• Informacje na temat:

  all pacino

Artykuły na temat: all pacino
 • Nowe życie Muchy

  Aktorka zamierza szkolić się w elitarnej i legendarnej szkole Lee Strasberga, którą ukończyli m.in. Angelina Jolie, Merlin Monroe i All Pacino. "Wyjeżdżam na na dziewięć, dziesięć miesięcy" - zdradziła Mucha w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN". "Dostałam się na jedną z najlepszych szkół aktorskich na świecie. (...) W Nowym Jorku poznam zupełnie nowe życie, życie studenckie (...) Będę oceniana...

 • Świadek Al Pacino

  Al Pacino ( "Ludzie, których znam" , "Rekrut" ) rozważa występ w nowej ekranizacji powieści "Świadek oskarżenia". Dzieło Agathy Christie zostało wcześniej z powodzeniem sfilmowane przez Billy'ego Wildera w 1957 roku. Nad scenariuszem nowej wersji historii pracuje David E. Kelley ( seriale "Boston Public", "Ally McBeal" ). Obraz powstaje dla studia MGM.

 • Jon Bon Jovi: Piosenka dla Pacino

  Amerykański muzyk Jon Bon Jovi skomponował dwie piosenki do najnowszego filmu z Alem Pacino, komedii "Stand Up Guys". Aktor jest pod wielkim wrażeniem kompozycji lidera zespołu Bon Jovi i wysłał mu specjalny list z podziękowaniem za jego pracę.

 • A. Pacino i N. Kidman zamieszani w morderstwo

  Al Pacino ( "Adwokat diabła" ) i Nicole Kidman ( "Inni" ) zgodzili się na wzięcie udziału w nowej wersji filmu "Świadek oskarżenia" z 1958 roku w reżyserii legendarnego Billy'ego Wildera.

 • Nagroda Lincoln Center dla Ala Pacino

  Al Pacino, ośmiokrotnie nominowany do Oscara, został w środę uhonorowany specjalną nagrodą przez Filmowe Towarzystwo Lincolm Center w Nowym Jorku. Wybitny aktor odebrał wyróżnienie podczas corocznej uroczystej gali, organizowanej przez członków towarzystwa.

 • Gwiazdy i ich młodsze "połówki"

  Jednych dzieli "tylko" dwadzieścia lat, ale są i takie pary w Hollywood, w przypadku których różnica wieku wynosi... pół wieku! Znacznie młodsze żony u swego boku mają tacy gwiazdorzy, jak: Al Pacino, Bruce Willis czy James Woods.

 • Weekend w kinie

  Komedia kryminalna "Ocean's 13" , koreański "Pan Zemsta" , fikcyjna opowieść o zamachu na George'a Busha "Zabić prezydenta" , komediowy "Czyściciel" , thriller "Głosy 2" oraz kino akcji "Hot Fuzz - Ostre psy" debiutują na ekranach polskich kin.

 • Wręczono Złote Globy

  W niedzielę, 21 stycznia, w Beverly Hills, w Kalifornii, odbyła się uroczysta ceremonia wręczenia Złotych Globów, prestiżowych nagród przyznawanych przez Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej w Hollywood. Żaden film nie zdominował wczorajszej uroczystości - po dwie statuetki przypadły obrazom: "Gladiator", "Crouching Tiger, Hidden Dragon" ("Przyczajony tygrys, ukryty smok"), "Almost Famous" i "Traffic".

 • Off Plus Camera: Ale objazd!

  Prościutki telewizyjny film Michaela Winterbottoma "The Trip", pokazywany w ramach festiwalu Off Plus Camera, to wspaniały pojedynek aktorskich ego odtwórców głównych ról, znanych komików Steve'a Coogana i Roby Brydona.

 • Złote Globy bez niespodzianek

  68. ceremonia wręczenia Złotych Globów odbyła się 17 stycznia w Beverly Hilton Hotel, w Los Angeles. Nagroda dla najlepszego filmu przypadła amerykańskiej produkcji "The Social Network" Davida Finchera. Nagrody aktorskie otrzymali - zgodnie z oczekiwaniami - Natalie Portman ("Czarny łabędź") i Colin Firth ("Jak zostać królem").

Wideo na temat: all pacino
 • Nocny pościg

  Pochodzący z Brooklynu gangster i niezawodny płatny zabójca Jimmy Conlon (Liam Neeson), niegdyś znany jako Grabarz, najlepsze lata ma już za sobą. 55-letniego mężczyznę, przez lata najlepszego przyjaciela bossa mafii Shawna Maguire'a (Ed Harris), prześladują grzechy przeszłości. Przez ostatnie 30 lat nieustannie depcze mu też po piętach zawzięty detektyw (Vincent D'Onofrio). Wydaje się, że ostatnimi czasy Jimmy może znaleźć pocieszenie jedynie, zaglądając do kieliszka. Kiedy jednak jego syn...

 • Wesele w Sorrento

  To niepoprawnie optymistyczna opowieść o tym, że czasem wszystko się zaczyna, kiedy myślimy, że już po wszystkim. "Wesele w Sorrento" to kino gatunkowe w najczystszej postaci, niczym "Mamma Mia!", tyle że z błyskotliwym scenariuszem, jak pisała krytyka. W efekcie powstała brawurowa opowieść ze świetnie nakreślonymi postaciami, pełna pikantnych dialogów i humoru. "Wesele w Sorrento" opowiada o dwóch bardzo różnych rodzinach, które przyjeżdżają do pięknej willi położonej w cytrusowym sadzie nad...

 • Step Up: All In

  Bohaterowie najbardziej roztańczonej serii w historii kina powracają, by zmierzyć się o tytuł najlepszych na świecie. Stawką jest lukratywny kontrakt w najlepszym klubie Las Vegas. Do rywalizacji we wnętrzach luksusowego hotelu Valhalla w Las Vegas przystąpią uwielbiani przez widzów uczestnicy wcześniejszych tanecznych turniejów: Sean (Ryan Guzman), Andie (Briana Evigan), Moose (Adam Sevani), Jenny Kido (Mari Koda), Eddy (Misha Gabriel), Camille (Alyson Stoner), Jason (Stephen 'tWitch' Boss),...

Dyskusje na temat: all pacino