbyt zaradny Paul Potts, w dzieciństwie walczący z licznymi przeciwnościami losu, jako dorosły wielbiciel opery, obdarzony wyjątkowym głosem, bierze udział w brytyjskiej edycji programu "Mam talent!" (Britain's Got Talent), budząc absolutną sensację i wzruszając miliony ludzi na całym świecie. Nagranie z przesłuchania do programu obejrzało ponad 25 milionów internautów, a był to...

Dyskusje na temat: alimenty kiedy nie płacić
 • Re: "Na Wspólnej": Anna Samusionek musi płacić alimenty! Córka już do niej nie wróci?

  No i ile procent ojców płaci? 20 %. Biedni tatusiowie... Raz na pół roku wpłaci 100 zł i ma z głowy sądy i policję, bo on przecież stara się jak może... Mój teść, żeby nie płacić na swojego syna przepisał wszystko bratu. Do 30 roku życia mąż widział go 4 razy, zawsze pijanego, raz z siekierką w rączce przyszedł powiedzieć matce, co o niej myśli. Kiedy nie mógł już pić, na starość, przypomniał

 • Re: "Na Wspólnej": Anna Samusionek musi płacić alimenty! Córka już do niej nie wróci?

  Cierpliwosci pani Aniu, jesli sie kocha dziecko to nalezy nawet zrezygnowac z wychowywania go, aby tylko zapewnic mu spokoj, a wasze klotnie nie sprzyjaly psychice dziewczynki, pani jest wrazliwsza i corka zle znosila pani rozedrganie wewnetrzne i pani ciagly strach...przyjdzie jeszcze czas, kiedy corka bedzie chciala odnowic wasze relacje, nic na sile...

 • Re: "Klan": Tragedia na Sadybie... Jerzy umrze na zawał serca?

  kiedy to istnieje OBOWIĄZEK opłacanie leczenia OBCEJ osoby?! Musi jedynie płacić alimenty na córkę i to od dnia, kiedy otzymał wyniki badania DNA, potwierdzające jego ojcostwo wobec Dominiki. Wątpię, czy nawet jakieś "zaległe" alimenty Dominika wywalczyłaby w sądzie, skoro WCZEŚNIEJ ojca nawet NIE SZUKAŁA! Jej potrzebna była KASA, a nie ojciec! Ja bym kasy nie dał - oddałbym dług Michałowi

 • Re: "Na Wspólnej": Anna Samusionek kończy 45 lat

  z prezentami przyjechał. W czasie rozwodu prosił o ustalenie widzeń. Sędzina zapytała , kiedy mają się odbywać. Wystękał, że RAZ w miesiącu 2 godz. - ! - w niedzielę, po obiedzie. Nie pojawił się ani razu . Zapytany o alimenty, stwierdził, że może płacić 150 zł na oboje. Od rozwodu minęły 3 lata, nie płaci grosza. Dzieci nie widział 6 lat. Z pokręconym nie można się dogadać, powiadam Ci.

 • Re: Sąd ureguluje jego kontakty z synami!

  Najbardziej wkurzają mnie matki, które uważają, że dzieci są tylko i wyłącznie ich własnością. Ojciec może płacić alimenty i znikać. Przecież zrobił mi krzywdę, bo mnie nie kocha. Nie musi kochać(...) smyczki żeby pociągać kiedy się wyrywają. Dzieci wcześniej czy później będą chciały poznać swojego ojca. Te konkretne dzieci są jeszcze małe ale poczekajmy. Będziemy mieć ciąg dalszy.