• Informacje na temat:

  alonso rozwod

Artykuły na temat: alonso rozwod
 • Serialowy przewodnik

  Alonso nie może znieść tego, jak okrutnie są traktowani niewolnicy. Gdy jeden z nich umiera, chłopak traci nad sobą panowanie i zabija portugalskiego nadzorcę. Salazar przyjmuje propozycję Don Brasa(...) życie u boku ukochanej Dżansel. Fusun nie chce mu jednak dać rozwodu. Gani dowiaduje się o ciąży. Informuje o tym Burhana.

 • Serialowy przewodnik

  ...i pasażerowie świetnie się bawią w wiosce tubylców. Alonso zaprzyjaźnia się z Aną, która patrzy na niego przychylnym okiem. Wkrótce wszyscy są zmuszeni udać się w dalszą podróż. Uszkodzony okręt wciąż...

Wideo na temat: alonso rozwod
 • Kochanek królowej

  Oparta na faktach historia królewskiego trójkąta miłosnego. Opowieść o słynnym romansie duńskiej królowej Karoliny Matyldy Hanowerskiej, żony króla Chrystiana VII z wpływowym politykiem Johannem Friedrichem Struensee, który doprowadził do rewolucji pałacowej, rozwodu królewskiej pary i wygnania królowej z Danii. Dramat kostiumowy, w którym fascynująca gra nieprzewidywalnych uczuć i namiętności rozgrywa się na tle walki o idee Oświecenia.

 • Przeszłość

  Irańczyk Ahmad (Ali Mosaffa) opuszcza francuską żonę i dwoje dzieci, by powrócić do swojej ojczyzny. Pod jego nieobecność Marie (Bérénice Bejo) angażuje się w nowy związek i, chcąc go zalegalizować, wnosi pozew o rozwód. W związku z tym Ahmed po czterech latach separacji wraca do Francji, by dopełnić formalności.

 • Co jest grane?

  Największe gwiazdy kina na jednym ekranie: Robert De Niro, Sean Penn oraz Bruce Willis, w komedii twórców "Poznaj moich rodziców" i "Depresji gangstera" wyreżyserowanej przez pięciokrotnego zdobywcę Oscara Barry'ego Levinsona. Zabawna komedia o perypetiach producenta filmowego, któremu wszyscy wchodzą na głowę, a on sam boryka się z kolejnym rozwodem.