• Informacje na temat:

  alison moyet

Artykuły na temat: alison moyet
 • "Minuty" Alison Moyet

  Po sześciu latach przerwy przypomina o sobie brytyjska wokalistka Alison Moyet, gwiazda synthpopu lat 80. pamiętana z grupy Yazoo i późniejszych solowych przebojów, jak "Is This Love?" i "Love Resurrection".

 • Rzecznik prasowy Tricky'ego, brytyjskiego muzyka i wokalisty, potwierdził, że od jakiegoś czasu pracuje on wspólnie z Alanis Morissette oraz Edem Kowalczykiem, wokalistą amerykańskiej formacji Live, nad swym nowym albumem.

 • Hercules & Love Affair w Polsce

  Undergroundowi epigoni disco zagrają dwa koncerty w Polsce.

 • Brit Awards: Ogłoszono nominacje

  Ms Dynamite i The Streets to wykonawcy, którzy na liście nominowanych do Brit Awards, najważniejszych nagród brytyjskiego przemysłu muzycznego, pojawiają się najczęściej. Oboje mają szanse otrzymać aż po cztery statuetki. Ceremonia rozdania nagród odbędzie się 20 lutego, a poprowadzi ją Davina McCall.

 • Bez Westlife też można

  W tym tygodniu na liście najpopularniejszych singli w Wielkiej Brytanii w pierwszej trójce pojawiły się dwie nowości. Brian McFadden, były członek boysbandu Westlife zadebiutował w zestawieniu na 1. miejscu.

 • Trip hop w 10 odsłonach

  Z okazji trasy koncertowej Tricky'ego po Polsce przypominamy listę 10 albumów istotnych dla rozwoju gatunku określanego mianem trip hop.

Wideo na temat: alison moyet
 • Wrota do piekieł

  Twórca kultowych filmów grozy oraz "Spidermana" Sam Raimi, powraca pełnym akcji i efektów specjalnych thrillerem o młodej kobiecie, która została opętana przez nadprzyrodzone siły. W roli głównej występuje znana z filmu "Beowulf" Alison Lohman, jedna z najlepiej zapowiadających się aktorek młodego pokolenia.

 • Snowpiercer: Arka przyszłości

  Rok 2031. Świat przegrał walkę z globalnym ociepleniem. Na Ziemi zapanowała wieczna zima, a życie uległo zagładzie. Jedynymi, którzy przetrwali, są pasażerowie Snowpiercera – pędzącego przez śnieżną zamieć pociągu-miasta poruszającego się dookoła globu dzięki rewolucyjnemu silnikowi potrafiącemu generować napędzającą go energię. Wewnątrz pociągu panuje system klasowy. Bogaci pasażerowie luksusowych wagonów żyją na koszt biednej większości. Wystarczy iskra, by doszło do rewolucji.

 • Postrach nocy 3D

  Życie nastoletniego Charleya Brewstera w końcu układa się tak jak trzeba: jest popularny i umawia się z najfajniejszą dziewczyną w szkole. Problemy pojawiają się z chwilą, gdy do domu obok wprowadza się Jerry. Jerry to z pozoru świetny facet, w którym jest jednak coś niepokojącego. Jedynie Charley zdaje się to zauważać... Pozostali, wliczając w to matkę Charleya, nie dostrzegają odmienności nowego sąsiada. Nastolatek dochodzi w końcu do wniosku, że Jerry jest wampirem! Chłopak na własną rękę...