• Informacje na temat:

  alina janowska maz

Artykuły na temat: alina janowska maz
 • Alina Janowska: Jej mąż opowiedział o stanie jej zdrowia

  ..., że Alina Janowska już nie kontaktuje, jest przykuta do łóżka, a on sam przestał już liczyć na poprawę stanu jej zdrowia. Z najnowszego wywiadu z Wojciechem Zabłockim dowiadujemy się, jaki jest stan(...) także rehabilitantki, lekarze, gosposia oraz ukochane dzieci. Dodał, że dzięki temu bywają chwile, kiedy Alina Janowska jest w lepszej formie. "Dzięki lekom, lekarzom i pomocy wspaniałych ludzi są...

 • Tadeusz Pluciński: Na wieki wieków amant

  Dwa tygodnie temu świętował 88. urodziny. Z tej okazji Tadeusz Pluciński postanowił szczerze opowiedzieć o swoim barwnym życiu.

 • Alina Janowska upamiętniona przez Urząd Dzielnicy Żoliborz

  Alina Janowska (+94 l.) była nie tylko aktorką, ale też radną. Właśnie doceniono jej działalność na rzecz dzielnicy.

 • Alina Janowska: Wnętrze mam dramatyczne

  Żyje w biegu. Alina Janowska (88 l.), legenda polskiego kina i teatru, nie wie co to odpoczynek. Po prostu nie ma na to czasu.

 • Alina Janowska: Pod troskliwą opieką rodziny

  Choć Alina Janowska (93 l.) cierpi na nieuleczalną chorobę, ciągle się uśmiecha i recytuje fragmenty swoich ról.

 • Grodzieńska spoczęła na Powązkach

  Stefania Grodzieńska - pisarka, aktorka estradowa, tancerka - została pochowana we wtorek na warszawskich Powązkach Wojskowych. Grodzieńską żegnali rodzina, przyjaciele oraz artyści, m.in. Magda Umer, Alina Janowska, Irena Santor, Grażyna Barszczewska.

 • "Złotopolscy": Alina Janowska w ciężkim stanie!

  ...: "Nie liczę już, że jej stan się poprawi. To raczej niemożliwe. Sytuacja jest dramatyczna. Moja żona już nie kontaktuje" - dodaje Wojciech Zabłocki w wywiadzie dla "Faktu". Alina Janowska cały czas(...) pokrzyżowała kontuzja kolana. Zdała eksternistyczny egzamin aktorski i zaczęła pracę w zawodzie. Alina Janowska młodszym widzom znana jest przede wszystkim z roli Eleonory w serialu "Złotopolscy...

 • Grodzieńska: Była wzorem kobiety

  - Była niebywale utalentowaną osobą, jednocześnie - poza talentem - jej cechami były niezwykła mądrość oraz osobisty wdzięk; dla mnie stanowiła wzór kobiety - powiedziała o Stefanii Grodzieńskiej aktorka Magdalena Zawadzka.

 • Alina Janowska po raz kolejny zostanie babcią!

  Jak dowiedział się "Dobry Tydzień", syn aktorki Michał i jego żona Agata oczekują narodzin córeczki. Dziewczynka na cześć słynnej babci otrzyma imię Alina. To już drugie dziecko Michała.  W zeszłym roku urodził się mu syn, Ignacy. A aktorka w sumie doczekała się już ośmiorga wnucząt.  Niestety Janowska nie może w pełni cieszyć się szczęściem swoich bliskich. Od kilku lat cierpi na chorobę...

 • Zmarła Stefania Grodzieńska

  Pisarka, aktorka estradowa, tancerka Stefania Grodzieńska zmarła w środę rano w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Artystka miała 96 lat.

Wideo na temat: alina janowska maz
 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

 • Przypadkowy mąż

  Komedia romantyczna "Przypadkowy mąż" jest pełną pasji i zabawnych zwrotów akcji opowieścią kierowaną do widzów, którzy wierzą w wielką miłość i mają poczucie humoru. Nie widzieliście niczego zabawniejszego od czasu "Dziennika Bridget Jones"! Film "Przypadkowy mąż" to dowód na to, że ogniste, pełne żaru uczucie potrafi wybuchnąć między dwojgiem ludzi równie gwałtownie jak pożar w Nowym Jorku. Pełen humoru, ciepła scenariusz i gwiazdorska obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Isabella Rossellini,...