• Informacje na temat:

  ally mcbeal

Artykuły na temat: ally mcbeal
 • "Ally McBeal": Zdrowo pokręcona prawniczka

  Gdy w 1997 roku serial "Ally McBeal" pojawił się na antenie polskiej telewizji, mnóstwo widzów, a zwłaszcza kobiet, zasiadało przed telewizorami, żeby śledzić perypetie tytułowej bohaterki. A tych(...) jednak zdradzać, kogo widziałby dzisiaj w roli McBeal. - Jednego jestem pewien. Chciałbym, aby serial o współczesnej Ally stworzyła kobieta - podkreśla. Joanna Pasztelańska...

 • "Magda M.": Ślub Brodzik i Małaszyńskiego miał wielomilionową widownię

  Rok 2003. W Polsacie właśnie kończy się emisja hitowego amerykańskiego serialu o przebojowej adwokat "Ally McBeal" z Calistą Flockhart w roli głównej. W tym samym czasie największą gwiazdą konkurencyjnej stacji TVN jest Joanna Brodzik, która wraz z Pawłem Wilczakiem wciela się w główne role w komediowym sitcomie "Kasia i Tomek".

 • "Ally McBeal": Rodzina na pierwszym miejscu

  Dzięki roli Ally McBeal w jednej chwili znalazła się na szczycie. Czegoś jednak jej brakowało do szczęścia. Kiedy pojawił się w jej życiu syn, odłożyła karierę na bok. I nie żałuje!

 • Witherspoon i Kidman razem w serialu

  To będzie wyjątkowo gwiazdorska obsada! Reese Witherspoon i Nicole Kidman zagrają w serialu "Big Little Lies". Będzie hit?

 • "Ally McBeal": Hit bez szczęścia

  ...stacji. Tak narodził się pomysł na "Ally McBeal". Uzasadnione obawy Kelly nie ukrywał, że w głównej roli widział Bridget Fondę. - Odmówiłam przeczytania scenariusza. Bałam się, że mi się spodoba(...) robimy pilota - wyznał Bellows dla "MovieWeb". Wówczas miał pojawić się tylko w jednym sezonie serialu, w rezultacie grał do 2000 r. Od początku "Ally McBeal" cieszył się popularnością, ale jego boom...

 • Panettiere i Kliczko zostali rodzicami

  Z kilkudniowym opóźnieniem amerykańska aktorka Hayden Panettiere i ukraiński bokser Władimir Kliczko poinformowali, że zostali rodzicami.

 • Gwiazda "Ally McBeal" jest nieuleczalnie chora

  Portia de Rossi, znana z roli prawniczki Nelle Porter w serialu "Ally McBeal", od wielu lat zmaga się z anoreksją. Teraz wyszło na jaw, że cierpi także na marskość wątroby.

 • Haley Joel Osment wraca w komedii "Sex Ed"

  Kiedy otrzymywał nominację do Oscara za rolę w "Szóstym zmyśle" (1999), był drugim najmłodszym aktorem w historii, który dostąpił tego zaszczytu. Potem jego kariera, zamiast nabrać rozpędu, gwałtownie przyhamowała. Teraz Haley Joel Osment wraca w komedii "Sex Ed".

 • "Ally McBeal": Robert Downey Jr najlepiej opłacanym aktorem

  Największym krezusem wśród hollywoodzkich aktorów, drugi rok z rzędu, jest Robert Downey Jr, czyli niezapomniany Larry z Paul z "Ally McBeal"."Forbes" oszacował, że przez ostatnie 12 miesięcy zarobił on 75 mln dolarów. Od trzech lat jego zarobki oscylują na podobnym poziomie.

 • Ślub gwiazdy "Ally McBeal"

  Była gwiazda seriali "Ally McBeal" i "Melrose Place", Courtney Thorne-Smith, poślubiła podczas kameralnej ceremonii swojego partnera Rogera Fishmana.

Zdjęcia na temat: ally mcbeal
 • Ally McBeal
 • „Ally McBeal”
 • Ally i Larry z serialu "Ally McBeal"
Wideo na temat: ally mcbeal
 • Ilu miałaś facetów?

  Ally Darling postanawia przyjrzeć się swoim byłym i znaleźć pośród nich tego jedynego. Skłania ją do tego artykuł, z którego wynika, że osoby będące w więcej niż dwudziestu związkach, prawdopodobnie przegapiły miłość swojego życia. Ally to reprezentantka nowoczesnych kobiet. Inteligentna, atrakcyjna, zabawna i romantyczna. Pragnie stałego związku i kiedy czyta artykuł o byłych, uświadamia sobie, że jej życie nie wygląda tak, jak sobie wymarzyła. Jest na rozdrożu i zaczyna się zastanawiać,...

 • "Supergirl": Zwiastun 1. serii

  Najnowszy trailer 1. sezonu "Supergirl" - nowe sceny, nowi wrogowie i Ally McBeal.

 • Twój na zawsze

  "Twój na zawsze" to pełna humoru historia miłosna, o dwojgu zranionych ludzi, którzy dopiero będąc razem mają odwagę wszystko zacząć od nowa. Zaskakujące zakończenie przypomina, że w życiu trzeba kochać żarliwie, chwytać każdą chwilę i cenić każdy dzień. Tyler (Robert Pattinson) jest zbuntowanym chłopakiem, który nie potrafi znaleźć swojego miejsca w życiu. Podczas nocnej wyprawy w miasto, staje się mimowolnym uczestnikiem burdy. Surowy i dość brutalny policjant (Chris Cooper) nie chce mu...

Dyskusje na temat: ally mcbeal