• Informacje na temat:

  all star

Artykuły na temat: all star
 • Powraca "Star Trek"!

  Stacja CBS postanowiła znowu "podążyć tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek". W styczniu 2017 roku na antenie stacji CBS zadebiutuje najnowsza odsłona kultowego "Star Treka".

 • Multikino All Inclusive: Cały dzień oglądasz!

  Multikino wprowadziło pierwszą w Polsce jednodniową ofertę All Inclusive, czyli możliwość obejrzenia dowolnej ilości filmów oraz korzystania z zestawu barowego Multihit. Promocja trwa do 31 lipca 2015 roku.

 • "Star Trek: Discovery": Spin-off z Michelle Yeoh w przygotowaniu

  CBS All Access przygotowuje kolejny serial z uniwersum "Star Treka". Plotki o nim pojawiły się już w listopadzie 2018 roku, ale dopiero teraz zostały potwierdzone - w nowej produkcji główną rolę zagra Michelle Yeoh ("Bajecznie bogaci Azjaci", "Przyczajony tygrys, ukryty smok").

 • "The Endless River" Pink Floyd najpopularniejszym albumem w Wielkiej Brytanii

  Pierwsza od 20 lat płyta zespołu Pink Floyd - "The Endless River" - uplasowała się na pierwszym miejscu listy najlepiej sprzedających się albumów w Wielkiej Brytanii.

 • "Star Trek": Nicholas Meyer na pokładzie

  Nicholas Meyer, scenarzysta i reżyser trzech filmów z uniwersum "Star Treka" ("Star Trek: Gniew Khana", "Star Trek: Powrót do domu", "Star Trek: Wojna o pokój"), został jednym z producentów nowego serialu.

 • Recenzja Slipknot ".5: The Gray Chapter": Wyraźne zwycięstwo... na punkty

  Śmierć basisty Paula Graya w 2010 roku nakazywała stawiać przyszłość Slipknot pod dużym znakiem zapytania. Na domiar złego, gdy trzy lata później powoli próbowali oswoić się z tą traumą, szeregi zespołu opuścił powszechnie ceniony perkusista Joey Jordison, drugi z filarów sekcji rytmicznej zamaskowanych muzyków z Iowa. Czy pozbawionemu pierwotnej siły napędowej Slipknot udało się przekuć te niepowetowane straty w materiał godny elegijnego tonu, którym emanuje ".5: The Gray Chapter"?

 • "Star Trek: Discovery": Pierwsze zdjęcie z produkcji

  Na oficjalnym Facebooku najnowszej odsłony "Star Treka" udostępniono pierwsze zdjęcie z produkcji.

 • Recenzja Bryan Adams "Tracks of My Years": Na jesienne popołudnie jak znalazł

  Ten na okładce to nie młody Ozzy. To młody Bryan. Teraz Bryan nie jest już młody i chce pokazać czego słuchał jak młody był. Na jesienne popołudnie jak znalazł.

 • "Star Trek: Discovery": Znamy datę premiery!

  W końcu! Stacja CBS zdradziła, kiedy na ekranie zadebiutuje najnowsza odsłona "Star Treka".

 • Rosyjskie skandalistki. Co zapamiętaliśmy z kariery t.A.Tu.?

  Na początku XXI wieku niemal każdy znał ich utwory na pamięć, a działalność formacji wywoływała niejednokrotnie szok i oburzenie wśród bardziej konserwatywnej publiczności. Mimo że kariera duetu t.A.T.u skończyła się niemal tak szybko jak się zaczęła, grupa została zapamiętana przez słuchaczy.

Wideo na temat: all star
 • Star Trek

  Star Trek rozpoczyna największą przygodę wszech czasów - niezwykłą historię dziewiczej podróży młodej załogi na pokładzie najbardziej zaawansowanego technologicznie statku kosmicznego, U.S.S. Enterprise. W trakcie podróży wypełnionej akcją, humorem i czającym się w kosmosie niebezpieczeństwem, młodzi rekruci muszą znaleźć sposób na powstrzymanie zagrażającego ludzkości zła. Losy galaktyki znajdują się w rękach zaciekłych rywali - Jamesa Kirka (Chris Pine), szukającego dreszczu emocji chłopaka...

 • W ciemność. Star Trek

  Dzielna załoga Enterprise musi zmierzyć się z zagrożeniem dla całej Federacji, które, jak się okazuje, ma swoje źródło w jej własnych szeregach. Kapitan Kirk (Chris Pine), mając również prywatne rachunki do wyrównania, dowodzi polowaniem na człowieka będącego jednoosobową bronią masowej zagłady. Droga wiedzie do rozdartego wojną świata, gdzie przyjaźń i lojalność Kirka oraz jego załogi będzie wystawiona na ciężką próbę.

 • Nocny pościg

  Pochodzący z Brooklynu gangster i niezawodny płatny zabójca Jimmy Conlon (Liam Neeson), niegdyś znany jako Grabarz, najlepsze lata ma już za sobą. 55-letniego mężczyznę, przez lata najlepszego przyjaciela bossa mafii Shawna Maguire'a (Ed Harris), prześladują grzechy przeszłości. Przez ostatnie 30 lat nieustannie depcze mu też po piętach zawzięty detektyw (Vincent D'Onofrio). Wydaje się, że ostatnimi czasy Jimmy może znaleźć pocieszenie jedynie, zaglądając do kieliszka. Kiedy jednak jego syn...