• Informacje na temat:

  alma

Artykuły na temat: alma
 • Tajemnice hotelu Adlon

  Alma poznaje goszczącą w hotelu fotografkę Undine Adams. Postanawia nie wychodzić za mąż i wyjechać z nią do Ameryki. Chce zabrać ze sobą córkę, lecz rodzice...

 • Wiemy, kto zagra przed Lennym Kravitzem w Łodzi

  Gabriel Garzón-Montano wystąpi jako gość specjalny na koncercie Lennego Kravitza w Atlas Arenie Łodzi (3 listopada).

 • Tajemnice hotelu Adlon

  Ottilie nie radzi sobie z bólem po śmierci męża i popełnia samobójstwo. Alma przyjeżdża na pogrzeb ojca. Przy tej okazji dochodzi do jej pojednania z córką,...

 • Trzecia odsłona "Igrzysk śmierci"

  Katniss żyje! W dodatku trafia w miejsce, które według propagandy Kapitolu od lat nie istnieje - do legendarnego 13. Dystryktu. Czy zdecyduje się przyjąć rolę głosu rewolucji i... uratuje Peetę? Już 21 listopada premiera kolejnej części "Igrzysk śmierci".

 • Julia Pogrebińska bierze ślub! Powie sakramentalne „tak” joginowi!

  Julia Pogrebińska (33 l.) 19 sierpnia zostanie żoną trenera jogi. Urodziła się w Ałma Acie, ale to w Polsce czuje się jak w domu, za to męża wybrała sobie z Nowej Zelandii…

 • "Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1" : Kolejny raz o symbolu rewolucji

  Ostatnia część trylogii "Igrzyska śmierci" pod tytułem "Kosogłos", której scenariusz powstał na podstawie bestsellerowych książek autorstwa Suzanne Collins, została podzielona na dwie części. Pierwsza z nich ma być jedynie przygotowaniem, preludium przed ostateczną rozgrywką pomiędzy rebeliantami a wierchuszką bezwzględnego prezydenta Snowa.

 • Tajemnice hotelu Adlon

  Rok 1904. Lorenz Adlon rozpoczyna w Berlinie budowę nowoczesnego hotelu. Dzięki wsparciu cesarza i kredytom zamożnych przyjaciół udaje mu się szybko ukończyć prace. W tym samym roku Alma, córka(...) rodzicem małej Sonii. Alma zostaje zaręczona z młodym szlachcicem, Siegfriedem von Tennen. Tymczasem Friedrich zostaje przyjęty do pracy w nowo otwartym "Adlonie" jako boy hotelowy.

 • Julia Pogrebińska: Urodzona w Kazachstanie

  Julia Pogrebińska wyrasta na faworytkę "Tańca z gwiazdami". Nie każdy wie, że aktorka urodziła się w Kazachstanie i mieszkała tam przez 17 lat. Jak sama podkreśla, ostatecznie wybrała jednak Polskę. Dlaczego?

 • "Słowo na L": Jennifer Beals w "The Night Shift"

  ...głównych grają m.in. Eoin MacKen, Jill Flint, Alma Sisneros, Ken Leung i Brendan Fehr ("Kości", "Roswell: W kręgu tajemnic").

 • Genialna 7-latka. Zobacz!

  Alma Deutscher to wybitny muzyczny talent. Dziewczynka potrafi grać na fortepianie, skrzypcach i niedawno skomponowała operę.

Wideo na temat: alma
 • Hitchcock

  Alfred Hitchcock był mistrzem horroru i jedną z najbardziej niezwykłych postaci w historii kina. Jego twórczość wbijała widzów w fotele i weszła do klasyki filmu, ale życie osobiste Hitchcocka było niemniej ciekawe od jego produkcji - zwłaszcza jego burzliwy romans z Almą Reville która była współautorką scenariuszy do wielu filmów Hitchcocka. Reżyser Sacha Gervasi naświetla historię skomplikowanej lecz fascynującej miłości. Pokazuje ją na tle wydarzeń, które zapisały się na kartach historii...

Dyskusje na temat: alma
 • Re: "rodzinka.pl": Koniec przyjaźni Natalii i Marii?

  Boski upadł teraz Alma upada i ich ziomkowie z PO tez upadną

 • Re: "Na dobre i na złe": Falkowicz utraci Matyldę?

  Racja, oboje mają silne charaktery, więc muszą być ,,burze z piorunami, gromy i błyskawice", tylko czy w tym celu trzeba było robić z Kaśki wariatkę, która naraża życie własnego dziecka? I czy konieczne było, aby po tym jak dwa miesiące zabrało jej wyjście ze stanu wegetatywnego, w jednym i tym samym odcinku cudownie ozdrowiała fizycznie i zachorowała psychicznie? Nie można było pozwolić widzom zobaczyć jak Falko opiekuje się dziewczynami, a Kaśka coraz lepiej sobie radzi?

 • Re: "Ranczo": Z poczwarki w motyla

  Tytuł ,,Ranczo" kojarzy się głównie z Ameryką, bo ranczo to gospodarstwo za oceanem, a nie w Polsce. W serialu tę Amerykę uosabia Lucy i dworek (tytułowe ,,Ranczo"). Dlatego bez Amerykanki ten serial nie powinien być kontynuowany, bo bez ,,amerykańskiego spojrzenia na polską rzeczywistość" nawet tytuł serialu traci sens. Skoro nie ma pomysłu na główną bohaterkę, to serial trzeba zakończyć, co nastąpi w 10 serii.

 • Re: "Ranczo": Powstaną kolejne sezony?

  Niestety, ale ,,Ojciec Mateusz" czy ,,Na dobre..." mogą być kręcone do końca świata, bo zawsze może się zdarzyć zbrodnia, którą trzeba wyjaśnić oraz choroba, którą trzeba wyleczyć. Natomiast formuła świetnego ,,Rancza" jest ograniczona, bo możliwość rozwoju wsi, a zwłaszcza awansu życiowego postaci właśnie się skończyła, co poskutkowało zakończeniem serialu.

 • Re: "Ranczo": Na planie 10. serii

  Byłam pewna, że Lucy mimo wszystko nie wyjedzie, albo jeśli wyjedzie, to wróci już pod koniec 1-szego odcinka X serii. Ale skoro Grażynka zdąży rozpanoszyć się w dworku, to znaczy, że Lucy rzeczywiście jakiś czas tam nie będzie. Szkoda.

 • Re: Stephanie Moseley nie żyje!

  Od niektórych psychopatów nie można odejść, a w Polsce kobiety z dziećmi są uzależnione finansowo od mężów. Ona chyba miała kasę, ale była zbyt sławna żeby się ukryć

 • Re: "Na dobre i na złe": Tajemnica Zuzy wychodzi na jaw!

  Ktoś tutaj podszywa się pod wiele nicków, atakując Zuzę. Zuza gra bardzo dobrze, jest wyrazista, autentyczna a nie taka słodko pierdząca jak Hana czy Ola. Dla Hany matka dziecka to powinna być męczennica tylko liczy się dziecko ( z całym szacunkiem dla dziecka ), matka to też człowiek.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Droga do sławy

  patriota_ nie pisze polaczki

 • Re: "Barwy szczęścia": Mam serce dla Amelii

  p.Stanislawa Celinska to prawdziwa aktorka, pieknie spiewa, pieknie recytuje to prawdziwa perla polskiej kinematografii.

 • Re: "M jak miłość": Asia wyzna miłość Tomkowi!

  Wszystkich zwolnić i zatrudnić ciebie.