• Informacje na temat:

  all i want for christmas

Artykuły na temat: all i want for christmas
 • Marina i Wojtek Szczęśni znów bawią się na Instagramie!

  Filmiki publikowane przez Marinę i Wojtka na Instagramie pokazują, że para ma poczucie humoru i świetnie bawi się w swoim towarzystwie. Wczoraj Wojtek pokazał w sieci nagranie, na którym porusza ustami do piosenki "All I want for Christmas is You". Pod koniec za jego plecami pojawia się śpiewająca Marina. "Czekając na pieczone jabłka z cynamonem. Naprawdę poprawiłem mój wokal "- pochwalili...

 • Metalowe święta, czyli śmiesznie i strasznie

  Wydawać by się mogło, że święta Bożego Narodzenia pasują do muzyki metalowej, jak noc Walpurgii do rozśpiewanej młodzieży z przyparafialnej oazy. Ciężki riffy w służbie Świętego Mikołaja? Szczytny cel uświęca środki.

 • Kolędowanie z "Glee"

  I Want For Christmas is You" w niesamowitym wykonaniu Amber Riley, "Let It Snow", "Santa Claus Is Comming To Town" i bardzo wyjątkowa piosenka -"Do They Know It's Christmas" grupy Band Aid! Liczy(...)Dopiero niedawno mieliśmy w Polsce okazję zobaczyć pierwszy bożonarodzeniowy odcinek 2. sezonu, w którym pojawił się cover najczęściej puszczanej w radio piosenki - "Last Christmas" George'a Michaela...

 • Justin Bieber w świątecznym duecie z Mariah Carey

  U nas jesień, w show-biznesie już zima: Justin Bieber zaśpiewa w duecie z Mariah Carey jej wielki świąteczny przebój "All I Want For Christmas Is You". Piosenka znajdzie się na pierwszej bożonarodzeniowej płycie Biebera "Under The Mistletoe" ("Pod jemiołą"). Premiera - 1 listopada.

 • Świąteczny prezent od Hurts

  Brytyjski duet Hurts, muzyczne odkrycie 2010 roku, postanowił sprawić swoim fanom prezent z okazji nadchodzącego Bożego Narodzenia. W siecie pojawił się teledysk do świątecznego utworu "All I Want for Christmas is New Year's Day".

 • Piosenki na święta: Mariah Carey triumfuje

  "All I Want For Christmas Is You" Mariah Carey znalazło się na szczycie pierwszego tegorocznego notowania listy Holiday 100 magazynu "Billboard".

 • Święta pod znakiem Crazy Frog?

  Czyżby Święta Bożego Narodzenia w 2005 roku upłynęły pod znakiem Szalonej Żaby? Wszystko na to wskazuje, gdyż znienawidzona i kochana jednocześnie Crazy Frog zamierza zaatakować listy przebojów własną wersją świątecznego szlagieru "Jingle Bells". Tak czy inaczej, przez najbliższe tygodnie stacje radio we i telewizyjne będą nas "katowały" bożonarodzeniowymi szlagierami i kolędami w popowym wydaniu.

 • Rozśpiewane święta

  "Last Christmas", "Jest taki dzień" czy też "All I Want For Christmas Is You". To magiczne piosenki, które zawsze słyszymy, gdy zbliża się czas Bożego Narodzenia. Usłyszymy je także w tym roku, w trzech specjalnie z tej okazji przygotowanych widowiskach

 • Najlepsze piosenki na święta

  "Fairytale of New York" w wykonaniu grupy The Pogues i wokalistki Kirsty MacColl to najlepsza piosenka bożonarodzeniowa zdaniem Brytyjczyków.

 • Kaiser Chiefs i Bloc Party razem

  Siły połączyły dwie nadzieje brytyjskiego gitarowego rocka, Kaiser Chiefs i Bloc Party. Grupy nagrają swoje wersje tradycyjnych świątecznych nagrań na przygotowywany singel bożonarodzeniowy.