• Informacje na temat:

  allo allo michelle

Artykuły na temat: allo allo michelle
 • "Allo, Allo": Wojenne kpiny najwyższej próby

  Wojna trwała w najlepsze, a w ogródku kawiarni René przy stolikach zasiadali zarówno okupanci, jak i przedstawiciele ruchu oporu. Pamiętacie "Allo, Allo"?

 • Meghan Trainor "All About That Bass": Kochanego ciała nigdy za wiele?

  Hymn puszystych dziewcząt robi furorę po obu stronach oceanu. Krągła Amerykanka śpiewa do innych krągłych Amerykanek, by pokochały swoje ciało.

 • Gwiazdy po latach: "'Allo 'Allo!"

  Cooke, czyli Michelle Dubois Rola w "'Allo 'Allo!" to jej największy sukces. Do tej pory występuje na scenie, ale na koncie ma też dokonania telewizyjne. Zagrała m.in. w serialu "Spadaj na Ziemię(...) przybytku nie tylko musi odpierać ataki ze wszystkich stron, ale także znajdywać czas na romansowanie pod bokiem swojej naiwnej żony. Co robią dzisiaj bohaterowie "'Allo 'Allo!"? Gorden Kaye, czyli...

 • Największe przeboje lat 90. Rok po roku

  Lata 90. to nowe 80. - dowcipkują obserwatorzy trendów. Rzeczywiście, okres kaset, walkmanów, wypożyczalni wideo i gumy Turbo stał się w ostatnim czasie dekadą wyjątkowo modną.

 • "Star Trek: Discovery": Spin-off z Michelle Yeoh w przygotowaniu

  CBS All Access przygotowuje kolejny serial z uniwersum "Star Treka". Plotki o nim pojawiły się już w listopadzie 2018 roku, ale dopiero teraz zostały potwierdzone - w nowej produkcji główną rolę zagra Michelle Yeoh ("Bajecznie bogaci Azjaci", "Przyczajony tygrys, ukryty smok").

 • Jon Bon Jovi z poślizgiem na planie "Ally McBeal"

  Jon Bon Jovi postanowił odłożyć na miesiąc wizytę na planie popularnego również w Polsce serial u "Ally McBeal". Jego decyzja ma związek z niedawnymi atakami terrorystycznymi na Stany Zjednoczone. Filar grupy Bon Jovi zamierza bowiem wziąć udział w specjalnym koncercie upamiętniającym wszystkich dotkniętych tragediami w Nowym Jorku i Waszyngtonie.

 • "Szkoła uwodzenia": Sarah Michelle Gellar wraca jako Kathryn Merteuil

  Sarah Michelle Gellar ("All My Children", "Buffy. Postrach wampirów", "Przereklamowani") wraca na mały ekran!

 • Nowy serial twórców "Ally McBeal"

  Przed nami premiera superprodukcji! Po raz pierwszy polscy widzowie zobaczą serial "Orły z Bostonu".

 • "Star Trek: Discovery": Michelle Yeoh wystąpi w nowym "Treku"

  Michelle Yeoh ("Przyczajony tygrys, ukryty smok", "W stronę słońca", "Wyznania gejszy") jest pierwszą aktorką, która dołączyła do obsady nowego "Star Treka".

 • Michelle Pfeiffer zeznaje

  Michelle Pfeiffer ( "Co kryje prawda" , "Biały oleander" ) zagra w nowej ekranizacji powieści "Świadek oskarżenia". Dzieło Agathy Christie zostało wcześniej z powodzeniem sfilmowane przez Billy'ego Wildera w 1957 roku. Nad scenariuszem nowej wersji historii pracuje David E. Kelley ( serial "Ally McBeal" ), prywatnie mąż Michelle Pfeiffer.

Zdjęcia na temat: allo allo michelle
Wideo na temat: allo allo michelle
 • Nocny pościg

  Pochodzący z Brooklynu gangster i niezawodny płatny zabójca Jimmy Conlon (Liam Neeson), niegdyś znany jako Grabarz, najlepsze lata ma już za sobą. 55-letniego mężczyznę, przez lata najlepszego przyjaciela bossa mafii Shawna Maguire'a (Ed Harris), prześladują grzechy przeszłości. Przez ostatnie 30 lat nieustannie depcze mu też po piętach zawzięty detektyw (Vincent D'Onofrio). Wydaje się, że ostatnimi czasy Jimmy może znaleźć pocieszenie jedynie, zaglądając do kieliszka. Kiedy jednak jego syn...

 • Wspaniała i kochana przez wszystkich

  Film powstał na podstawie bestsellerowej powieści pod tym samym tytułem autorstwa jednej z najsłynniejszych szwedzkich pisarek i dziennikarek, Martina Haag, która jednocześnie wcieliła się w rolę Belli w filmie. Bella jest niezależną aktorką, która raczej nie może pochwalić się wielkimi sukcesami. Dobiega 40-tki, jest samotna, do tego wiecznie spłukana, a najlepsza przyjaciółka naciska na nią by coś zrobiła ze swoim życiem. Nic nie idzie po jej myśli, więc pewnego dnia postanawia "upiększyć"...

 • Wesele w Sorrento

  To niepoprawnie optymistyczna opowieść o tym, że czasem wszystko się zaczyna, kiedy myślimy, że już po wszystkim. "Wesele w Sorrento" to kino gatunkowe w najczystszej postaci, niczym "Mamma Mia!", tyle że z błyskotliwym scenariuszem, jak pisała krytyka. W efekcie powstała brawurowa opowieść ze świetnie nakreślonymi postaciami, pełna pikantnych dialogów i humoru. "Wesele w Sorrento" opowiada o dwóch bardzo różnych rodzinach, które przyjeżdżają do pięknej willi położonej w cytrusowym sadzie nad...

Dyskusje na temat: allo allo michelle