• Informacje na temat:

  alona tal

Artykuły na temat: alona tal
 • "Władza": Film zepsuty scenariuszem

  Prywatny detektyw zaplątany wbrew swojej woli w brudną politykę Nowego Jorku, zarządzanego przez burmistrza Hostetlera vs. Gladiator. Pozornie winna romansu żona burmistrza okazuje się pionkiem w grze o władzę. Były szanse na przyzwoity thriller. Niestety debiutancki scenariusz Briana Tuckera pogrzebał wszelkie nadzieje.

Wideo na temat: alona tal
 • Mój przyjaciel delfin

  "Mój przyjaciel delfin" to wspaniały film familijny, który zaraz po premierze został okrzyknięty przez amerykańskich krytyków arcydziełem gatunku. Piękna opowieść o przyjaźni nastolatka i delfina zadebiutuje na DVD już 17 lutego! Schwytany w pułapkę na kraby młody delfin zostaje poważnie okaleczony i przewieziony do szpitala Claerwater Marine, gdzie rozpoczyna się jego walka o przetrwanie. Ssakowi grozi amputacja ogona, po której nigdy już nie będzie mógł pływać. Jednak Sawyer Nelson (Natahan...

 • Zimowa opowieść

  Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku, pod koniec XX wieku. Peter Lake (Colin Farrell) to irlandzki rzezimieszek. Pewnego dnia, plądrując kolejny dom, poznaje jego piękną mieszkankę, Beverly Penn (Jessica Brown Findlay). Między dwójką bohaterów rodzi się uczucie, mogące zmienić zachwiane wartości moralne mężczyzny. Niespodziewanie, młoda kobieta umiera. Peter desperacko próbuje odkryć sposób na zatrzymanie czasu i przywrócenie jej życia.