• Informacje na temat:

  alison pill

Artykuły na temat: alison pill
 • Alison Pill (26 l.), aktorka znana m.in. z serialu "Newsroom" i najnowszego filmu Woody'ego Allena, właśnie się przekonała, że nie warto być na bakier z najnowszą technologią.

 • Trzeci sezon "Newsroom" od 8 grudnia w HBO

  Już od 8 grudnia widzowie HBO będą mogli oglądać trzeci, finałowy sezon serialu "Newsroom", który odsłania kulisy działania informacyjnej stacji telewizyjnej. Twórcą serialu jest Aaron Sorkin, a w głównej roli występuje Jeff Daniels. Serial jest również dostępny w serwisie HBO GO.

 • "American Horror Story: Kult": Siódma odsłona cyklu już we wrześniu

  Vincenta, Colton Haynes wystąpi w roli detektywa Samuelsa, Alison Pill wcieli się w Ivy Mayfair-Richards, Billy Eichner w roli Harrisona Wiltona. W serialu wystąpią także: Lena Dunham, Adina Porter...

 • "Filary Ziemi": W cieniu katedry

  To niezwykły obraz średniowiecznej Anglii, a więc jest tu walka o władzę, intrygi, miłość, zdrada oraz nienawiść. Mroczne tajemnice i krwawe zbrodnie. Losy władców, lordów, duchownych oraz zwyczajnych ludzi.

 • "Filary Ziemi": W cieniu katedry

  ...z Blois (w tej roli Tony Curran). Matylda (Alison Pill) - córka Henryka wyznaczona na następczynię przez zmarłego władcę ucieka wraz z synem do Francji. Stamtąd zdeterminowana rozpoczyna próby odbicia...

 • "Newsroom": Nowy serial HBO

  Premiera nowego serialu HBO "Newsroom" odbędzie się 16 lipca w HBO. Już 25 czerwca - dzień po premierze amerykańskiej - serial będzie dostępny w serwisach HBO GO i HBO OD.

 • Nowe seriale HBO już na DVD!

  Will McAvoy (Jeff Daniels), producent wykonawczy Mackenzie MacHale (Emily Mortimer) i ich współpracownicy Jim Harper (John Gallagher Jr.), Maggie Jordan (Alison Pill), Don Keefer (Thomas Sadoski...

 • Woody Allen zagra alfonsa

  Mistrz komedii Woody Allen zagra jedną z głównych ról w filmie "Fading Gigolo". Reżyserem obrazu jest John Turturro, który zaprezentuje także swoje możliwości aktorskie.

 • Jeff Daniels nie wstydzi się grać w serialach

  ..., widzowie poznają także historie innych pracowników redakcji. W role starszych i młodszych producentów, naczelnych, a także dziennikarzy i reporterów wcielają się m.in.: Alison Pill, Thomas Sadoski...

 • "To Rome with Love" Allena: Jest zwiastun!

  W internecie pojawił się zwiastun najnowszej komedii Woody'ego Allena "To Rome with Love". W doborowej obsadzie znalazło się miejsce dla Penelope Cruz (zagra prostytutkę), której obecność w zapowiedzi filmu stanowi najjaśniejszy punkt trailera.

Wideo na temat: alison pill
 • Snowpiercer: Arka przyszłości

  Rok 2031. Świat przegrał walkę z globalnym ociepleniem. Na Ziemi zapanowała wieczna zima, a życie uległo zagładzie. Jedynymi, którzy przetrwali, są pasażerowie Snowpiercera – pędzącego przez śnieżną zamieć pociągu-miasta poruszającego się dookoła globu dzięki rewolucyjnemu silnikowi potrafiącemu generować napędzającą go energię. Wewnątrz pociągu panuje system klasowy. Bogaci pasażerowie luksusowych wagonów żyją na koszt biednej większości. Wystarczy iskra, by doszło do rewolucji.

 • Wrota do piekieł

  Twórca kultowych filmów grozy oraz "Spidermana" Sam Raimi, powraca pełnym akcji i efektów specjalnych thrillerem o młodej kobiecie, która została opętana przez nadprzyrodzone siły. W roli głównej występuje znana z filmu "Beowulf" Alison Lohman, jedna z najlepiej zapowiadających się aktorek młodego pokolenia.

 • Postrach nocy 3D

  Życie nastoletniego Charleya Brewstera w końcu układa się tak jak trzeba: jest popularny i umawia się z najfajniejszą dziewczyną w szkole. Problemy pojawiają się z chwilą, gdy do domu obok wprowadza się Jerry. Jerry to z pozoru świetny facet, w którym jest jednak coś niepokojącego. Jedynie Charley zdaje się to zauważać... Pozostali, wliczając w to matkę Charleya, nie dostrzegają odmienności nowego sąsiada. Nastolatek dochodzi w końcu do wniosku, że Jerry jest wampirem! Chłopak na własną rękę...