• Informacje na temat:

  all for body

Artykuły na temat: all for body
 • ..., so we have employed to help you every single step of the method. He's modified a regular bodybuilding competitor's diet regime for any non-competitor who wants to seem their finest, getting rid of all(...) case you figure out difficult for an time everyday, in which however actually leaves 3 more hours for you to wreck your entire work within the gymnasium using only 1 slip-up: a measly several...

 • Suicidal Tendencies w Warszawie na Rock In Summer

  Znany jest już pełen skład koncertu cyklu Rock In Summer, który odbędzie się 16 czerwca w Amfiteatrze Parku Sowińskiego w Warszawie. Do ogłoszonej już grupy Body Count, której przewodzi Ice-T, dołączył zespół Suicidal Tendencies.

 • Mike Tyson gościem na nowej płycie Madonny

  Królowa Popu publikuje kolejne informacje na temat albumu "Rebel Heart".

 • Faster Pussycat powrócił oficjalnie

  Taime Downe, wokalista zespołów Faster Pussycat i The Newlydeads, potwierdził oficjalnie fakt reaktywacji pierwszej z tych formacji. Muzyk zapowiedział również wydanie w najbliższym czasie płyt obu grup.

 • Spinal Cord i "Stygmaty Życia"

  Dostępna jest już druga płyta polskiej formacji Spinal Cord. Album "Stigmata Of Life", tak, jak to miało miejsce w przypadku debiutu "Remedy" (2003), ukazał się wraz z najnowszym numerem magazynu "Thrash'em All", 18 grudnia 2004 roku. Na nowym materiale grupy znalazło się 12 death / thrashmetalowych kompozycji, ponownie nagranych w dębickim studiu "Screw Factory" z Januszem Brytem w roli

 • Nowa płyta Iggy'ego Popa

  "Beat 'Em Up" - taki tytuł będzie nosić nowa płyta Iggy'ego Popa. Kolejne dzieło ojca chrzestnego punk rocka ma mieć swoją premierę w lipcu. Znamy już pełną listę utworów, które znajdą się na albumie.

 • Składanka najlepsza

  W Stanach Zjednoczonych jest podobnie jak w Polsce. Na szczycie najlepiej sprzedających się płyt znalazła się składanka popularnych przebojów. Szesnasta już część składanki "Now That's What I Call Music!" zadebiutowała na pierwszym miejscu, ze sprzedażą ponad pół miliona egzemplarzy.

 • Zremasterowany Talisman

  Dowodzona przez Jeffa Scotta Soto i Marcela Jakoba grupa Talisman uruchomiła sklep internetowy, który oferuje wszystkie do tej pory wydane płyty zespołu w wersji zremasterowanej i z dodatkowymi kompozycjami. Już można składać zamówienia. Wysyłka rozpocznie się 4 czerwca.

 • Trzęsienie ziemi na Wyspach

  Mocne poruszenie zapanowało na liście najpopularniejszych singli w Wielkiej Brytanii. Na pierwszym miejscu zadebiutował "Lola's Theme" Shapeshifters, dance'owego duetu producenta Simona Marlina i szwedzkiego DJ-a Maxa Reicha, wspomaganych przez wokalistkę gospel Cookie. Utwór został nagrany na cześć żony Marlina.

 • Usher nadal na topie

  Amerykański raper Usher dokonał rzeczy wręcz niebywałej. Jego utwór "Burn" utrzymał się na szczycie brytyjskiej listy singli na drugi tydzień. To spory wyczyn, bo ostatnio po tygodniu z pierwszego miejsca spadały choćby przeboje Britney Spears i ulubieńców angielskich nastolatków z grupy McFly.

Wideo na temat: all for body
 • Zabójcze ciało

  "Zabójcze ciało" to seksowny horror pełen pokręconego humoru. Opowiada o Jennifer (Megan Fox) - licealistce opętanej przez demona. Z wrednej, pewnej swej atrakcyjności dziewczyny zmienia się w zło wcielone. Pragnie krwi, a jej ofiarami padają kolesie, którzy do tej pory mogli tylko pomarzyć o tym, by dziewczyna łaskawie na nich spojrzała. Przyjaciółką Jennifer jest Needy (Amanda Seyfried) - zwykła dziewczyna z sąsiedztwa, która zawsze żyła w cieniu swej pięknej koleżanki. Będzie musiała...

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.

 • Nocny pościg

  Pochodzący z Brooklynu gangster i niezawodny płatny zabójca Jimmy Conlon (Liam Neeson), niegdyś znany jako Grabarz, najlepsze lata ma już za sobą. 55-letniego mężczyznę, przez lata najlepszego przyjaciela bossa mafii Shawna Maguire'a (Ed Harris), prześladują grzechy przeszłości. Przez ostatnie 30 lat nieustannie depcze mu też po piętach zawzięty detektyw (Vincent D'Onofrio). Wydaje się, że ostatnimi czasy Jimmy może znaleźć pocieszenie jedynie, zaglądając do kieliszka. Kiedy jednak jego syn...