• Informacje na temat:

  alimenty wysokie

Artykuły na temat: alimenty wysokie
 • Robert Korzeniowski zapłaci byłej żonie wysokie alimenty! To fortuna!

  Robert Korzeniowski (50 l.) znany jest nie tylko ze swoich osiągnięć sportowych, ale także ze swojego bujnego życia miłosnego. Trwa właśnie sprawa rozwodowa chodziarza i już wiadomo, ile wyniosą go alimenty na rzecz syna. Kwota zwala z nóg.

 • Ranking upadłych gwiazd

  Kiedy hollywoodzkie gwiazdy spadają z firmamentu, robią to z hukiem. Kogo w tym roku najbardziej zabolał upadek z wysoka? Komu tylko podwinęła się noga, przewrócił na chwilę, otrzepał z plotek i powstał silniejszy? Kto zaś sukcesywnie stacza się po równi pochyłej? Sprawdźcie, znaleźliśmy wszystkich.

 • Michał Wójcik w końcu się rozwiódł! Musi płacić wysokie alimenty do końca życia!

  Wiele wskazuje na to, że sąd wreszcie orzekł rozwód Michała Wójcika (43 l.) i Agnieszki Kałuży. Według medialnych informacji satyryk ma płacić byłej żonie wysokie alimenty!

 • Kinga Rusin: Dopadł ją kryzys?

  Do niedawna radziła sobie w życiu i interesach całkiem nieźle, dziś idzie jej chyba gorzej... Kinga Rusin (38 l.) - producentka kosmetyków, inwestorka na rynku nieruchomości, sowicie opłacana telewizyjna gwiazda - zaczyna zaciskać pasa.

 • Rekordowe alimenty gwiazd. Ile Tomasz Karolak będzie płacił na dzieci?

  ...miesięcznie 15 tys. złotych alimentów na syna Rocha. Obecnie chłopak jest już pełnoletni i pracuje w firmie ojca. Z kolei aktor Zbigniew Zamachowski chciał obniżyć o połowę alimenty (18 tys. złotych...

 • Utwór o niewiernej żonie

  Amerykański raper Nas opublikował w sieci poświęcony niewiernej żonie utwór "Strong Will Continue".

 • Marcin Dubieniecki znów został ojcem?

  Jak czytamy w jednym z tabloidów, Marcin Dubieniecki (37 l.) znów został ojcem! Mamą dziecka jest oczywiście jego ukochana, Katarzyna. Poznali się, gdy rozwodziła się ze swoim mężem, byłym bramkarzem polskiej reprezentacji. To Marcin reprezentował ją w sądzie i wywalczył dla niej wysokie alimenty.

 • Luksusowa Smoktunowicz

  Tomasz Lis będzie musiał szybko znaleźć pracę, jeśli chce utrzymać u swego boku tak piękną i wymagającą kobietę jak Hanna Smoktunowicz.

 • Krzysztof Rutkowski jednak jest ojcem Aleksandra. Sąd wydał wyrok. "To już koniec tej sprawy"

  Sąd pozbawił Krzysztofa Rutkowskiego (57 l.) praw wobec 7-letniego Aleksandra i nakazał płacić alimenty! Tym samym zakończyła się długa batalia. Była kochanka „detektywa” z jednej strony jest zadowolona z wyroku, ale z drugiej strony nie za bardzo.

 • Kutcher i Moore już po rozwodzie

  Para amerykańskich aktorów - Ashton Kutcher (35 l.) i Demi Moore (51 l.) - po dwóch latach separacji i procesów o podział majątku, oficjalnie została uznana w środę, 27 listopada, za rozwiedzioną.

Zdjęcia na temat: alimenty wysokie
Wideo na temat: alimenty wysokie
 • Wysoka fala

  Oparta na autentycznych wydarzeniach opowieść o młodości słynnego surfera Jaya Moriarity'ego. W wieku 15 lat Jay odkrywa, że mityczna dla surferów fala, zwana Mavericks (jedna z największych na świecie), pojawia się niedaleko jego domu w Santa Cruz w Kalifornii. Prosi o pomoc miejscową legendę surfingu Frosty'ego Hessona, aby nauczył go, jak poradzić sobie z tak wielkim wyzwaniem. Ich wspólne treningi, a z czasem przyjaźń, pozwalają Jayowi zmierzyć się z Mavericks, a nawet z czymś więcej....

 • Czy Noam Chomsky jest wysoki czy szczęśliwy?

