• Informacje na temat:

  alkoholizm wsrod aktorow

Artykuły na temat: alkoholizm wsrod aktorow
 • Marian Opania rozlicza się ze swoim alkoholizmem

  ...obsadzali, bo za głęboko sięgałem. Piekło. Żona i córka aktora do dziś nie lubią, kiedy porusza temat swojego alkoholizmu. Pan Marian jednak wierzy, że dzięki temu może komuś pomóc, uporać się(...) bolesnych emocji sprzed lat. - Musiał odważnie przywołać wspomnienia związane z piekłem alkoholizmu, zmierzyć się z przeszłością - zdradza "Dobremu Tygodniowi" pracownik teatru. *** Zobacz więcej...

 • Waldemar Obłoza: To ja odkryłem Martę Wierzbicką

  Od ponad 12 lat Waldemar Obłoza wciela się w postać Romana w "Na Wspólnej". Aktor opowiedział o nietypowych, a zarazem zabawnych okolicznościach, w których został obsadzony w tej roli. Ponadto zdradził, że to właśnie on odkrył talent u Marty Wierzbickiej.

 • Borys Szyc chce spłacić dług z przeszłości

  ...trafiłem do niego - opowiadał aktor w wywiadzie. - Powiedział: "Albo chcesz się ratować, albo zdychaj na ulicy" - zdradził. Wyjawił też kilka bolesnych szczegółów na temat swojego alkoholizmu. - Żaden(...) w maratonie z osobami, które przeszły przez piekło alkoholizmu. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • "Śmierć poety" Wysockiego

  Film Witalija Manskiego "Śmierć poety", ukazujący siedem ostatnich miesięcy życia Włodzimierza Wysockiego, rosyjskiego pieśniarza, poety i aktora został wybrany przez publiczność jako najlepszy film IV Międzynarodowego Festiwalu Filmów o Wysockim. Dwudniowy festiwal zakończył się w niedzielę, 22 stycznia, w Koszalinie.

 • Waldemar Obłoza i jego dramatyczna historia życia. Wychodzi na jaw coraz więcej szczegółów

  ...opowiada aktor.  Osamotniony Obłoza znów popadł w alkoholizm, z którym zmagał się od lat. Na szczęście, z pomocą przyjaciół, udało mu się pokonać nałóg.   "Nie piję od 17 lat i mogę podawać siebie jako...

 • Rekordowy weekend w kinach: Aż 10 premier

  Aż 10 kinowych premier debiutuje w piątek na ekranach: wśród nich głośne "Polowanie" z rolą Madsa Mikkelsesa i amerykańska "Władza" z Russellem Crowem i Markiem Wahlbergiem. W premierowym gronie znalazły się też trzy polskie produkcje: "Miłość" Sławomira Fabickeigo, "Baczyński" Kordiana Piwowarskiego i dokument Marcina Koszałki "Będziesz legendą człowieku".

 • Gwiazdy, które odeszły w 2014 roku

  ...("Prawo i porządek: sekcja specjalna, "Wilfred", "Louie"), ostatnio, razem z Sarą Michelle Gellar w "Przereklamowanych". Był też gwiazdą stand-upu. Od wielu lat walczył z alkoholizmem, uzależnieniem od(...). Wystąpił wtedy - również w roli gangstera - w obrazie Neila Jordana "Mona Lisa". Rola ta przyniosła aktorowi nagrodę Brytyjskiej Akademii Filmowej, wyróżnienie na festiwalu w Cannes i nominacje do Oscara...

 • Filmy Chaplina znów w kinach!

  Tego wydarzenia nie można przegapić! W internecie ukazał się właśnie zwiastun zapowiadający premiery jedenastu filmów Charliego Chaplina, które wkrótce pojawią się na ekranach polskich kin w nowej, doskonalszej, jak przystało na XXI wiek - cyfrowej jakości obrazu i dźwięku.

 • "Dyrektorzy" rządzili

  ...groźne choroby, od wieńcówki po alkoholizm. Premiera "Dyrektorów" miała miejsce w 1975 roku. Nieprzypadkowo w grudniu, który historycznie kojarzył się z protestami na Wybrzeżu w 1970 roku...

 • Will Smith baluje w Moskwie

  Przedpremierowym pokazem komedii przygodowej "Hancock" Petera Berga z Willem Smithem i Charlize Theron w rolach głównych, rozpoczął się w czwartek 30. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Moskwie.

Wideo na temat: alkoholizm wsrod aktorow
 • Krocząc wśród cieni

  Eks-glina Matt Scudder (Liam Neeson) zarabia na życie jako prywatny detektyw. Zostaje wynajęty przez handlarza narkotyków, którego żonę porwano, a następnie zamordowano w brutalnych okolicznościach. Scudder rozpoczyna śledztwo i wkrótce odkrywa, że za śmiercią kobiety stoją seryjni mordercy, mający na koncie szereg krwawych zbrodni. Balansując na granicy prawa, detektyw zrobi wszystko, by powstrzymać psychopatycznych zabójców przed kolejnym atakiem.

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.

 • Jak spędziłem koniec lata

  Na niezamieszkałej wyspie w arktycznej części Rosji, dwaj mężczyźni pilnie wykonują swoje obowiązki pracowników małej stacji meteorologicznej. Ich zadaniem jest regularne odczytywanie danych i przesyłanie ich przez radio do centrali. W skażonej radioaktywnie okolicy, radio jest ich jedynym łącznikiem ze światem. Dla Siergieja, opryskliwego, pięćdziesięcioletniego mężczyzny, ta praca nie jest niczym nadzwyczajnym. Lata spędzone na odludziu nauczyły go traktować swoje obowiązki poważnie. Paweł...