• Informacje na temat:

  alkohol na wesele

Artykuły na temat: alkohol na wesele
 • "Pierwsza miłość": Alkohol zniszczy życie Kindze?

  Alkohol staje się powoli nieodłącznym towarzyszem życia Kingi, która wszystkie problemy topi w kieliszku. Coraz częściej pijana, zaczyna niszczyć życie swoje i synka. Jej sytuacji nie poprawia zbliżający się wielkimi krokami dzień ślubu Adama i fakt, że kilka dni przed nim, oboje dali się ponieść wybuchowi namiętności. Czy Adam odwoła ślub z Justynką? Czy Kinga straci opiekę nad synkiem, który...

 • "Wesele" Smarzowskiego: Mija 10 lat od premiery

  - 'Wesele" to realistyczna komedia tragiczna. Opowieść o miłości i o pieniądzach. A właściwie o miłości do pieniędzy - mówił o swym debiutanckim obrazie Wojtek Smarzowski. Dziś mija 10 lat od premiery jednego z najważniejszych filmów ostatniej dekady.

 • Eliza i Trybson z "Warsaw Shore" zaręczyli się na wizji! Szykuje się wesele z wielką pompą!

  Para poznała się na planie programu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy".  Cała formuła polegała na tym, że kilkoro młodych ludzi na wizji piło alkohol, ostro imprezowało i uprawiało seks.  Z początku(...) oczy, jak to wyglądało. Trybson padł do stóp ukochanej i zapytał o jej rękę.  "Powiedziała TAAAAK!!! Będzie wesele" - można wyczytać na profilu "Warsaw Shore".  "Było to takie piękne. (...) To była...

 • "Na Wspólnej" świętuje 12 lat i 2000 odcinków

  Dwa tysiące odcinków, dwie młode pary, dwa śluby i aż dwie okazje do świętowania! Styczeń 2015 roku to dla aktorów i twórców "Na Wspólnej" miesiąc szczególny!

 • Fatboy Slim kończy z alkoholem

  Brytyjski DJ - Fatboy Slim - przyrzekł sobie po ostatnim pobycie w klinice odwykowej, że nigdy więcej nie sięgnie po alkohol.

 • Goran Bregović i jego pijackie piosenki. Nie tylko "Prawy do lewego"

  Zapowiedź wspólnego występu z Kayah podczas Life Festival Oświęcim przypomniała polskiej publiczności Gorana Bregovićia. Słynny kompozytor muzyki etnicznej, rockowej i filmowej w niedzielę (22 marca) kończy 65 lat.

 • Stanisława Celińska pojednała się z mężem po latach

  Alkohol sprawił, że omal nie zniszczyła wszystkiego, co miała. Wciąż odbudowuje relacje z bliskimi. Niedawno wyciągnęła rękę do byłego męża.

 • "Drogówka": Powtórka z "Wesela"

  Niby to samo. Nie powinniśmy być zaskoczeni. Jest wódka, są bluzgi, mamy też człowieka w całej swej podłej małości. Kto chce powtórki z "Wesela", będzie miał powtórkę z "Wesela". Nowy film Wojtka Smarzowskiego "Drogówka" nie przestaje jednak zdumiewać. I trzyma w napięciu do ostatniej minuty seansu.

 • Ireneusz Dudek: Nie płakaliśmy na pogrzebie córki!

  Ireneusz Dudek (64 l.) dla żony rzucił alkohol. Śmierć córki spowodowała, że jeszcze więcej się modli i żyje tak, by "zasłużyć na niebo".

 • Wesele w "M jak miłość"

  Biała suknia, ślubny tort, kwiaty, prezenty, gratulacje... i zabawa do rana. Zobaczcie jak będzie wyglądało wesele Olgi i Kuby!