• Informacje na temat:

  alma awards

Artykuły na temat: alma awards
 • Wręczono nagrody najlepszym aktorom latynoskim

  18 maja w Los Angeles wręczono nagrody najlepszym latynoskim artystom pracującym w USA - ALMA Awards (American Latino Media Arts Awards). W kategorii najlepszy aktor/aktorka uhonorowano Benjamina Bratta za rolę w filmie "Pinero" oraz Laurę Elenę Harring, bohaterkę filmu "Mulholland Drive" .

 • Nominacje dla artystów latynoskich

  W środę, 17 kwietnia, ogłoszono nominacje dla najlepszych latynoskich artystów pracujących w USA - ALMA Awards (American Latino Media Arts Awards). Wśród nominowanych znaleźli się m.in. Antonio Banderas ( "Mali agenci" ), Jennifer Lopez ( "Oczy anioła" ) i Penelope Cruz ( "Vanilla Sky" ).

 • Longoria Parker poprowadzi galę

  Aktorzy Eva Longoria Parker i George Lopez będą gospodarzami wrześniowej gali rozdania nagród Alma - czyli wyróżnień dla latynoskich artystów działających w show-biznesie. Uroczystość odbędzie się podczas obchodów National Hispanic Heritage Month, czyli miesiąca latynoskiego w USA.

 • Nominacje dla artystów latynoskich

  Reżyser Robert Rodriguez ( "Sin City - Miasto Grzechu" ) oraz aktorzy Benicio Del Toro ( "Hellboy" ) i Eva Mendes ( "Hitch, najlepszy doradca przeciętnego faceta" ) znaleźli się w gronie nominowanych do nagród dla najlepszych latynoskich artystów pracujących w USA - ALMA Awards (American Latino Media Arts Awards). Listę nominowanych ogłoszono we wtorek, 4 kwietnia, w Los Angeles.

 • Najlepsi Latynosi w showbiznesie

  Nagrody Alma Awards honorują corocznie znanych latynoskich aktorów, reżyserów i muzyków, którzy promują pozytywny wizerunek twórców hiszpańskojęzycznych w showbiznesie. Tym razem na scenie podziwiać można było znaną choćby z "Gotowych na wszystko" aktorkę Evę Longorię, która nie tylko wyprodukowała i poprowadziła całą ceremonię, ale również wspólnie z Mario Lopezem zaparła dech w piersiach

 • Posłuchaj wiejskiego kolektywu!

  W 2004 roku głośno zrobiło się o Kapeli ze Wsi Warszawa, która otrzymała prestiżową nagrodę BBC3 Awards For World Music. Ta grupa gra muzykę inspirowaną folklorem z Mazowsza. Muzycy Kapeli razem z zaprzyjaźnionymi członkami takich formacji jak Masala, Yerba Mater, Swoją Drogą i Stara Lipa powołali elektroniczny projekt Village Kollektiv.

 • W niedzielę w Pasadenie rozdano nagrody dla najlepszych latynoskich artystów pracujących w USA. Wśród aktorów nagrodzono Cameron Diaz za rolę w filmie "Męska gra" ("Any Given Sunday") oraz Antonio Banderasa, występującego w "13 wojowniku". Słynny Hiszpan otrzymał także nagrodę za swój reżyserski debiut filmowy "Crazy in Alabama".

Wideo na temat: alma awards
 • Notorious

  "MAM DO OPOWIEDZENIA WAŻNĄ HISTORIĘ" - JAK NARODZIŁ SIĘ "NOTORIOUS" Wallace przyszedł na świat 21 maja 1972 roku. Wychowywał się w jednej z najbiedniejszych dzielnic Brooklynu - Bedford Stuysvesant. Dość wcześnie objawił się jego talent - jako nastolatek już nagrywał. Był inteligentny i dobrze się uczył, ale w wieku 17 lat rzucił szkołę i zaczął handlować narkotykami - okoliczni dealerzy nie narzekali na brak gotówki i żyli po królewsku; Christopher też o tym marzył. Narodziny córki jeszcze...

 • Hitchcock

  Alfred Hitchcock był mistrzem horroru i jedną z najbardziej niezwykłych postaci w historii kina. Jego twórczość wbijała widzów w fotele i weszła do klasyki filmu, ale życie osobiste Hitchcocka było niemniej ciekawe od jego produkcji - zwłaszcza jego burzliwy romans z Almą Reville która była współautorką scenariuszy do wielu filmów Hitchcocka. Reżyser Sacha Gervasi naświetla historię skomplikowanej lecz fascynującej miłości. Pokazuje ją na tle wydarzeń, które zapisały się na kartach historii...