  Nowy film Michela Gondry'ego ("Zakochany bez pamięci", "Jak we śnie") w którym rozmawia z Noamem Chomskym - jednym z największych myślicieli XX i XXI wieku. Film jest próbą pokazania niezwykle interesującej osobowości Noama Chomsky’ego, a także jego ciekawych, choć skomplikowanych naukowych teorii. Michael Gondry zdecydował się tu na wyjątkowy zabieg. Nie tylko prowadzi z naukowcem fascynującą i szczerą rozmowę. Dodatkowo ubarwił ją również fantastycznymi animacji, które w doskonały sposób...

 • Giganci ze stali

  Charlie Kenton jest weteranem walk wręcz. Jego kariera zakończyła się z chwilą, gdy panowanie na ringu przejęły roboty. Teraz zajmuje się organizacją nielegalnych walk i renowacją robotów. Jest na dnie, gdy w jego życiu pojawia się Max, który twierdzi, że jest jego synem. Chłopak motywuje go do wytrenowania robota, który mógłby stanąć do walki o mistrzostwo. Stawki w tym brutalnym sporcie są wysokie, a Charlie i Max mają tylko jedną szansę, by wrócić na szczyt.

Dyskusje na temat: alimenty wysokie
 • Re: "Świat według Kiepskich": Bartosz Żukowski może trafić za kratki!

  Co to będzie jak serial zdejmuja z anteny a alimenty tak samo wysokie pozostaną.

 • Re: Agnieszka Włodarczyk: Dzieci? Nie teraz!

  jak porzucił skoro chce się z nimi widywać i płaci wysokie alimenty..?

 • Re: Czy Jerzy molestował sekretarkę?

  i byle tylko alimenty wysokie zasądzili, bo inaczej babom sie życie nie opłaca...

 • Re: ​Wpadli w poważne tarapaty!

  ciekawe czemu nie dodali, że wysokie alimenty wynikają z problemów zdrowotnych bliźniaków? to nie jest widzimisię mamy dzieci, tylko przymus i wysokie koszty rehabilitacji.

 • Pożar na Wspólnej!

  jak to mozliwe ze te panie po tylu przejsciach żyja dostanie i bogatej dzielnicy chyba ze alimenty sąbardzo wysokie

 • Re: ​Nie chce stracić kontaktu z synami

  wielkie ego aktorów, to jest przyczyna, a to że cierpią dzieci to obrzydliwy egoizm jak baba dostanie wysokie alimenty to zapomni sie o wartosciach

 • Re: Czy Jerzy molestował sekretarkę?

  przez siebie istoty to choć ponoś tego konsekwencje. i byle tylko alimenty wysokie zasądzili, bo inaczej babom sie życie nie opłaca...(...)Alimenty, Adamie, to konsekwencje dla mężczyzny pewnego wydarzenia z jego udziałem. Kobieta te konsekwencje niestety dźwiga często sama całe życie i bardzo często rezygnuje z własnego osobistego

 • Re: Z miłości skoczy na bungee

  dokładnie, Andrzej jest lekarzem więc na pewno płaci wysokie alimenty i to podwójne - na małego i Manię. :D więc z tej kasy Anka spokojnie może utrzymać dwójkę dzieci i zapłacić rachunki. A oprócz tego sobie dorabia w restauracji na własne zachcianki.

 • Re: Sąd ureguluje jego kontakty z synami!

  Po Krawczyków można się bylo tego spodziewać ale po Agnieszce nie spodziewałbym się że jest taką świnią. Nie dość że odebrala chłopaka swojej koleżance z planu, to zabrała w pewnym sensie dziecią ojca. Życzę im szybkiego rozstania, a Anecie powodzenia i żeby wygrała obie sprawy i o wysokie alimenty i zeby mikołaj jak najmniej widywał dzieci, bo na to nie zasługuje. Zwolnić Mikołaja z serialii

 • Re: Czeka ją długa i zaciekła batalia w... sądzie

  Jeżeli facet odważnie stawia czoła żonie w naszym Sądzie, to jest desperatem, albo tak jak mówi /w co wierzę/, że został zniesławiony. Prosta sprawa-pani Figura jest już w takim wieku, że mąż stał się dla niej "zbędnym meblem", łatwiej będzie mieć wysokie alimenty i luz! Nadużywała to 'lutnął" raz, drugi. Byłby d..ą nie facetem, gdyby nie reagował, jak żona nadużywa alkoholu, jeżdzi samochodem